ריחו"ל

למה ביונסה וג'יי זי לא עמדו בהמנון?

ביונסה וג'יי זי עיצבנו את האמריקאים בתחילת השבוע, לאחר שלא עמדו בשירת ההמנון בסופרבול. אחרי ההשמצות ותאוריות הקונספירציה של הגולשים, ג'יי זי מסביר מה בעצם קרה שם

שכחו לעמוד. ביונסה וג'יי זי (צילום: אינסטגרם)
שכחו לעמוד. ביונסה וג'יי זיצילום: אינסטגרם

 

ביונסה וג'יי זי הצליחו לעצבן את האמריקאים בתחילת השבוע, כשנשארו ישובים בזמן שירת ההמנון בסופרבול שנערך ביום ראשון בלילה. בעוד שהקהל באיצטדיון עמד לצלילי ההמנון ששרה הזמרת דמי לובאטו, בני הזוג, שנכחו במקום עם בתם בלו אייבי בת ה-8, לא טרחו לעמוד, ובכך עוררו סערה ושלל תגובות כועסות ופרשנויות שניסו להבין מה עומד מאחורי הצעד התמוה שלהם.

 

כעת ג'יי זי מנסה להרגיע את הרוחות ומסביר שבסך הכל מדובר באי הבנה. אמש (ג') ביקר הראפר באוניברסיטת קולומביה שבניו יורק, ובמפגש שערך עם הקהל נשאל אם בני הזוג ניסו להעביר מסר בכך שלא עמדו. "לא, למען האמת. מצטער", אמר הכוכב והסביר שהוא וביונסה פשוט היו שקועים מדי בשיחה על המופע – ולא הבחינו שיש המנון ברקע.

   

 

חברת ההפקות של ג'יי זי לקחה חלק בארגון המופע, כך שמהרגע שהוא נכנס לאיצטדיון, כל מה שעניין אותו היה האם הכל עובד כשורה: "הגענו ומיד נכנסו למצב של אמנים. הייתי מרוכז בהופעה – האם המיקרופונים עובדים? יכול להיות שהווליום נמוך מדי?".

 

הכוכב הסביר שהיה לו חשוב לדאוג שהצופים בבית יוכלו להרגיש את המוזיקה באצטדיון כמו שצריך, החל מהסאונד ועד עבודת המצלמות. הוא וביונסה היו עסוקים בשיחה על ההופעות שקדמו להמנון: "אנחנו יושבים ומדברים על ההופעה, ואז דמי יוצאת, ואנחנו מדברים על כמה יפה היא נראית ואיך היא נשמעת ועל מה היא עוברת בחייה וכמה אנחנו גאים בה". ג'יי זי מספר שלאחר שהסתיים ההמנון ובני הזוג נקלטו יושבים במצלמות, הוא החל לקבל מטר הודעות ושיחות שהסבו את תשומת ליבו למה שאירע.

 

ג'יי זי הדגיש שהיה מדובר בטעות תמימה, ושהוא וביונסה לעולם לא היו שמים את בלו אייבי במרכזה של פרובוקציה.

 

לא היו שמים את בתם במרכזה של פרובוקציה מתוכננת. בלו אייבי וביונסה (צילום: Gettyimages)
לא היו שמים את בתם במרכזה של פרובוקציה מתוכננת. בלו אייבי וביונסהצילום: Gettyimages

היו שקועים בשיחה? (צילום: Mega)
היו שקועים בשיחה?צילום: Mega

בפעם הבאה, תעמדו כמה דקות מראש
בפעם הבאה, תעמדו כמה דקות מראש

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018