רכילות+

עדי הימלבלוי: "אני מתחילה לראות את סימני הזמן"

אחרי שעוררה סערה כשיצאה נגד החלטת רשת הלבשה תחתונה להחליף אותה בתור פרזנטורית לאחר שילדה, פגשנו את עדי הימלבלוי לשיחה על התחושות שקדמו למקרה, התגובות שקיבלה, המירוץ הלא הגיוני של אמהות טריות לחזור לגוף שהיה להן לפני הלידה ועל האפשרות שתעבור טיפולים קוסמטיים בעתיד

צילום: ניצן דרור

צילום: ניצן דרור

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

עדי הימלבלוי עלתה לכותרות בדצמבר האחרון, כשחודש לאחר שילדה את בנה השני, נודע שחברת ההלבשה התחתונה "פמינה" תחליף אותה בתור פרזנטורית, תפקיד שעשתה במשך שש עונות (רוסלנה רודינה קיבלה את התפקיד אחריה). "אחרי סיבוכים רפואיים בעקבות הלידה, לא יכולתי להתאמן כמו שרציתי ולחזור לעצמי. מצאתי את עצמי במרדף אחרי הגוף המושלם, במרדף אחרי טשטוש הלידה", כך כתבה אז הימלבלוי בחשבון האינסטגרם שלה. "החלטתי לשחרר את האחיזה ברף הציפיות הלא אנושי הזה מעצמי ומהקולות מסביב שלוחצים, ובחרתי לקחת שליטה על הגוף שלי".

 

אתמול (ב') הצטלמה הדוגמנית לקמפיין חדש של Care Laser, אליו הגיעה היישר מחופשת הלידה, ושם סיפרה לנו על ההד שיצרה עם הפוסט: "קיבלתי הרבה תגובות מנשים שהיו בדיוק אחרי לידה וחוו תסכול מכל מיני סיבות. לראות את היכולת לחזק בצורה כזו, זה באמת החלק מבורך של המדיות". הימלבלוי סיפרה לנו על הרגע בו החליטה לכתוב את הפוסט: "לא חשבתי על זה, זה מהרגעים שאתה פשוט חייב... יש לך משהו להגיד ואתה חייב להגיד אותו. אני בדרך כלל לא עושה את זה, אני לא רצה לצאת בכל מיני הצהרות באינסטגרם כי גם החשיפה לפעמים מאוד קשה לי, אבל כשזה בא, אז זה בא".

 

בשנתיים האחרונות, הימלבלוי משמשת כפרזנטורית של רשת מרפאות אסתטיקה, ופניה מקדמות את המותג: "המסר הוא להיות שמח ושלם עם מי שאתה ומה שאתה רוצה. אם יש מישהו שמפריע לו משהו והוא רוצה לשנות אותו - אני בעד. כל עוד זה בא ממקום בריא, למה לא? אני בגיל שבו אני נורא שלמה עם כל מה שיש. אני מניחה שאם היית שואלת את זה בגילאי העשרים שלי, הייתי נותנת לך רשימה מפה ועד אלוהים. היום כיף לי." צפו בווידאו בראש הכתבה.

 

באור הזרקורים. עדי הימלבלוי (צילום: אור גפן)
באור הזרקורים. עדי הימלבלויצילום: אור גפן

לא צריך להתאמץ כדי להוציא אותה יפה (צילום: אור גפן)
לא צריך להתאמץ כדי להוציא אותה יפהצילום: אור גפן

אין מה לומר, בחורה אסתטית (צילום: אור גפן)
אין מה לומר, בחורה אסתטיתצילום: אור גפן

מתוך צילומי הקמפיין של קר לייזר (צילום: אור גפן)
מתוך צילומי הקמפיין של קר לייזרצילום: אור גפן

חייבת להתחמם ביום כזה (צילום: אור גפן)
חייבת להתחמם ביום כזהצילום: אור גפן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018