ריחו"ל

בנה של בריטני ספירס: "אני מנסה לעזור לה, לא יודע איך"

בנה הצעיר של בריטני ספירס עשה שידור חי באינסטגרם וסיפר למעריצים של אמו כמה דברים מטרידים. כשנשאל על השמועות על מצבה הלא טוב, אמר שהוא מנסה לעזור לה אך לא יודע מה לעשות, קילל את סבו והבטיח שיחשוף עוד פרטים אם יקבל עוד עוקבים. צפו

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בנה של בריטני ספירס, ג'יידן בן ה-13, הפתיע אמש (ג') את מעריציה הרבים של אמו כשעשה שידור חי באינסטגרם שלו, ענה על שאלותיהם ושיתף מידע שבני המשפחה כנראה לא היו מעוניינים שיחשוף, בהתחשב בכך שמצבה הנפשי של ספירס לא ברור בימים אלו.

 

כאמור, אמש, כנראה מתוך שיעמום, הוא פצח בלייב של 15 דקות באינסטגרם ודיבר עם העוקבים שלו, רבים מהם הגיעו אליו בעקבות הערצתם לאמו. השאלות הראשונות שנשאל היו די רגילות, כמו מה השיר של אמא שלו שהוא הכי אוהב ("בייבי וואן מור טיים" או "טוקסיק"), מה דעתו על הקריירה שלה ("כן אחי, אמא שלי די אגדית") ואם מעצבן אותו ששואלים אותו כל הזמן על אמא שלו (דווקא לא אכפת לו), אבל לאחר מכן השאלות הפכו להיות אישיות יותר, ועסקו במצבה של בריטני בימים אלו.

 

בריטני ספירס ובניה, ג'יידן ושון (צילום: אינסטגרם)
בריטני ספירס ובניה, ג'יידן ושוןצילום: אינסטגרם

 

ג'יידן נשאל איך אפשר לעזור לאמא שלו, ועל תנועת "שחררו את בריטני", ארגון וירטואלי שהקימו המעריצים בחשד שהזמרת בת ה-38 נשלטת על ידי משפחתה. בתגובה הוא נאנח ואמר שהוא לא יודע, אבל לאחר מכן סיפר שהוא מנסה לעזור לאמא שלו להשתחרר. "אני מנסה לעשות דברים", אמר. התגובה שלו יכולה להוות אישור לחשדותיהם של המעריצים שטוענים כבר זמן רב שמשפחתה של בריטני לא מתייחסת אליה כראוי, ומנצלת אותה כדי להרוויח ממנה כסף.

 

כשנשאל על רגשותיו לגבי סבו ג'יימי, ג'יידן לא חסך במילים ואמר: "הוא בן זונה, הומו מזויין ויכול למות". בשנה שעברה התרחשה תקרית אלימה בין ג'יימי ובין שון, אחיו הבכור של ג'יידן, בן ה-15. לא ברור מה אירע באותו יום, אך לאחר מכן קווין פדרליין (41), אביהם של הבנים ובעלה לשעבר של ספירס, הוציא נגד הסב צו הרחקה מהילדים. בנוסף, בעקבות המקרה אחוזי המשמורת של בריטני על שניהם צומצמו משמעותית, לטובת פדרליין. ג'יימי שימש בתור האפטרופוס של בריטני אחרי שעברה את ההתמוטטות הנפשית ב-2007, אך בעקבות מקרה האלימות עם נכדו, העביר את הסמכויות לידידת משפחה.

 

על סבתו לין, אמא של בריטני (וגרושתו של ג'יימי), דווקא היו לו דברים טובים להגיד: "היא הסבתא הכי טובה בעולם" וגם על אביו הוא אמר: "יש לי את האבא הכי טוב בעולם. אבא שלי הוא ישו". גם את סם, בן זוגה של בריטני, הוא מאוד מחבב: "הוא בסדר, נחמד. בחור טוב", סיפר.

 

ובשורות רעות למעריצים – כשנשאל אם בריטני עומדת לשחרר מוזיקה חדשה, הוא ענה: "לא ראיתי אותה עושה מוזיקה לאחרונה. פעם שאלתי אותה לגבי זה והיא אמרה שהיא לא יודעת, שאולי היא תפרוש. אמרתי לה, על מה את מדברת, את יודעת כמה כסף את עושה מזה?".

 

"הוא נחמד, בחור טוב" (צילום: Getty Images)
"הוא נחמד, בחור טוב"צילום: Getty Images

 

בסופו של דבר, ג'יידן גם חשף את הסיבה האמיתית לאירוע האינסטגרם שעשה – הוא פשוט רצה קצת תשומת לב. ג'יידן הבטיח שיספר דברים נוספים על אמו אם יגיע ל-5,000 עוקבים. "יש דברים שאנחנו לא יודעים?", נשאל וענה: "אלו דברים שיתפרסמו בעתיד, כשאהיה מפורסם, לא ממש מפורסם, אבל די מפורסם. אם נגיע ל5000-6000 עוקבים. אז נראה מה יקרה".

 

הרבה סודיות וחשאיות סובבים סביב בריטני בשנים האחרונות. בשנה שעברה היו שמועות רבות על כך שמצבה הנפשי התדרדר, מה שקיבל אישור כששרשרת ההופעות שהייתה אמורה לערוך בווגאס בוטלה, ולאחר שאשפזה את עצמה למספר שבועות במוסד לבריאות הנפש. לאחר מכן נפוצו שמועות על כך שאביה אשפז אותה בכפייה, ואף תבע מעריץ שפרסם ברשת את חשדותיו על כך שהוא מנצל את בתו ומונע ממנה זכויות. בימים אלו בריטני מנסה להשתחרר מהמשמורת שכאמור, תחתיה היא נמצאת מאז 2007, והמקרה נמצא בדיוני בית משפט מתמשכים.

 

המשך יבוא? (צילום: אינסטגרם)
המשך יבוא?צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018