מייגן מרקל מציגה: סדנת חינוך לנסיכים

הנסיך הארי ומייגן מרקל חזרו לככב בכותרות בעקבות הופעת הבכורה שלהם בלונדון לאחר המגזיט, ובזכות וידאו קצרצר שתיעד את מרקל מפגינה אהבה כלפי הנסיך - ובאותה נשימה מזכירה לו מי הבוס. פרייסלס!

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
אמש (ה') ואחרי חודשיים ארוכים של ציפייה מותחת, הנסיך הארי ומייגן מרקל הגיעו יחד לאירוע מלכותי רשמי בלונדון, לטקס פרסי Endeavour Fund, ערב שהוקדש כולו להישגיהם של אנשי צבא שנפצעו, ולמשתתפי ספורט אתגרי שנפצעו במהלך השנים האחרונות. עשרות אזרחים חיכו לדוכסים בכניסה לאולם, חלקם קיבלו את פניהם במחיאות כפיים, חלקם בקריאות "בוז" כועסות, ובכל זאת - זה ממש לא היה רגע השיא של הערב.
 
האירוע הנוצץ היה עמוס בעשרות מצלמות שתיעדו את האהבה המתפרצת לכל עבר של הדוכסים, אך מצלמה אחת הצליחה לתפוס את השניים ברגע קצת שונה. בזמן שהארי ומייגן צעדו לעבר האורחים כדי ללחוץ את ידם, הנסיך הארי תועד כשהוא מקדים את מייגן, שלא אהבה את הרעיון, הניחה יד על כתפו במטרה לעכב אותו, והנסיך, בלי לחשוב פעמיים נעצר, נתן לאשתו לעבור והניח יד תומכת על גבה. ואם נקצר את הפסקה האחרונה לשלוש מילים הן כנראה יהיו "סדנת החינוך הושלמה".  
 
מתוך האינסטגרם

מתוך האינסטגרם

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
"נראה שההערצה בין הארי למייגן הדדית, הם נראו מאוהבים מתמיד כשהפגינו חיבה שהזכירה זוגות בירח הדבש", אמרה ל-FEMAIL ג'ודי ג'יימסון, מומחית לשפת גוף, והמשיכה: "הארי ומייגן עשו כל מה שצריך כדי להודיע שהם עדיין זוג אוהבים. בגשם ולמרות קריאות הבוז מהקהל, הדוכסים לא הפסיקו לחייך חיוכים מנקרי עיניים ובמקביל נגעו אחד בשנייה באינטימיות על מנת להבהיר ולהעביר את המסר".
 
עוד הוסיפה המומחית כי "ניתן לראות בבירור שהנסיך הארי מאושר מנוכחותה של אשתו וכמו כן מכך שהיא 'נתלית על זרועו'. החיוך הרחב של הארי, הלחיים הסמוקות והברק בעיניו הראו כי הוא שמח ונרגש להיות איתה. הדרך שבה הם הסתכלו אחד על השנייה וחייכו הספיקה כדי להבטיח שהמסר שלהם, שהם מאושרים ומאוהבים, עבר".
 
הופ, הפכנו לשלולית (צילום: רוייטרס)
הופ, הפכנו לשלוליתצילום: רוייטרס
 
במהלך הערב הדוכסית מסאסקס עלתה לבמה כדי להעניק את פרס "חגיגות המצויינות", וניצלה את המעמד לומר כמה מילים. "מאוד נחמד לחזור", אמרה מרקל, והמשיכה: "היה לי את המזל להגיע לכאן יחד עם בעלי, בפעם השלישית. זה המקור הכי מעורר השראה". מרקל הוסיפה וסיפרה כי בזמן שהשניים צפו בסרטונים של המועמדים הם שאלו את עצמם "איך אפשר לבחור", ומיד הבהירה: "עשינו כמיטב יכולתנו".
 
סצינה מסרט. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
סצינה מסרט. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages
 
נזכיר כי במהלך החודש הקרוב השניים צפויים להשתתף במספר אירועים רשמיים כחלק מהופעותיהם האחרונות כבכירים במלוכה, כשהמרגש מכולם (והאחרון) צפוי להתקיים בשבוע הבא, ב-9 במרץ, אז יתאחדו הדוכסים מסאסקס עם הנסיך וויליאם וקייט מידלטון. הדוכסים מסאסקס צפויים לסיים את תפקידם המלכותי באותו יום באופן סופי. עם זאת, היות והשניים צפויים לבלות את כל החודש בבריטניה, הם ימשיכו לתחזק משרד פעיל בארמון עד ה-31 בחודש. נמשיך לדווח!

לא נשקר, התגעגענו (צילום: רויטרס)
לא נשקר, התגעגענוצילום: רויטרס

לא משחררת! (צילום: Gettyimages)
לא משחררת!צילום: Gettyimages

אוקיי, רק לטובת הכפיים (צילום: Gettyimages)
אוקיי, רק לטובת הכפייםצילום: Gettyimages
 
 
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018