לראשונה מאז המגזיט: הארי ומייגן באירוע מלכותי בלונדון

הדוכסית מסאסקס הגיעה לבריטניה והצטרפה לבעלה, הנסיך הארי, לאירוע מלכותי ראשון מאז הודיעו השניים על פרישתם מהמלוכה. עשרות אזרחים בריטים הגיעו לקבל את פניהם של הדוכסים, חלקם שמחו וחלקם קיבלו את השניים בקריאות "בוז"

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

חודשיים לאחר שהנסיך הארי ומייגן מרקל הודיעו על פרישתם מהמלוכה וזעזעו את הארמון - שלא לומר את העולם כולו - הדוכסים מסאסקס הגיעו יחד לאירוע מלכותי רשמי בלונדון כחלק מסיבוב ההופעות האחרון שלהם תחת הטייטל "בכירים במלוכה".

 

הדוכסים מסאסקס הגיעו לטקס פרסי Endeavour Fund בלונדון, ערב שהוקדש כולו להישגיהם של אנשי צבא שנפצעו, וכמו כן, משתתפי ספורט אתגרי שנפצעו במהלך השנים האחרונות.

כמובן שהדוכסים לא נתנו לגשם להפריע להם והנסיך הארי, כשמו כן הוא, הפגין ג'נטלמניות מושלמת, ודאג להשאיר את אשתו יבשה כשהגן עליה עם מטריה בעודם יוצאים מהרכב וצועדים בין כל ההמון, שהגיעו לצפות בדוכסים וללחוץ את ידם.

 

כשהדוכסים יצאו מהרכב הם זכו למחיאות כפיים וקריאות נלהבות, אך מתברר שלא הכל היה ורוד. לצד ההתלהבות, נרשמו כמה קריאות "בוז" זועמות מהקהל. למרות המבוכה, הנסיך הארי ומייגן מרקל המשיכו לפזר חיוכים מרוצים ונראו קורנים מאושר.

 

חיכינו לרגע הזה. הנסיך הארי ומייגן מרקל (גטי אימג'ס)
חיכינו לרגע הזה. הנסיך הארי ומייגן מרקלגטי אימג'ס

 

במהלך הערב, הנסיך הארי צפוי להעניק את פרס "הנרי וורסלי" על שמו ולזכרו של חייל שנהרג בשנת 2016. הארי יעניק את הפרס לאדם שנתן הכי הרבה השראה בזכות נחישותו ברגעי מצוקה, ואילו הדוכסית מסאסקס תעניק את פרס "חגיגות המצוינות". בהמשך הנסיך הארי יישא נאום קצר.

 

הכי נסיך שלך! (גטי אימג'ס)
הכי נסיך שלך!גטי אימג'ס

 

לטובת מי שפספס נזכיר כי הארי הגיע לבריטניה בתחילת השבוע שעבר והספיק להשתתף בשני אירועים מלכותיים רשמיים - ללא מייגן, שהצטרפה אליו היום (ה'). במהלך החודש הקרוב השניים צפויים להשתתף במספר אירועים רשמיים כחלק מהופעותיהם האחרונות כבכירים במלוכה, כשהמרגש מכולם (והאחרון) צפוי להתקיים בשבוע הבא, ב-9 במרץ, אז יתאחדו הדוכסים מסאסקס עם הנסיך וויליאם וקייט מידלטון.

 

נזכיר כי הדוכסים מסאסקס צפויים לסיים את תפקידם המלכותי ב-9 במרץ באופן סופי. עם זאת, היות והשניים צפויים לבלות את כל החודש בבריטניה, הם ימשיכו לתחזק משרד פעיל בארמון עד ה-31 בחודש. עתידות: זה הולך להיות חודש מעניין!

"למי צעקת בוז?" (גטי אימג'ס)
"למי צעקת בוז?"גטי אימג'ס

"תיזהר ממני, חצוף" (גטי אימג'ס)
"תיזהר ממני, חצוף"גטי אימג'ס

"עזוב אותו ממאי, נתחשבן אחר כך" (גטי אימג'ס)
"עזוב אותו ממאי, נתחשבן אחר כך"גטי אימג'ס

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018