"פשוט תקראו לי הארי": הנסיך חזר הביתה

הנסיך הארי הגיע לסקוטלנד בלי מייגן מרקל ובלי התואר נסיך. "הוא הבהיר שקוראים לו רק הארי", אמרה מארחת האירוע

"הנני כאן". הנסיך הארי (קרדיט: Gettyimages)
"הנני כאן". הנסיך האריקרדיט: Gettyimages

 

בצל סערת מגזיט: הנסיך הארי חזר לגבולות בריטניה, בלי אשתו מייגן מרקל ובנו ארצ'י, והגיע לאירוע השקת חברת תיירות ידידותית לסביבה באדינבורו, סקוטלנד. הדוכס מסאסקס סירב להתייחס לפרישה וכמו כן ל"מאבקים" על התואר "רויאל" אך ניצל את ההזדמנות כדי להבהיר שהחל מרגע זה יש לפנות אליו כ"הארי בלבד, בלי התואר נסיך".

 

"הוא הבהיר לכולנו שקוראים לו רק הארי", הכריזה מארחת האירוע, עיישה הזאריקה, לפני עלייתו לבמה, והוסיפה: "אז גבירותיי ורבותיי, בבקשה קבלו בברכה סקוטית חמה את הארי". הארי עלה לבמה והקפיד לפזר חיוכים מרגיעים כחלק מהופעותיו האחרונות כבכיר במשפחת המלוכה.


"נסיך? מה זה?" (קרדיט: Gettyimages)
"נסיך? מה זה?"קרדיט: Gettyimages

 

הארי הגיע לבריטניה מוקדם יותר השבוע בטיסה מסחרית, הוא נחת בלונדון ומשם המשיך לאדינבורו ברכבת LNER - רכבת ידידותית לסביבה. למרות שאינו מחשיב את עצמו לנסיך, הארי לווה על ידי צוות שומרי ראש של הסקוטלנד יארד, משטרת המטרופולין של לונדון - וכמובן, על חשבון משלמי המיסים.  

 

הבחירה של הארי לחזור לבריטניה בטיסה מסחרית ולאחר מכן להמשיך את מסעו ברכבת לא מפתיעה במיוחד, זאת לאחר שבקיץ האחרון הנסיך ואשתו, מייגן מרקל, ספגו אש מאזרחי בריטניה לאחר שטסו לחגיגות יום הולדתה של מרקל בטיסה פרטית - פחות מחודש לאחר שהכריז הנסיך הארי כי הוא ואשתו מעוניינים להביא לעולם שני ילדים בלבד במטרה לשמור על האוזון להגן על כדור הארץ. "ברגע שלא נביא לעולם עוד ילד נחסוך מכדור הארץ 58.5 טון של טביעת רגל פחמנית", אמר הארי בריאיון למגזין ווג בריטניה בחודש יולי האחרון.

 

הנסיך הארי צפוי לבלות בבריטניה במהלך החודש הקרוב ואשתו, הדוכסית מסאסקס, ובנם צפויים להצטרף אליו בשבועיים הקרובים.

 

התגעגעתי, נשמה (קרדיט: Gettyimages)
התגעגעתי, נשמהקרדיט: Gettyimages

הייתה פגישה טובה סך הכל (קרדיט: Gettyimages)
הייתה פגישה טובה סך הכלקרדיט: Gettyimages

נמאס לו לחייך (קרדיט: Gettyimages)
נמאס לו לחייךקרדיט: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018