20 מיליון פאונד בשנה: משטרת לונדון מוטרדת מעלויות האבטחה של הארי ומייגן

דיווחים מעבר לים חושפים כי עלויות האבטחה של הדוכסים צפויות להיות גבוהות משמעותית ממה ששיערו בסקוטלנד יארד. "הארי ומייגן ממשיכים לחיות כאילו החוקים אינם חלים עליהם, זה לא ניתן לביצוע"

 

 

ממשיכים לככב בכותרות: בזמן שהמלכה אליזבת נושכת שפתיים כדי לא להגיב, או נגיד להשליך את הנסיך הארי ומייגן מרקל לצינוק, לאחר שפרסמו את תגובתם לאיסור שלה לאפשר להם להמשיך להשתמש במותג Sussex Royal וזלזלו בה, הפוקוס עובר לסקוטלנד יארד, משטרת המטרופולין של לונדון - שמוטרדת מאוד מהעליות הכרוכות באבטחת בני הזוג.

 

באתר "דיילי מייל" פורסם אתמול (ג') כי על פי החישובים, אבטחת הזוג עלולה להגיע לסכום של כ-20 מיליון פאונד בשנה, מה שעלול להשאיר את המשטרה ללא יכולת להתמודד עם הנסיעות והטיולים של הזוג המלכותי (לשעבר) ברחבי העולם. "הארי ומייגן ממשיכים לחיות כאילו החוקים אינם חלים עליהם", סיפר מקור אלמוני לאתר והביע את דאגתו לכך שהשניים דוחפים לעלויות קיצוניות במיוחד.

 

"אנחנו נראה להם מה זה". מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: gettyimages)
"אנחנו נראה להם מה זה". מייגן מרקל והנסיך האריצילום: gettyimages

 

דאי דיוויס, קצין הגנה לשעבר, התראיין ל-Mirror, ואמר: "הם קרעו לגזרים את ספר החוקים. במתכונת הנוכחית התוכניות שלהם אינן ניתנות לביצוע - זה לא יכול לעבוד. כבר עכשיו יש מחסור חמור בקציני אבטחה וזה רק הולך ומחמיר".

 

בהצהרה שפרסמו הדוכסים מסאסקס בתחילת השבוע הם הודיעו כי "ימשיכו לדרוש אבטחה מקסימלית כדי להגן על בנם, ארצ'י", ובכך הצליחו (שוב) לעורר את זעמם של הבריטים, משלמי המיסים, שכאמור צפויים להמשיך לשלם על ההוצאות של השניים.

 

מקור אלמוני נוסף התראיין ל-Mirror וחשף כי קיים משבר איוש משמעותי בצוות האבטחה של בני המלוכה לשעבר והוסיף כי החישובים שהיו בהתחלה, לפיהם האבטחה השנתית של הדוכסים תעלה בין שלושה לשישה מיליון פאונד בשנה "אינה מציאותית" והוסיף כי "הארי ומייגן זקוקים לפחות ל-12 אנשי ביטחון, ששכרם של כל אחד מהם עומד על 106 אלף פאונד - כמובן שזה לא כולל שעות נוספות או הוצאות אחרות.

 

משפחה שכזו (צילום: Gettyimages)
משפחה שכזוצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018