"התירוץ" של הנסיך וויליאם למרחק מאחיו - קורונה

אחרי העזיבה הדרמטית של בית המלוכה, הנסיך וויליאם נצפה אומר שלום קר לאחיו הצעיר הארי. קורא שפתיים של "הטלגרף" חשף את ההסבר שסיפק לאשתו קייט: "אסור ללחוץ ידיים וחייבים לשמור על מרחק". האם גם בזה אשמה הקורונה?

לחיצת המרפקים של הנסיך הארי ודיוויד

לחיצת המרפקים של הנסיך הארי ודיוויד

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

העולם כולו התכווץ במבוכה כשצפה במפגש בין האחים הנסיכים  וויליאם והארי ביום ב' האחרון, כשהשניים השתתפו בתהלוכה הרשמית השנתית בווסטמינסטר. כזכור, מדובר באירוע האחרון של הנסיך הארי ואשתו מייגן מרקל, כבכירים בבית המלוכה, היות והשניים הודיעו כי ברצונם לפרוש ממעמדם. כתוצאה מכך, הם לא הורשו לצעוד עם שאר בני המלוכה אל הכנסייה, והגיעו ישירות למקומם, שם גילו שהם יושבים בשורה נפרדת ובצד השני מוויליאם ואשתו קייט מידלטון. ואם זה לא היה מספיק מביך, מקורות סיפרו לאתרי הרכילות מעבר לים כי מידלטון נמנעה מליצור קשר עין עם מרקל.

 

כעת, מסתבר שלשפת הגוף הנבוכה של הדוכסים מקיימברידג' אולי יש סיבה אקטואלית: נגיף הקורונה. אתר החדשות הבריטי "הטלגרף", השתמש בקורא שפתיים כדי לנסות ולהבין מה קרה בכנסייה המפוארת. לפיו, אחרי שוויליאם התנהג בקרירות לאחיו, הארי פנה לאשתו ואמר לה: "הוא אמר רק 'הלו הארי'". אלא שאז, הסתבר שוויליאם אמר לקייט: "אנחנו לא יכולים ללחוץ ידיים וחייבים לשמור על מרחק. נהיה חייבים לשים ג'ל לחיטוי ידיים אחר-כך. אני לא רגיל לכך, זה מרגיש מוזר".

 

"הבאת איתך אלכוג'ל?". קייט מידלטון והנסיך וויליאם (Getty images)
"הבאת איתך אלכוג'ל?". קייט מידלטון והנסיך וויליאםGetty images

 

בהמשך אמר קורא השפתיים שהנסיך אדוארד התלוצץ עם הארי על מקומות ההושבה הנחותים שלהם בספסל האחורי וכולם צחקו. יותר מזה, הארי הצליח לנצל את המצב המוזר לטובתו, כשנראה קול מתמיד כשדיבר עם הזמר דיוויד קרייג ובמקום לחיצת יד, לחץ איתו מרפקים בתנועה שתהפוך לקאלט ממש בקרוב. לפי קורא השפתיים, הזמר אמר לנסיך: "יש לי המון כבוד כלפיך, ברצינות. אני שמח בשבילך, שמח לראות אותך שמח".  

 

מי שעוד מוותרת על המנהג היא המלכה אליזבת, שהודיעה כי היא מתכוונת להפסיק ללחוץ ידיים עד להודעה חדשה, בעקבות נגיף הקורונה. המלכה, 93, נפגשת בקביעות לא רק עם ראשי מדינות ומנהיגים מכל העולם, אלא גם עם פשוטי העם ולרוב, התקשורת ביניהם מסתכמת בלחיצת ידיים. אלא שלא עוד - השבוע, לראשונה מאז 1952, המלכה עטתה כפפות כשנפגשה עם מנהיגים. בכל זאת, בגילה המבוגר, המלכה נמצאת בקבוצת סיכון של הנגיף, ולמרות כי הממשל בבריטניה לא אוסר על לחיצות ידיים או כינוסים גדולים, זוהי "העדפתה האישית".

"נאמסטה" וזהו. המלכה אליזבת (Getty images)
"נאמסטה" וזהו. המלכה אליזבתGetty images

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018