נסיכה בלי מזל: החתונה של ביאטריס בסכנה

אחרי שנאלצה לבטל את מסיבת האירוסים שלה, והוחלט כי חתונתה לא תועבר בשידור חי בגלל מעשיו של אביה, הנסיך אנדרו - הנסיכה ביאטריס נאלצת להתמודד עם משבר נוסף, הקורונה. על פי הדיווחים, משפחתו וחבריו של הארוס נמצאים בהסגר באיטליה ועשויים להפסיד את החתונה המלכותית . אם תהיה כזו, כמובן

תהיה חתונה? אדוארדו מאפלי מוזי והנסיכה ביאטריס (צילום: EPA)
תהיה חתונה? אדוארדו מאפלי מוזי והנסיכה ביאטריסצילום: EPA

נראה שזו לא השנה של הנסיכה ביאטריס, שמאז שהכריזה על אירוסיה לבן זוגה, הטייקון אדוארדו מאפלי מוזי, הצרות ממשיכות להגיע - בצרורות. אחרי דם יזע וסערה אחת גדולה מבית היוצר של אביה, הנסיך אנדרו, ששמו נקשר בזה של ג'פרי אפשטיין, עבריין המין ששם קץ לחייו בקיץ האחרון - מה שחיבל בתוכניות החתונה של בתו הנסיכה, ביאטריס נאלצת להתמודד עם משבר נוסף. הקורונה.

 

באתר "דיילי מייל" פורסם אתמול כי החתונה של הנסיכה ביאטריס שוב בסיכון, והפעם בגלל החשש כי בני משפחתו וחבריו של הטייקון לא יוכלו להגיע לחתונה מכיוון שהם נמצאים בבידוד באיטליה. על פי הדיווחים, מאפלי מוזי הוא במקור ממחוז לומברדיה, שהיה האזור הראשון האיטליה שנכנס לעוצר בעקבות התפרצות הנגיף. כזכור, החתונה של הנסיכה מתוכננת להתקיים ב-29 במאי, בלונדון, אך מכיוון שגורמים ממשרד הבריאות מזהירים כי התפרצות הנגיף עשויה להימשך חודשים וייתכן כי לא יהיו טיסות, קיים חשש לכך שאורחים רבים לא יוכלו לקחת חלק בחתונה המלכותית.

 

מחזיקים לכם אצבעות (צילום: אינסטגרם)
מחזיקים לכם אצבעותצילום: אינסטגרם

 

"למרות שעדיין לא ידוע שום דבר על כך שאיטליה תהיה בעוצר עד סוף מאי, ברור שיש חשש וספק לגבי רשימת המוזמנים", סיפר מקור מלכותי ל"דיילי טלגרף". כמו כן, על פי הדיווחים, ייתכן והנסיך פיליפ (98), סבה של הנסיכה ביאטריס, לא יגיע לחתונה בעקבות גילו המתקדם, במידה והנגיף ימשיך להתפשט בבריטניה.

 

לסיום, אי אפשר שלא להזכיר את חוסר המזל המלווה את הנסיכה ביאטריס מאז אירוסיה לטייקון. בדצמבר 2019 פורסם כי הנסיכה ביאטריס נאלצה לבטל את מסיבת האירוסים שלה, מחשש שהעיתונות וצלמי הפפראצי יגיעו במטרה לחפש את האב הסורר, ויהרסו את האירוע. וזה לא הסוף. חודש לאחר מכן, בחודש ינואר האחרון, דווח כי בניגוד לחתונה של אחותה, חתונתה של הנסיכה ביאטריס לא תשודר בלייב ב-BBC או ב-ITV. מערוץ ה-BBC נמסר כי אין בכוונתם להציע "צילומים מורחבים". במקום זאת הם יספקו סיקור חדשותי בלבד, זאת כאמור במקום שידור חי של החתונה. נמשיך לעקוב!

 

הרס לה הכל. ביאטריס והנסיך אנדרו (צילום: Gettyimages)
הרס לה הכל. ביאטריס והנסיך אנדרוצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018