רכילות+

כל מה שקרה בחתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג

משיר החופה שנכתב במיוחד לאירוע, דרך האיחולים של המוזמנים ועד לרפרטואר המוזיקלי ברחבת הריקודים. קבלו את כל הפרטים על החתונה בהא הידיעה

 

החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג    (צילום: בראל אפרים)

החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג    (צילום: בראל אפרים)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

למרות שלרגע היה נדמה כי כל הסיכויים נגדם, אייל גולן ודניאל גרינברג הפכו אמש (ה') לזוג נשוי כדת משה וישראל. עד לפני כמה שעות עוד רקדו בני המשפחה והחברים הקרובים של השניים על רחבת הריקודים במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, ואם מסתכלים מקרוב, אפשר לראות שהגבלת ה-100 איש של משרד הבריאות, קצת לא רלוונטית לאור כמות האנשים שנכחו באירוע.

 

בחופה התנגן שיר חדש שנכתב במיוחד לחתונה, "מכאן ועד הנצח", ורגע אחרי שגולן וגרינברג יצאו להצטלם לראשונה כזוג נשוי בפני עשרות העיתונאים שחיכו בחוץ, השניים חזרו פנימה, למסיבה האמיתית. גרינברג החליפה לשמלה מספר 2 לערב, ובני הזוג רקדו כל הלילה על הרחבה, ביחד ולחוד. ילדיו של גולן לא משו מצידו ואלין החליפה גם היא את השמלה הראשונה לסטרפלס שחורה. ליאם רקד לצד צמרת המוזיקה הים תיכונית בישראל, כשזמרים כמו איתי לוי, נסרין קדרי, משה פרץ וליאור נרקיס מקיפים איתו את החתן השמח.

 

רחבת הריקודים בחתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג

רחבת הריקודים בחתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

אותו נרקיס, רק יצא מבידוד אחרי ימים ארוכים בעקבות חזרתו לארץ, אבל כשהחזיק את המיקרופון לא נראה שלקח את השבועיים בבית קשה מדי, ואף אמר: "אם נידבק בקורונה, לפחות מסלב". בכלל, החברים המפורסמים של גולן תרמו למוראל בחתונה: פרץ עלה לעמדת הדי ג'יי, ובשלב מסוים לוי לקח את המיקרופון ובירך את גולן: "עשיתי מה שעשיתי כדי שתהיה גאה בי, כדי שתאמין בי, להוכיח לך שאני לא אאכזב אותך בחיים. אני רוצה שתהיה מאושר, שתהיה שמח. זו זכות ענקית שלי להיות לידך, בקרבתך", אמר הזמר וסיים ב"אני מאחל לעם ישראל שיזכו לעוד הרבה שנים מהזמר הכי גדול בישראל. שיהיה לך מזל טוב. אני אוהב אותך".

 

הרפטואר המוזיקלי ברחבת הריקודים כלל את כל גווני הקשת השל המוזיקה הישראלית, וכל אחד מהזמרים על הרחבה קיבל כבוד גם מעמדת הדיג'יי, כולל עומר אדם. גם האורחים שלא רקדו נראו מבסוטים מהעושר סביבם, ולראשונה מזה שבועות ארוכים, אפשר היה לראות את המפיקה אירית רחמים נותנת לעצמה להירגע, וליהנות באמת.

 

רגע לפני שהמסיבה ברחבה התחילה.אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אלוני מור)
רגע לפני שהמסיבה ברחבה התחילה.אייל גולן ודניאל גרינברגצילום: אלוני מור

כאמור, בין האורחים היו עוד שלל מפורסמים, מלאה וצחי שנירר שמתחזקים חברות ארוכת שנים עם בני הזוג, דרך אנה זק ועד צחי קומה ובעלו רן עוזר, שרק לפני כמה חודשים אירית רחמים הפיקה את החתונה שלהם.

 

רגע לפני שהאורחים נכנסו - תפסנו אותם בכניסה ובדקנו איתם האם הם לא פחדו להגיע לאירוע רב משתתפים ולהסתכן בהידבקות בנגיף הקורונה, איך זה מרגיש להיות חלק מרשימת האורחים האקסקלוסיבית ומה הם מאחלים לזוג. צפו בווידאו בתחילת הכתבה.

 

 

סרטון מקוצר של החתונה

סרטון מקוצר של החתונה

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018