פפראצי

מתכוננת לבידוד: אנגלה מרקל מצטיידת באלכוהול

קנצלרית גרמניה נתפסה בעדשת הפפראצי כשהיא עורכת קניות ודואגת לאספקה של מוצרים חיוניים. ואנחנו ממש לא מדברים על נייר טואלט

ארבעה בקבוקי יין - וזו רק ההתחלה. אנגלה מרקל (צילום: splashnews)
ארבעה בקבוקי יין - וזו רק ההתחלה. אנגלה מרקלצילום: splashnews

 

ימים מלחיצים מאוד עוברים על אזרחי העולם כולו בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, שהכניסה עולם שלם להסגר. ההוראה שחוזרת על עצמה היא לא לצאת מהבית - אלא אם כן זה לטובת רכישת אספקת מזון ברשתות, וזה בדיוק מה שעשתה בסוף השבוע האחרון קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל, שניצלה כמה רגעים פנויים בלו"ז כדי לקפוץ לסופר המקומי.

 

בניגוד לבהלה בארץ שמתמקדת בעיקר במלאי בלתי הגיוני של נייר טואלט, מרקל נתפסה בעדשת הפפראצי כשהיא עורכת קניות בסופר בברלין, ואנחנו לא יכולנו שלא להבחין בבקבוקי היין שניצבו בגאון בחזית העגלה שלה. תכלס, צודקת. מדובר במצרכים החיוניים להישרדות.

 

מגבשת תוכנית פעולה (צילום: Gettyimages)
מגבשת תוכנית פעולהצילום: Gettyimages
 

 

תמונות הפפראצי של מרקל מגיעות זמן קצר לאחר שנחשפה תוכנית הפעולה של הממשלה הגרמנית, הכוללת הוצאה של 820 מיליארד יורו במטרה להילחם בנגיף הקורונה. אכן מלחיץ, ומעבר לזה - בהחלט מצדיק אספקה שוטפת של יין.

 

על פי הדיווחים, חלק מתוכנית הלחימה והשיקום של גרמניה תהיה הגדולה ביותר בתולדות אירופה ובין היתר תכלול מימון לערבות אשראי ותוספת משכורות לעובדים שנאלצים לעבוד במשרה חלקית. בהתאם לתוכנית ל"הצלת גרמניה" פורסם כי מרקל תבקש, בשם הממשלה, הלוואה של 156 מיליארד יורו - סכום שחורג מההסכם החוקתי במאה מיליון יורו. נכון לרגעים אלה, בגרמניה ישנם 22,364 חולים ו-84 מקרי מוות כתוצאה מהנגיף.

 

נראה שבהחלט תזדקקי ליין טוב, אנחנו בעד (צילום: Gettyimages)
נראה שבהחלט תזדקקי ליין טוב, אנחנו בעדצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018