ריחו"ל

"אפשר לסמוך על הסלבס": ריאן ריינולדס קורא לבידוד חברתי

ריאן ריינולדס התבקש על ידי ראש ממשלת קנדה לסייע בהסברה על חשיבות ההתבודדות בבתים והכין סרטון מיוחד בו הוא מרגיע את הצופים: "בזמני משבר, כולנו יודעים שאלו הסלבריטאים שעליהם אפשר לסמוך", אמר - ומיד הודה שבכל מה שקשור לעזרה וסיוע, הסלבס נמצאים דווקא בתחתית הרשימה

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 אין צורך לדאוג, הסלבס יצילו אותנו מהקורונה – כך טוען השחקן ריאן ריינולדס. לפני שתרימו גבה ותגחכו, אפשר להירגע - לא מדובר בעוד כוכב הוליוודי מנותק מהמציאות, אלא פשוט בחוש ההומור האופייני לשחקן.

 

בקנדה, כמו בשאר רחבי העולם, התגייסו פוליטיקאים ומובילי דעה לקרוא לתושבים להישאר בביתם, בראשותו של ראש הממשלה ג'סטין טרודו, שהסביר הבוקר (ג') בסרטון מיוחד כמה הנושא חשוב. כדי לוודא שהמסר עובר הלאה, טרודו (שאשתו סופי נדבקה גם היא במחלה) תייג בפוסט שלו מספר מפורסמים קנדים וביקש מהם לעשות סרטונים משלהם – ביניהם גם ריינולדס, שכמובן נענה לבקשה והכין סרטון משלו. לאחר שהודה לטרודו, אמר ריינולדס: עלינו לעבוד יחד כדי להילחם בקורונה. אני חושב שבזמני משבר, כולנו יודעים שאלו הסלבריטאים שעליהם אפשר לסמוך, הם אלו שיצילו אותנו מכל זה".

 

ריינולדס לא התמהמה והודה מיד שייתכן ובכל מה שנוגע לעזרה והצלה, הסלבס יהיו בכל זאת קצת יותר בתחתית הרשימה, אחרי למשל אנשי הרפואה וההצלה, אנשי שירות חיוניים וגם שחקני פינג פונג, בובות תצוגה וחברים דימיוניים. "אחרי בערך 400 סוגים אחרים של אנשים", הוסיף. במילות הסיכום שלו הוא כבר היה רציני יותר וביקש: "תישארו בבית, תשמרו על מרחק זה מזה, שטפו ידיים. אנחנו נעבור את זה ביחד".

 

הסלבס יושיעו אותנו. ריאן ריינולדס (צילום: gettyimages)
הסלבס יושיעו אותנו. ריאן ריינולדסצילום: gettyimages

 

כפי שעשה טרודו לפניו, גם ריינולדס העביר את האתגר הלאה ותייג שלושה קנדים אחרים, ביניהם השחקן סת' רוגן. כצפוי, גם הוא לא התאפק והתבדח: "אני בבונקר שלי, וכבר גמרתי את כל נייר הטואלט וחומר החיטוי לידיים". אחרי הבדיחה, הגיעה הבקשה: "אל תעזבו את הבית. יש דברים גרועים יותר שיכולים לבקש מכם לעשות". בתורו, הוא תייג את הזמר שון מנדס, שעדיין לא נענה לאתגר.

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, ורעייתו סופי (צילום: רויטרס)
ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, ורעייתו סופיצילום: רויטרס

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018