ריחו"ל

"יקירתי, אל תשקרי": דיוויד בקהאם מאשים את ויקטוריה שהפליצה

ויקטוריה ודיוויד בקהאם ניצלו את הבידוד כדי לאפות לראשונה בחייהם עוגה, אך עד מהרה העניינים התדרדרו כשקול נפיחה נשמע במטבח. ויקטוריה מיהרה כמובן להפיל את האשמה על הכלב, אך בעלה לא מיהר לקנות את התירוץ והאשים אותה בכך שאכלה שעועית קודם לכן. צפו!

 

 

אם אתם מחובבי הביטוי "צרת רבים, חצי נחמה", אז הבשורות הטובות שיש לנו עבורכם הן שלא רק אתם משתעממים בבית בימים אלו - גם הסלבס מחפשים לעצמם תעסוקה בנרות. חלקם מנצלים את ההזדמנות לעשות לראשונה דברים שמעולם לא עשו, כמו למשל בני הזוג ויקטוריה ודיוויד בקהאם – שנכנסו אמש (ד') למטבח ואפו לראשונה בחייהם עוגה: "אף פעם לא אפינו עוגה, זו הפעם הראשונה" סיפרו בהתרגשות.

 

השניים תיעדו את התהליך והעלו רגעים נבחרים ממנו לסטוריז באינסטגרם של ויקטוריה. לרוע המזל, לא הכל עבר על מי מנוחות – שכן כבר בהתחלה נשמע קול חשוד שיצא מאחד הנוכחים במטבח. "זה הכלב, הכלב עשה את הרעש!", מיהרה ויקטוריה המשועשעת להפיל את האשמה על פיג הכלבלב, היחיד באיזור שלא היה יכול לטעון לחפותו. דיוויד לעומת זאת, לא מיהר להאמין: "יקירתי, אל תשקרי. ברצינות, אנחנו יודעים שאכלת שעועית אפויה לצהריים", האשים אותה. "אלוהים אדירים, תפסיק!", נזפה בו הספייס גירל לשעבר, תוך כדי שהיא מתפקעת מצחוק.

 

"המריח הוא המסריח". ויקטוריה ודיוויד בקהאם (צילום: Getty Images)
"המריח הוא המסריח". ויקטוריה ודיוויד בקהאםצילום: Getty Images

 

המשך ההכנות עבר באופן רגוע ומוצלח יותר, כשהשניים מסבירים לעוקבים מה הם עושים וויקטוריה אפילו חוזה: "אני חושבת שנקבל תוכנית בישול, בזכות העוגה הנהדרת הזאת". יחד עם זאת, היא גם התלוננה על הבלאגן ועל כך שהיא זו שתיאלץ לנקות אותו: "נחשו מי ינקה הכל? אני. לנקות זה אף פעם לא החלק המהנה. עכשיו אמלא את המדיח הזה בפעם ה-25 היום. אני נרגשת לגבי זה. זה התפקיד שלי במטבח. ממש התקרבתי למדיח הזה דיוויד". כן, אנחנו יודעים מה אתם חושבים – כמה לעזאזל הם אוכלים שם שצריך לעשות מדיח 25 פעמים ביום?

 

"אז העוגה יצאה מהתנור. אנחנו נרגשים ובטוחים בעצמנו, נכון דיוויד?" שאלה ויקטוריה. "אני בטוח, כי אני הכנתי אותה", השיב לה דיוויד. בסופו של דבר הוכיחו בני הזוג שהם כנראה מוצלחים בכל דבר, כולל אפיית עוגות, כשבדקו אותה בעזרת קיסם והכריזו: "הצלחה ענקית!".

 

"הצלחה ענקית" (צילום: אינסטגרם)
"הצלחה ענקית"צילום: אינסטגרם

האשם האמיתי? ויקטוריה עם פיג הכלב (צילום: אינסטגרם)
האשם האמיתי? ויקטוריה עם פיג הכלבצילום: אינסטגרם

בקרוב התוכנית: "מבשלים עם הבקהאמים"? (צילום: gettyimages)
בקרוב התוכנית: "מבשלים עם הבקהאמים"?צילום: gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018