ריחו"ל

צפו: קים וקורטני קרדשיאן הולכות מכות

לאחר תקופה ארוכה של שמועות על כך שקורטני קרדשיאן מסוכסכת עם שאר המשפחה, כעת שודרו הפרקים בהם היא וקים קרדשיאן נכנסות לעימות פיזי ואלים אחת עם השנייה. לאחר שידור הפרק, קורטני הודיעה שתיקח צעד אחורה מהתוכנית ותתמקד במשפחתה

 

 

לכל משפחה יש את הריבים שלה, אבל נראה שכבר 13 שנה לפחות המצב אצל משפחת קרדשיאן חמור באופן קיצוני יותר מאשר אצל רוב המשפחות – וכעת, נראה שהמצב הגיע לשיא. בשני הפרקים הראשונים לעונה החדשה (18 במספר) ששודרו בשבוע שעבר ובסוף השבוע האחרון, קורטני וקים נכנסו לוויכוח על מוסר העבודה של קורטני, לאחר שקים טענה שהוא לא חזק במיוחד. כאמור, מריבות בין האחיות הן כבר מזמן לא משהו שצריך להתרגש ממנו, אלא שהריב המדובר הסלים במהרה - והסתיים במכות, דם והרבה דמעות.

 

 

בסוף השבוע עידכנה קורטני את עוקביה שהיא לא תצפה בפרק או תצייץ עליו: "אני אבלה את הזמן הזה עם ילדיי שנמצאים בחופשת האביב. אני יודעת שדובר רבות על מוסר העבודה שלי, ואני מרגישה צורך להבהיר: לגדל ילדים זו גם עבודה. למעשה, זו העבודה הקשה והמספקת ביותר שאי פעם הייתה לי". בנוסף היא הסבירה שמעתה תקדיש את זמנה למשפחתה ולעבודה על מותג הלייפסטייל שהוציאה (כן, דחפה פרסומת על הדרך).

  


כבר תקופה ארוכה ידוע שקיים סיכסוך בין קורטני ובין שאר בני המשפחה, אך רק כעת, עם שידור הפרקים, גילו הצופים מה בדיוק גרם לה להתנתק מהם ולהצהיר שמעתה תשתתף הרבה פחות בסדרת הריאליטי המצליחה שלהם. בפרק האחרון ששודר היא הסבירה: "החלטתי לקחת צעד אחורה מהצילומים ולהחליט בעצמי מתי לתת למצלמות לעקוב אחריי".

 

המשעשע הוא (אם מנסים למצוא בכח משהו כזה), שהריב נבע משיחה שהתנהלה בין קים וקנדל ג'נר אודות המעורבות של קנדל בעניניי המשפחה, בזמן שקורטני וקלואי ישבו לידן ושוחחו על משהו אחר. כשקורטני ביקשה לדעת על מה הן מדברות, קים סיפרה לה והעירה שקורטני פחות מתעניינת במה שקורה, מה שגרר ממנה תגובה כועסת: "את מתנהגת כאילו אני לא עושה כלום, את יודעת על כל הדברים שאני עושה?". קים החלה לצחוק, אך קורטני לא הייתה משועשעת: "אני ארביץ לך אם תגידי את זה שוב. תשתקי ואל תצחקי ככה, את נראית כמו יצורה. תכניסי לך לראש, אני קורעת את התחת". ובכן, כאמור, היא לא התלוצצה. עד מהרה הריב הפך לפיזי, כשהשתיים מחטיפות וחובטות אחת בשנייה.

 

בשבוע שעבר התארחה קים בתוכניתו של ג'ימי פאלון ואמרה על קורטני: "אני מרגישה שהכעס שלה הלך והתגבר. היא לא רצתה לצלם יותר, אבל היא לא החלטית. היא המשיכה להגיע עם גישה לא טובה, והוציאה את זה על הצוות ועל כולנו. לחצנו עליה לנסות להבין למה היא לא שמחה". עוד היא סיפרה על הקרב: "היא שרטה אותי כל כך חזק, דיממתי... זה לא הרגע הכי גאה שלי. כשאמא שלי ראתה את זה היא בכתה. היא שאלה: 'מי אתן?'".

 

קים לא הרחיבה לגבי הקשר הנוכחי בין השתיים, ואם הצליחו ליישר את ההדורים, אך אמרה: "אנחנו בסדר עכשיו". מן הסתם – כנהוג אצלן, הן ככל הנראה ישמרו את הפיוס הגדול למצלמות.


"מה עשיתי שזה מגיע לי???" (צילום מסך)
"מה עשיתי שזה מגיע לי???"צילום מסך

"תמצאי אחות אחרת להתעלל בה!" (צילום מסך)
"תמצאי אחות אחרת להתעלל בה!"צילום מסך

מצולקת ומדממת (צילום מסך)
מצולקת ומדממתצילום מסך

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018