מייגן מרקל מאושרת, הנסיך הארי מיוסר

איך נראים החיים החדשים של הזוג בלוס אנג'לס: הדוכסית לשעבר שמחה שחזרה ותוכל לחוות שוב את החיים ההוליוודיים, אך הנסיך מתייסר ומוצף רגשות אשמה על כך שעזב את משפחתו בזמן שנגיף הקורונה מתפשט לכל עבר

 

מה לא עושים בשביל האהבה. הארי ומייגן (צילום: Getty Images)
מה לא עושים בשביל האהבה. הארי ומייגןצילום: Getty Images

 

פחות משבועיים עברו מאז שהנסיך הארי ומייגן מרקל ארזו את הפקלאות שלהם, עזבו את קנדה ועברו להתגורר בלוס אנג'לס. אבל אם תשאלו את חבריה הפטפטנים של הדוכסית (לשעבר!), כנראה שעבר מספיק זמן כדי לחשוף שזו הייתה התוכנית שלה מהרגע הראשון.

 

"מייגן תמיד חלמה לחיות את החיים ההוליוודיים", סיפר מקורב למרקל לעיתון "הסאן", תוך כדי שהוא מבהיר כי "הוא יודע על מה הוא מדבר", מכיוון שהוא "חבר של מייגן מאז ומתמיד", והוסיף: "הארי כל כך מאוהב שהוא היה פתוח לרעיון המעבר, במיוחד בהתחשב בכך שכוכבי הקולנוע מסקרנים אותו".

 

עוד המשיך החבר (שככל הנראה ממש בקרוב יהפוך ל"לשעבר"): "עכשיו מייגן חזרה הביתה, לגור ליד אמה, חבריה וצוות יחסי הציבור שלה. היא לא צריכה לבקש יותר אישור מבית המלוכה, כעת היא יכולה לבחור כיצד לחיות את חייה והיא יכולה להתפרנס מתחומים רבים ושונים".

 

מתוך האינסטגרם

מתוך האינסטגרם

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כזכור, למרות ההסגר בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, הדוכסים לשעבר לא הצליחו להתאזר בסבלנות, עזבו את ונקובר וחמקו ללוס אנג'לס – לפני שהשמיים נסגרו סופית. מרקל, שמעולם לא הסתירה את רצונה לחזור להתגורר בארה"ב, מקפידה להישמע לכללי הבטיחות וטרם פגשה את אמה, דוריה רגלנד.

 

"למרות שהיא גרה במרחק של 10 ק"מ מאמה, מייגן עוד לא פגשה את דוריה והיא שבורה לרסיסים מכך", סיפר מקורב לדוכסית ל- Sun on Sunday, והוסיף: "זה ידוע שאחת הסיבות העיקריות למעבר של הארי ומייגן הייתה להתקרב לדוריה. אך בגלל הגיל שלה (63) דוריה צריכה לשמור על מרחק מהשניים, שנשמעים להוראות ולא מפרים את ההנחיות שיצאו בעקבות נגיף הקורונה". המקור הוסיף כי מייגן מקפידה לעשות עם אמה שיחות וידאו אך ציין ש"זה ממש לא אותו הדבר כמו להיפגש".

 

קרוב רחוק. דוריה רגלנד ומייגן מרקל (AP)
קרוב רחוק. דוריה רגלנד ומייגן מרקלAP

 

בזמן שאשתו מאושרת מהחזרה הביתה, הנסיך הארי מתמודד עם רגשות אשמה על כך שעזב את משפחתו דווקא בתקופה קשה זו, כשנגיף הקורונה משתולל ברחבי העולם ואף נודע כי אביו, הנסיך צ'רלס, נדבק לאחרונה. "הארי מתייסר מכך שהוא אינו קרוב לאביו והוא מנסה לשמור על קשר רציף עם צ'רלס ועם סבתו, המלכה אליזבת, אך הפרשי השעות מקשים על כך", סיפר מקור אלמוני למגזין Us Weekly, והוסיף כי צ'רלס מנסה להרגיע את הארי ואף הסביר לו שהוא סובל מתסמינים קלים אך ציין שהאבחנה הייתה "שיחת השכמה רצינית" עבור הנסיך הג'ינג'י.

 

"למרות העליות והמורדות שהם עברו, כשהארי שמע שאביו חולה במחלה שעלולה לסכן את חייו זה היה כמו צלצול השכמה עבורו. הוא מוצף ברגשות אשמה על כך שהוא רחוק מהבית בזמן שכל זה קורה. הארי מתייסר בכך שהוא במרחק של יותר מ-5,000 מיילים מהבית, הרחק בלוס אנג'לס".

 

המקור ציין כי "הנסיך צ'רלס ניסה להרגיע את הארי ואמר לו שהוא מרגיש טוב ואף סובל מתסמינים קלים במיוחד, מה שעזר להארי להירגע מעט אך הנסיך הצעיר עדיין מודאג מאוד וחרד לבריאותו של אביו ושל סבתו". אל תדאג הארי, אנחנו נמשיך לעדכן אותך מה קורה בממלכה!

 

טרוד ומיוסר. הנסיך הארי (קרדיט: Gettyimages)
טרוד ומיוסר. הנסיך האריקרדיט: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018