רכילות+

אבנר נתניהו הוא המאמי הלאומי החדש

בנו הצעיר של ראש הממשלה אימץ גורה בשם נרה נתניהו ואפילו פתח לה חשבון אינסטגרם בו אפשר לראות אותם משחקים יחד על הדשא. אנחנו כבר סימנו עוקב

 

מהאינסטגרם של אבנר נתניהו    (צילום: אינסטגרם)

מהאינסטגרם של אבנר נתניהו    (צילום: אינסטגרם)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אבנר נתניהו, בנו הצעיר של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כבר מזמן הפך להיות המאמי הלאומי. בגיל 25 הוא סטודנט להיסטוריה וארכיאולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים וכל מה שאמא יהודיה טובה יכולה לחלום עליו.

 

הוא חכם (ראיתם אותו משתתף בתכנית הטלוויזיה "המרדף"?), הוא סקרן (צפו בשאלה שהפנה לפרופ' יובל נח הררי בשיעור זום), הוא חתיכי לגמרי ולאחרונה אף הפך לסלב ראוי לסיקור, כשחשף את חברתו נוי בר באירוע של ניקול ראידמן.

 

לוק מעודכן. אבנר נתניהו והכלבה נרה (אינסטגרם)
לוק מעודכן. אבנר נתניהו והכלבה נרהאינסטגרם

 

בנוסף לכל הנ"ל, נתניהו הצעיר גם חובב בעלי חיים ידוע, וכשכלבת המשפחה המאומצת, קאיה חלתה, הוא קיצר את הטיול שערך לאוסטרליה לאחר שחרור מהצבא ושב לישראל. קאיה הלכה לעולמה בפברואר לפני שנתיים, ואמש (א'), אבנר חשף את הכלבה המאומצת החדשה שלו.

 

אז תכירו את נרה נתניהו, כלבה בת שבעה שבועות מסוג אקיטה, שמתהדרת בחשבון אינסטגרם משלה. בפרופיל שלה כתוב כי תחביביה הם ריצה, חפירה ורדיפה אחר חתולים, והוריה הם נוי ואבנר. אבל עם כל הכבוד לגורה המאוד מתוקה, אנחנו סימנו "עוקב" בעיקר כי מדובר בפרופיל פתח, להבדיל מהחשבון הפרטי של אבנר. מה שאומר, שעכשיו אנחנו יכולים לצפות בו משחק איתה על הדשא, צוחק מכל הלב מדברים שהיא עושה ובעיקר, ממשיך לפזר קסם. מאמי לאומי כבר אמרנו?

 

דור ההמשך של קאיה (אינסטגרם)
דור ההמשך של קאיהאינסטגרם

  

איזו מתיקות! (אינסטגרם)
איזו מתיקות!אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018