הנסיכה אן נגד הארי ומייגן: "הם מנסים להמציא את הגלגל"

בתה של המלכה אליזבת התראיינה למגזין "וניטי פייר" לרגל יום הולדתה ה-70 וניצלה את ההזדמנות להביע את דעתה על הדוכסים לשעבר, והודתה: "הוריי המשיכו בתפקידם הרבה יותר זמן ממה שחשבתי"

"חמודים, תתאפסו על עצמכם!". הנסיכה אן, מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
"חמודים, תתאפסו על עצמכם!". הנסיכה אן, מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

רק לפני כמה ימים יצאנו עם תחקיר מקיף על חייה הסוערים של הנסיכה אן, ונראה שאנחנו לא היינו היחידים שהבענו עניין: בחודש אוגוסט הקרוב הנסיכה המלכותית תחגוג את יום הולדתה ה-70, ורגע לפני שזה קורה, הנסיכה נתנה ריאיון בלעדי למגזין הנחשק "וניטי פייר". בריאיון שהעניקה לכתבת קייטי ניקול, ניצלה את ההזדמנות להבהיר כי למרות שזה אולי לא נראה כך - היא בהחלט עשתה דבר או שניים עבור המלוכה, הגנה על הוריה ועל ההחלטות שקיבלו לגבי חייה וכמובן יצאה נגד הנסיך הארי ומייגן מרקל, שלטענתה עסוקים בלנסות להמציא את הגלגל מחדש.

 

"אני לא חושבת שהדור הצעיר מבין מה עשיתי בעבר", אמרה אן והתייחסה לכך שהיא הקדישה עשר שנים מחייה לעמותה Save The Children, והוסיפה: "את לא בהכרח מסתכלת על הדור הקודם ואומרת 'אה, עשית את זה? הלכת לשם?', בימינו הם בעיקר מחפשים למצוא דרך חדשה, אבל אני כבר לא בשלב הזה. אני יותר בשלב של 'אל תמציאו את הגלגל מחדש, היינו שם, עשינו את זה. חלק מהדברים האלה כל לא עובדים, ייתכן ותאלצו לחזור ליסודות'", סיכמה אן וניתן להבין בברור כי היא מכוונת את דבריה לשני הדוכסים לשעבר, הארי ומייגן.


"חכי, זה עוד יחזור אלייך כמו בומרנג" (צילום: Gettyimages)
"חכי, זה עוד יחזור אלייך כמו בומרנג"צילום: Gettyimages

 

העובדה הבאה אולי תפתיע אתכם, אך למרות שהנסיכה אן נראית נחבאת לכלים, בחודש דצמבר האחרון חשף דו"ח הרשומות השנתי מעבר לים כי היא בת המלוכה שעבדה הכי קשה בשנת 2019, 167 ימים בשנה החולפת והגיעה ל-506 אירועים רשמיים ופעולות מטעם הארמון. זו אגב השנה השלישית ברציפות שאן קטפה את המקום הראשון ברשימה המאוד לא שגרתית הזו. למקרה שתהיתם, למרות גילה המתקדמם - לנסיכה אין שום כוונה לפרוש בקרוב.

 

"אני לא חושבת שפרישה זה אותו הדבר עבורי", אמרה אן, והסבירה: "רוב האנשים היו אומרים שיש לנו מזל גדול שאנחנו לא צריכים להיות בסיטואציה הזו, מכיוון שלא היית רוצה סתם ככה לעצור הכל ולהפסיק. זה בעיקר תלוי בארגונים שאת מעורבת בהם והאם הם מרגישים שאת עדיין מתאימה ורלוונטית".

 

בהמשך הריאיון, הנסיכה שידועה בעיקר בזכות עברה המרדני, דאגה להגן על ההחלטות של הוריה, ואמרה: "אני חושבת שגם אבי וגם אמי קיבלו, בצדק, החלטות לגבי. וגם, את יודעת - לגבי האם 'אני לא יכולה לבזבז מספיק זמן כדי לעשות את זה', או 'אנחנו צריכים למצוא מישהו אחר שיעשה את זה'. אני כן חייבת להודות ששניהם המשיכו בתפקידם הרבה יותר זמן ממה שחשבתי". כן, גם אנחנו עדיין מופתעים.

 

כוכבת השער! הנסיכה אן על שער מגזין "ואניטי פייר" (צילום: Gettyimages)
כוכבת השער! הנסיכה אן על שער מגזין "ואניטי פייר"צילום: Gettyimages


עשתה דבר או שניים בחיים שלה (צילום: Gettyimages)
עשתה דבר או שניים בחיים שלהצילום: Gettyimages

 

הנסיכה אן והמראיינת קייטי ניקול (צילום: טוויטר)
הנסיכה אן והמראיינת קייטי ניקולצילום: טוויטר

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018