אחרי הארי: מייגן מרקל בשיחת זום מעוררת השראה

הדוכסית מסאסקס הצטרפה לשיחת זום עם נשות המטבח הקהילתי Hubb והביעה את תמיכתה בפרויקט החדש שלהן - לדאוג לארוחות חמות למשפחות הנמצאות בהסגר בלונדון. "אתן נותנות השראה לרבים אחרים"

לא נשקר, התגעגענו. מייגן מרקל בשיחת זום (צילום: אינסטגרם)
לא נשקר, התגעגענו. מייגן מרקל בשיחת זוםצילום: אינסטגרם

 

בשבוע שעבר היה לנו רגע של נחת כשצפינו בשיחת הזום של הנסיך הארי, ששוחח עם הורים בריטים המתגוררים בלוס אנג'לס, והנה הפעם הגיע תורה של אשתו, מייגן מרקל, שהצטרפה לשיחת זום עם הנשים מהמטבח הקהילתי Hubb. מרקל הביעה את תמיכתה בקמפיין חדש שהשיקו הנשים, במטרה לדאוג לאזרחי לונדון למזון בזמן ההסגר בעקבות התפשטות וירוס הקורונה.

 

מטרת הפרויקט היא לספק בין 250-300 ארוחות למשפחות החיות בבירת אנגליה, שלוש פעמים בשבוע, החל ממחר (ב'). המשלוחים יתבצעו על ידי עמותת צדקה נוספת תחת חסותם של הדוכסים מסאסקס, Street Game.

 

במהלך השיחה מרקל עודדה את הנשים ואמרה: "עצם זה שביום הראשון, וגם לאחר מכן, חשבתן לעצמכן 'כן, נעשה ספר', ולא ידעתן או האמנתן במה שתוכלו באמת לעשות, ובהשראה שתוכלו לתת. מן הסתם לא ידעתן איזו הצלחה ענקית זו עומדת להיות. זה מעיד עליכן הרבה, ומשמח אותי שזה נתן השראה לרבים אחרים".

 

עוד הוסיפה מרקל, ואמרה: "רוח המטבח הקהילתי של Hubb הייתה מאז ומתמיד אכפתיות ומתן עזרה לנזקקים, בתחילה בגרנפל ועכשיו בכל רחבי בריטניה. אני כל כך גאה בנשות המטבח הקהילתי ובאותה מידה מתרגשת התומכים הרבים שתורמים לקמפיין ועוזרים בגיוס הכספים לארגונים חיוניים אלה בעקבות הקורונה".

 

 

למי שהספיק לשכוח נזכיר שאחת ההופעות הראשונות של מרקל לבדה, לאחר שהתחתנה עם הנסיך הארי, הייתה כשהגיעה לבקר במטבח המדובר, שנמצא במרכז למורשת התרבות המוסלמית אל-מנאר במערת לונדון. מאז הספיקה הדוכסית לבקר פעמים נוספות והצליחה לעזור בפרסומו של ספר הבישול "יחד", הכולל מתכונים אישיים מכל הנשים המעורבות. בהכנסות מהספר השתמשו הנשים לטובת עיצוב מחדש של המטבח ואף נעזרו במה שנשאר על מנת לאפשר להן להיות פתוחות שבעה ימים בשבוע.

 

מה את מכינה לנו? בביקור במטבח הקהילתי בשנת 2018 (צילום: Gettyimages)
מה את מכינה לנו? בביקור במטבח הקהילתי בשנת 2018צילום: Gettyimages
 

 

"אני לא מבינה למה כולם אומרים שאת מכשפה" (צילום: Gettyimages)
"אני לא מבינה למה כולם אומרים שאת מכשפה"צילום: Gettyimages

"ברצינות? בלי שמן בכלל?" (צילום: Gettyimages)
"ברצינות? בלי שמן בכלל?"צילום: Gettyimages

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018