חמש שנות מתיקות: הנסיכה שרלוט חוגגת יום הולדת

המלכה אליזבת אמרה עליה שהיא "הבוסית האמיתית של הארמון", היא נהנית להציק לאחיה הגדול, אין בה טיפת פחד ואפשר לסמוך עליה שהיא תוסיף עניין לאירועים מלכותיים משמימים. הנסיכה שרלוט חוגגת את יום הולדת 5 ואנחנו מאוהבים

ילדת יום הולדת (צילום: אינסטגרם)
ילדת יום הולדתצילום: אינסטגרם
 

 
מחר (שבת) הנסיכה שרלוט, בתם האמצעית של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, חוגגת את יום הולדתה החמישי, ומבחינתנו זו הזדמנות מצוינת לעשות היכרות קצת יותר מעמיקה עם הנסיכה של אנגליה, שאם תשאלו את המלכה אליזבת, היא הבוסית האמיתית של הארמון.
 
לכבוד יום הולדתה אספנו את התמונות הכי זכורות, מתוקות וחצופות (כן, לא שכחנו את הוצאת הלשון לצלמים) של שרלוט, וכמובן שצירפנו עוד כמה עובדות חשובות. מוכנים להתמוגג?

עם האח הגדול, הנסיך ג'ורג' (צילום: AFP)
עם האח הגדול, הנסיך ג'ורג'צילום: AFP

 

הנסיכה שרלוט מקיימברידג', או בשמה המלא - הוד רוממותה הנסיכה שרלוט אליזבת דיאנה מקיימברידג', נולדה ב-2 במאי 2015 והיא בתם השנייה של הדוכסים מקיימברידג'. בדיוק כמו במקרה של אחיה הקטן, הנסיך לואי, השמועות מספרות שגם ההיריון של שרלוט היה מתוכנן כך שמידלטון תלד את הנסיכה הקטנה כמה שיותר קרוב ליום הולדתה של המלכה אליזבת, שחל ב-21 באפריל.

 

למרות גילה הצעיר (מאוד), לנסיכה הקטנה כבר כמה הישגים משמעותיים בכל הנוגע למלוכה, נגיד: שרלוט היא הראשונה הנושאת את הטייטל המשמעותי "נסיכה", מזה 25 שנה, ואם זה לא מספיק מרשים - היא הראשונה בתור לכתר אחרי 65 שנה. הקודמת הייתה הנסיכה אן . ועוד הישג אחרון: שרלוט היא הראשונה מזה 182 (!) שנה הנושאת את הטייטל "הנסיכה מקיימברידג'". בקיצור, הרבה מאוד מונח על כתפיה הקטנות.

 

אין מתיקות כזו! (צילום: Gettyimages)
אין מתיקות כזו!צילום: Gettyimages

 

לא פעם דיברו מעבר לים על הדמיון המדהים בין שרלוט הקטנה לסבתא רבא שלה, מלכת אנגליה. השיא היה בשנת 2017, כשקייט מידלטון פרסמה ברשתות החברתיות את תמונת החג המסורתית של בני משפחתה. אזרחי בריטניה הציפו את האינסטגרם והטוויטר של מידלטון בתגובות על הדמיון בין השתיים, וכמובן שגם אנחנו לא הצלחנו להתעלם. מה אתם אומרים - יש דברים בגו?

 

יש בזה משהו. הנסיכה שרלוט והמלכה אליזבת (Gettyimages)
יש בזה משהו. הנסיכה שרלוט והמלכה אליזבתGettyimages

 

אגב, המראה החיצוני הוא לא הדבר היחיד ששרלוט והמלכה דומות בו. בינואר 2018 המלכה אליזבת הגיעה לאירוע מלכותי והעניקה ספר תנ"ך חתום לסטודנטית אמילי קליי, שזכתה בפרויקט חינוכי דתי. אליזבת, שכידוע לא מרבה לנדב מידע על בני משפחתה, החליטה באופן מפתיע לספר לסטודנטים הנרגשים על הנינים שלה, ועל הנסיכה שרלוט בפרט. "היא הבוסית של הארמון", צחקקה המלכה.

 

אליזבת, שמסתבר הייתה במוד חברתי מאוד, גם שאלה את הסטודנטית הנרגשת האם היא שומרת על אחיה הקטנים, וכשהאחרונה ענתה שלא, אליזבת חייכה, ואמרה: "או, זה בדיוק כמו במקרה של הנסיכים ג'ורג' ושרלוט. שרלוט אוהבת להציק לג'ורג', שניהם ילדים מאוד פעילים ואנרגטיים". כדי לאמת את דבריה של אליזבת, מקור אלמוני מהארמון מיהר לספר ל-Us Weekly כי בניגוד לאחיה הגדול, שרלוט לא יודעת מה הוא פחד. "היא לא מפחדת משריטה בברך או משהו בסגנון, ואין שום דבר שיכול לעצור אותה ולמנוע ממנה לרוץ ולהשתולל בארמון. וברגע ששרלוט שמה עין על משהו ורוצה אותו, היא תרוץ ותשיג אותו בשניות".

 

מלבד להציק לאחיה הגדול, לנסיכה המתוקה יש עוד כמה תחביבים, כמו לשחות ולשחק עם אוסף הבובות שלה - וכשאנחנו אומרים אוסף בובות אנחנו מתכוונים לנסיכות דיסני, כמובן.


"לא מתפנה מפה בלי אלזה" (צילום: Gettyimages)
"לא מתפנה מפה בלי אלזה"צילום: Gettyimages

 

עוד רגע אחד זכור במיוחד ושלא נאמר - הרגע הקסום מכולם היה בחודש אוגוסט האחרון, כשהנסיכה הגיעה יחד עם הוריה ואחיה הגדול לתחרות השייט המלכותית, "המירוץ לגביע המלך". בזמן שהנסיך ג'ורג' פיזר חיוכים מנומסים ומלכותיים, קייט מידלטון אחזה בשרלוט וביקשה ממנה להגיד שלום לאזרחים ולצלמים הרבים שהגיעו לצפות בהם. שרלוט, כיאה לילדה המגניבה שהיא, החליטה לנצל את הבמה כדי להוציא לשון לכולם.

 

 

הנוכחים התגלגלו מצחוק, מידלטון, שהייתה המומה, הגיבה בצורה מושלמת כשצחקה בקול וחיבקה את שרלוט, ואילו הנסיכה השובבה חייכה חיוך זומם. אנחנו, אגב, צפינו בסרטון הזה בריפיט במשך שבוע. "שרלוט היא בסך הכל ילדה, היא הגיבה כמו כל הילדים וזה היה נפלא", אמר תושב בריטי לאתר "דיילי מייל", והוסיף: "התגובה של קייט הייתה פשוט יוצאת מן הכלל". והתושב הנכבד לא היה היחיד שחשב כך.

 

"אני מאוהבת בקייט ובתגובה שלה", אמרה אזרחית נוספת, ואילו אחת האימהות שהיו באזור מיהרה לומר: "קייט מידלטון מלאת חן, היא מטריפה אותי בכל פעם מחדש".

 

רציתם שלום, קיבלתם לשון (צילום: Getty Images)
רציתם שלום, קיבלתם לשוןצילום: Getty Images

"הו לא, מה את עושה?" (צילום: Getty Images)
"הו לא, מה את עושה?"צילום: Getty Images

"לא, את פיפי!" (צילום: Getty Images)
"לא, את פיפי!"צילום: Getty Images

 

לסיום, אי אפשר שלא להזכיר את העובדה כי למרות שהיא רק בת חמש, הנסיכה שרלוט הצילה השנה את חג המולד של משפחת המלוכה. בחודש דצמבר האחרון הצטרפה הנסיכה לבני משפחתה לצעידה המסורתית לכנסיית "מריה מגדלנה". כזכור, הייתה זו שנה לא פשוטה עבור המלכה, שנאלצה להתמודד עם הדרמות של הנסיך הארי ומייגן מרקל, שערוריות המין של בנה הנסיך אנדרו ועוד. משפחת המלוכה ספגה לא מעט ביקורות שליליות ומי שהצליחה להשכיח הכל ולו לרגע אחד הייתה שרלוט, שהתחבקה עם האזרחים, פיזרה חיוכים והזכירה לכולנו למה אנחנו כל כך אוהבים את בעלי הדם הכחול.

 

 

ואם לא התמוגגתם מספיק, זה יעשה את העבודה:

קסם של נסיכה! (צילום: Gettyimages)
קסם של נסיכה!צילום: Gettyimages


יום כיף משפחתי. שרלוט, קייט מידלטון והנסיך ג'ורג' (צילו: Mega)
יום כיף משפחתי. שרלוט, קייט מידלטון והנסיך ג'ורג'צילו: Mega

אייקון אופנה! (צילו: Mega)
אייקון אופנה!צילו: Mega

שומר המסך שלנו מאז 2018 (צילום: Ap)
שומר המסך שלנו מאז 2018צילום: Ap

בדרך לבית החולים לבקר את הנסיך לואי (צילום: Gettyimages)
בדרך לבית החולים לבקר את הנסיך לואיצילום: Gettyimages

הנסיכה הקסומה
הנסיכה הקסומה

 

שולטת בבלט (צילום: Mega)
שולטת בבלטצילום: Mega

מחלטרת בכדורגל (צילום: Mega)
מחלטרת בכדורגלצילום: Mega

 

אחים ונהנים! (אינסטגרם)
אחים ונהנים!אינסטגרם

משחקת אותה ביישנית (צילום: Ap)
משחקת אותה ביישניתצילום: Ap

מתעקשת להמשיך את החופש הגדול (צילום: AP)
מתעקשת להמשיך את החופש הגדולצילום: AP

לאלבום המשפחתי! (צילום: Gettyimages)
לאלבום המשפחתי!צילום: Gettyimages

 

ביוש, היה כיף! (צילום: אינסטגרם)
ביוש, היה כיף!צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018