רכילות+

החדשה של בן זיני היא אקסית מפורסמת

אחרי שהתאוששנו מהפרידה של בן זיני וטיילור מלכוב, אנחנו שמחים לבשר שזיני לא בוכה בלילה לכרית וכבר הזמין מישהי חדשה לישונצלו. אז מי בת המזל? פרסום ראשון

 

זוגיות חדשה. בן זיני ובר אביבי (צילום: אינסטגרם)
זוגיות חדשה. בן זיני ובר אביביצילום: אינסטגרם

 

פרסום ראשון: כוכב הנוער והזמר בן זיני (23) חובק מישהי חדשה - פחות מחודש לאחר פרידתו מטיילור מלכוב (18). לפני כשלושה שבועות הביצה רעדה כשהצמד החליט להיפרד אחרי למעלה משנתיים של זוגיות. בדצמבר האחרון חוו השניים משבר רציני ביחסים אך בסופו של דבר הצליחו להתגבר עליו, המשיכו להופיע יחד, להוציא שירים ואפילו השתתפו בצילומי התוכנית "זוג מנצח VIP" - שטרם שודרה.

 

כבר במהלך צילומי הריאליטי שהתקיימו בברזיל, מקורבים עדכנו שהיחסים בין השניים עלו על שרטון, ובני הזוג רבו לא מעט מאחורי הקלעים. מאחר וזיני ומלכוב חתומים על שלל פרויקטים משותפים, הם והאנשים שמייצגים אותם ניסו לשמור על שקט תעשייתי אך ללא הצלחה, וזמן קצר לאחר שחזרו מהצילומים הם הכריזו על פרידה.

 

והיא אפילו בגיל סביר. אביבי (צילום: אינסטגרם)
והיא אפילו בגיל סביר. אביביצילום: אינסטגרם

 

בשבוע שעבר נפוצו שמועות כי מלכוב ליהקה בן זוג חדש, אך מסתבר שלא רק היא המשיכה הלאה. מאז הפרידה, זיני מטפח קשר חדש עם בחורה העונה לשם בר אביבי. למי שהשם נשמע מוכר - כפיים, אתם מכורים לריאליטי! אביבי היא האקסית של כוכב "האח הגדול" ליאור דואק , ממנה נפרד זמן קצר לפני כניסתו לבית המפורסם בנווה אילן.

 

אביבי בת 23 גם היא, ולא זרה לאור הזרקורים - אמה היא אליס אביבי, שהשתתפה בעונה השלישית של הדוקו ריאליטי "מעושרות". מבירור מקיף שערכנו, גילינו שזיני ואביבי למדו יחד בתיכון, ומאז הפרידה ממלכוב הקשר בין השניים התחזק וכעת הם בתחילתה של מערכת יחסים טרייה.

 

תגובת הסוכנות Spot שמייצגת את זיני: "אנו לא מגיבים לחייו הפרטיים של בן זיני".

 

חובה אחת בביקיני (צילום: אינסטגרם)
חובה אחת בביקיניצילום: אינסטגרם

 

זיני וטיילור רגע לפני המראתם ל"זוג מנצח VIP" (יחצ)
זיני וטיילור רגע לפני המראתם ל"זוג מנצח VIP"יחצ

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018