רכילות+

חודש אחרי "האח הגדול": תקוה וליאור נפרדו

הזוגיות של תקוה גדעון וליאור דואק לא עמדה במבחן המציאות וחודש אחרי שהיא זכתה במקום הראשון ובמיליון השקלים, השניים החליטו להיפרד

כבר לא. תקוה גדעון וליאור דואק (צילום: אינסטגרם)
כבר לא. תקוה גדעון וליאור דואקצילום: אינסטגרם

 

נפרדנו כך: אחרי שלושה חודשים בהם לא הצליחו להוריד את הידיים האחד מהשנייה בבית "האח הגדול", הזוג של העונה, תקוה גדעון וליאור דואק נפרדו. מה שהתחיל עם קליק מיידי ועבר להיות הקשר הכי מבטיח בבית המפורסם, הסתיים היום (א') בפרידה, רק חודש אחרי שתקוה יצאה אחרונה כמנצחת הגדולה.

 

לטובת אלה שלא עקבו נזכיר כי מערכת היחסים של השניים הייתה מלאה בעליות וירידות, בעיקר מצידו של דואק, שכל כמה ימים הרגיש צורך להבהיר קבל עם ומצלמות כי הוא לא נמשך לגדעון וכי הבנות הטיפוסיות איתן הוא נוהג לצאת "רזות, בהירות ובעלות ראש שונה לחלוטין", תוך כדי שהוא מציין את האקסית המיתולוגית, בר אביבי. אותה אביבי, כך דיווחנו לכם היום, בתחילתה של מערכת יחסים חדשה עם כוכב הנוער בן זיני.

 

שברתם למעריצים את הלב (צילום: אינסטגרם)
שברתם למעריצים את הלבצילום: אינסטגרם

 

נזכיר גם שליאור כל הזמן אמר לתקוה שהם יחכו לראות איך הזוגיות שלהם בחוץ - אם משהו משתנה מבחינת המשיכה שלו, והיא אמרה לו שהיא תהיה אותה תקוה, "באותו המשקל ובאותם המימדים". לאחר שיצאו מבית ה"אח הגדול" הקשר בין השניים נראה מבטיח. דואק פגש את משפחה של גדעון ולהפך, והשניים הציפו את הרשתות החברתיות בתמונות משותפות ושידרו אהבה לכל עבר.

 

רמזים בדבר פרידה הגיעו בסוף השבוע האחרון כשדואק ודייר נוסף מבית "האח הגדול", ניר אבישי כהן, הגיעו יחד לחגיגות יום הולדתה של אחותה בלוגרית מוכרת ותקוה לא נראתה בסביבה.

 

גדעון ודואק היו מהזוגות האהובים ביותר בתוכנית, והספיקו לצבור עדת מעריצים גדולה, שכיום נשבר לה הלב. אנחנו מקווים שעוד לא נאמרה המילה האחרונה.

 

בגלל זה לא הבאת את תקוה? דואק וניר אבישי כהן במסיבה (צילום: אינסטגרם)
בגלל זה לא הבאת את תקוה? דואק וניר אבישי כהן במסיבהצילום: אינסטגרם

 

מה הסיכוי לפיוס? גדעון ודואק (צילום מסך)
מה הסיכוי לפיוס? גדעון ודואקצילום מסך

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018