ריחו"ל

הזמרת סיה אימצה שני בנים בוגרים

הזמרת חובבת הפאות הענקיות סיפרה בריאיון שאימצה בשנה שעברה שני בנים בני 18. הכוכבת שיתפה שהם עמדו לצאת ממערכת האומנה בשל גילם המבוגר, והוסיפה: "אני אוהבת אותם"

 

בינואר השנה הפתיעה הזמרת סיה (44) כשסיפרה שהפכה לאמא לילד מאומץ. כעת מתברר שלא מדובר באחד – אלא בשניים, ולא ממש ילדים, אלא בנים בוגרים.

 

הזמרת התארחה בתוכנית הרדיו של תחנת "סיריוס XM" האמריקאית, אשר מצולמת ומשודרת באינטרנט, והתהדרה בסימן ההיכר שלה – פאה ענקית שכיסתה את פניה כמעט לחלוטין, ומעליה סרט ענקי לשיער. כיאה לתקופת הבידוד בה העולם נמצא, תוכנית הרדיו שודרה כשכל המשתתפים נמצאים בבתיהם, כולל הכוכבת. במהלך הריאיון, שאל אותה המנחה לגבי הילד שאימצה וסיה סיפרה: "למעשה אימצתי שני בנים בשנה שעברה, שניהם היו בני 18, הם בני 19 עכשיו". הכוכבת סיפרה שבגלל גילם הם עמדו לצאת ממערכת האומנה והוסיפה: "כן, אני אוהבת אותם".

 

אמא לשניים. סיה (צילום: Getty Images)
אמא לשניים. סיהצילום: Getty Images

 

האמא המאמצת הטרייה נשאלה איך הבנים מסתדרים עם הבידוד, על כך השיבה שמדובר בתקופה לא פשוטה עבורם: "לשניהם קשה, לאחד מהם יותר מהשני. אבל שניהם עושים דברים שמאוד טובים עבורם כרגע, שעוזרים להם מאוד. הם עושים דברים חינוכיים שמאוד טובים עבורם".

 

הכוכבת ידועה ברצון שלה לשמור על פרטיותה (זו אחת הסיבות בגללן היא מסתובבת עם פיאות ענקיות וחושפת את פניה רק לעיתים נדירות), לכן מעניין במיוחד לשמוע אותה משתפת פרטים על חייה האישיים. כאמור, בינואר האחרון היא סיפרה בריאיון למגזין GQ שאימצה בן, אך רק כעת סיפרה לראשונה שבעצם אימצה שניים.

תקופה לא פשוטה עבור בניה המאומצים (צילום: Getty Images)
תקופה לא פשוטה עבור בניה המאומציםצילום: Getty Images

 

הכוכבת היא אמא יחידנית, ב-2016 התגרשה מבעלה, יוצר הסרטים אריק אנדרס, לאחר נישואים שארכו שנתיים. בריאיון ל-GQ סיפרה שאין לה זמן מיותר לבזבז על מערכות יחסים כרגע, ולכן היא משקיעה את מרצה בניסיונות למצוא סטוצים מזדמנים. היא אף שיתפה שסימסה למפיק המוזיקלי דיפלו הזמנה לערב פרוע: "אתה אחד מחמשת האנשים שאני נמשכת אליהם מינית, ועכשיו שהחלטתי שאהיה רווקה לשארית חיי וגם אימצתי ילד, אין לי זמן למערכת יחסים. אם אתה מעוניין בסקס בלי מחויבות, דבר איתי", כתבה לו. לא ברור אם אכן נענה להצעתה.

חכי שדיפלו יראה אותך עם השמלה הזו (צילום: Getty Images)
חכי שדיפלו יראה אותך עם השמלה הזוצילום: Getty Images

תמונה נדירה ללא פאה (צילום: Getty Images)
תמונה נדירה ללא פאהצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018