פפראצי

בצל המשבר: ג'ני צ'רוואני רצה כדי לשכוח

הדוגמנית, שבימים אלה נמצאת בעיצומן של מספר שערוריות - גם בתחום הזוגיות וגם בתחום העסקי, לקחה פסק זמן מהדרמות לטובת אימון כושר בשיא החום. בונוס: גם שלומית מלכה הייתה שם

גמורה. ג'ני צ'רוואני (צילום: מוטי לבטון)
גמורה. ג'ני צ'רוואניצילום: מוטי לבטון

 

ג'ני צ'רוואני לא נותנת למזג האוויר הלוהט או למשבר האישי-זוגי שהיא חווה להפריע לה וממשיכה לשמור על הגזרה. הדוגמנית נתפסה בעדשת הפפראצי בשיאו של אימון בסטודיו בו היא מתאמנת בלב תל אביב. צ'רוואני בדיוק ביצעה סשן תרגילים ובהמשך יצאה לסיבוב ריצה מסביב לבניין.

 

ידוע שמלבד הגזרה החטובה והבריאות, הספורט עושה טוב גם לנפש, ואין ספק שבעקבות האירועים האחרונים בחייה של צ'רוואני - היא בהחלט זקוקה לזה. בחודש פברואר האחרון ואחרי 14 שנות זוגיות ג'ני צ'רוואני ובעלה, איש העסקים רוני מאנה נפרדו. הפרידה של הזוג הפכה במהרה למכוערת ולפני מספר שבועות בתו של מאנה החליטה לכבס את הכביסה המלוכלכת באינסטגרם ויצאה בסטורי מאשים נגד צ'רוואני, שמצידה הייתה "המומה מהרוע והשקרים". בימים אלה השניים נמצאים בהליך משפטי.

 

וזה לא נגמר בזה: לפני כשבוע וחצי הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן קבעה כי צ'רוואני הטעתה צרכנים בכך שגרמה להם לחשוב שלתכשירים שהיא מייצרת ומשווקת (תערובות שמנים) יש יכולות ריפוי. על פי הדיווחים, מהרשות מתכוונים להטיל על הדוגמנית קנס על סך 210 אלף שקל. בהחלט לא נעים.

 

אבל היי, יש לנו גם קצת בשורות טובות: כל הדרמות בחייה של צ'רוואני מתרחשות לצד שמועות על רומן חדש של הדוגמנית, הפעם עם איש העסקים גיל גרוסמן. שיהיה בהצלחה!


אימון בוקר, למי יש זמן לזה? (צילום: מוטי לבטון)
אימון בוקר, למי יש זמן לזה?צילום: מוטי לבטון

 

ורגע לפני סיום, בונוס משמח: בצל כל הדרמות של צ'רוואני פגשנו גם את הדוגמנית שלומית מלכה, שהצטרפה לאימון וכהרגלה נראתה נינוחה ומאושרת. ככה זה כשאת שלומית, שום סקוואט לא יסיר ממך את החיוך.

 


לשלומית מלכה כמובן (צילום: מוטי לבטון)
לשלומית מלכה כמובןצילום: מוטי לבטון

כשזאת העבודה שלך, את חייבת  (צילום: מוטי לבטון)
כשזאת העבודה שלך, את חייבת צילום: מוטי לבטון

נותנת בראש (צילום: מוטי לבטון)
נותנת בראשצילום: מוטי לבטון

אישה בורחת מבשורה (צילום: מוטי לבטון)
אישה בורחת מבשורהצילום: מוטי לבטון

הזעות של בוקר (צילום: מוטי לבטון)
הזעות של בוקרצילום: מוטי לבטון

זה החיוך שניקח איתנו ליום הזה (צילום: מוטי לבטון)
זה החיוך שניקח איתנו ליום הזהצילום: מוטי לבטון

 

צילם כשעמד בשמש וקיבל שיזוף חולצה:  מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018