"זו סטירת לחי": מייגן מרקל זועמת על האפליה בינה ובין קייט מידלטון

אחרי שארמון קנזינגטון התייצב להגנתה של קייט מידלטון נגד מגזין "טאטלר", חבריה של מייגן מספרים על תחושותיה של הדוכסית. "מארמון קנזינגטון מעולם לא יצאו להגנתה כשהתקשורת תקפה אותה, אבל קייט נוקשת באצבעותיה וזה קורה"

העדפה ברורה. מייגן מרקל וקייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
העדפה ברורה. מייגן מרקל וקייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

"זו ממש סטירת לחי", התלוננה הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל, לאחר שמארמון קנזינגטון יצאו להגנתה של קייט מידלטון מוקדם יותר השבוע, כשמגזין "טאטלר" פרסם כתבה על מצבה הפיזי והנפשי של הדוכסית מקיימברידג'. בכתבה טען המגזין כי "מידלטון נראית מותשת ולא עומדת בעומס הרב בעקבות פרישתם של הנסיך הארי ואשתו", הארמון מיהר להכחיש, ומרקל התלוננה ש"קייט רק נוקשת באצבעותיה" ומקבלת את מלוא הגיבוי מהארמון.

 

מקורב למרקל מיהר לשפוך אור על תחושותיה של הדוכסית בהמשך לפרסום השלילי שקיבלה מידלטון, ואמר: "מייגן זועמת על כך שמארמון קנזינגטון מעולם לא יצאו להגנתה כשהתקשורת תקפה אותה", סיפר המקורב ל"דיילי מייל", והוסיף: "עכשיו, כשקייט מקבלת טיפה ביקורת שלילית, הארמון יוצא להגנתה, בכל הכוח, תוך פחות מ-24 שעות. הכל כדי לנטרל את חרושת השמועות נגדה".

 

על פי השמועות, פרשת שער המגזין של מידלטון נגעה למרקל בנקודה הרגישה ביותר, זאת לאחר שהדוכסית נאלצת להתמודד עם כתבות "משחירות" מצד התקשורת הבריטית מיום כניסתה לארמון. "מייגן מספרת על כך שהיא סבלה מכתבות שליליות ושקריות ומהארמון מעולם לא עשו דבר כדי למנוע זאת, למרות שהנסיך הארי התחנן לכך", סיפר המקור וכדי לא להשאיר צל של ספק, חידד: "חוסר המעורבות של הארמון זה מה שהוביל בסופו של דבר לפרישה של הדוכסים מהמלוכה".

 

עוד אמר המקור: "זו באמת סטירת לחי בפניו של הארי, מכיוון שביקש כל כך הרבה פעמים מדיניות תקשורת מתוקנת. בקשותיו של הארי נפלו על אוזניים ערלות, ואז הגיעה קייט, מקישה באצבעותיה ומיד מקבלת תמיכה מלאה. מייגן חוזרת ואומרת שזה פשוט מכעיס ומסבירה שזו אחת הסיבות העיקריות לכך שהיא והארי החליטו להיפרד מהמלוכה. היעדר התמיכה וההתעלמות המוחלטת מהכאב והייסורים שמייגן נאלצה להתמודד איתם בזמן שנרמסה על ידי התקשורת. במקום לגבות אותה, הם טענו שהיא דורשת יותר מדי, מצפה ליותר מדי, כשכל מה שהיא רצתה זה תמיכה".

"זוכרת שפעם העמדנו פנים שאנחנו בסדר?" (צילום: GettyImages)
"זוכרת שפעם העמדנו פנים שאנחנו בסדר?"צילום: GettyImages

 

עוד הוסיפה הדוכסית וסיפרה לחבריה: "מייגן אומרת שהיא כלל לא מופתעת שקייט מתלוננת על כך שהם עזבו את המלוכה מכיוון שהיא מעולם לא תמכה בכך שמייגן הפכה להיות חלק ממשפחת המלוכה. למעשה, בביקור האחרון שלה באנגליה, מייגן סיפרה כי היא וקייט לא החליפו יותר משתי מילים".

 

ועוד קצת רגשי: "מכל בני המלוכה, מייגן קיוותה לפתח מערכת יחסים קרובה עם קייט אך מעולם לא קיבלה את ההזדמנות וזו הייתה פגיעה גדולה וכואבת עבורה. קייט פנתה למייגן בזלזול, התייחסה אליה כמישהי ממעמד נמוך וראתה את הקשיים של מייגן להסתגל - ולא נקפה אצבע. מייגן, לעומת זאת, חוזרת ואומרת כי אם המצב היה הפוך, היא הייתה יוצאת מגדרה כדי לגרום לקייט להרגיש חלק מהמשפחה. היא הייתה מחבקת אותה ועוטפת אותה". ממש מייגן לב הזהב.

בימים יפים יותר (צילום: Gettyimages)
בימים יפים יותרצילום: Gettyimages

 

לסיום, עוד נושא אחד שמעסיק את בריטניה כבר שנתיים הוא הריב של הדוכסיות בעקבות בחירת הלבוש של הנסיכה שרלוט לחתונה. חלק מהשמועות מספרות כי מייגן טענה ש"השמלה של שרלוט מכוערת", מה שגרם למידלטון ליבב בבכי, וחלק מהשמועות מספרות כי מידלטון בחרה להלביש את שרלוט בטייץ, ומייגן סירבה בכל תוקף. "קודם כל חשוב לציין שזה היה היום הגדול של מייגן, לא של קייט", סיפר המקורב, והוסיף: "מייגן בסך הכל לא רצתה שהילדות הקטנות ילבשו טייץ מכיוון שהיה חם וזה היה גורם להן להרגיש דביקות ואין בזה שום צורך".

 

עוד הוסיף המקורב ואמר כי "לא היה שום סיפור סביב נושא הלבוש של הנסיכה שרלוט בחתונה, זאת אומרת, עד שקייט החליטה להפוך את זה לכזה סיפור גדול". וול, נראה שהקרב על לבושה של שרלוט רחוק מלהסתיים.

 

השמלה שהחלה את המלחמה. קייט מידלטון והנסיכה שרלוט (צילום: Gettyimages)
השמלה שהחלה את המלחמה. קייט מידלטון והנסיכה שרלוטצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018