"קייט רזה בצורה מסוכנת"

הדוכסים מקיימברידג' נוקטים בצעדים משפטיים נגד מגזין "טאטלר", שפרסם כתבה על כך שקייט מותשת וקורסת מרוב עבודה לאחר פרישתם של הארי ומייגן, ורמז כי המצוקה של הדוכסית מתבטאת בירידה דרסטית במשקל

נמאס להם. קייט מידלטון והנסיך וויליאם (צילום: gettyimages)
נמאס להם. קייט מידלטון והנסיך וויליאםצילום: gettyimages

 

הנסיך וויליאם וקייט מידלטון החליטו לנקוט צעדים משפטיים נגד הצהובון "טאטלר" בעקבות כתבה שפורסמה והציגה את הדוכסית מקיימברידג' באור שלילי. בכתבה נטען כי מידלטון מותשת נפשית ופיזית לאחר ה"מגזיט" של הנסיך הארי ומייגן מרקל, זאת בעקבות עומס העבודה שנוצר עם פרישתם של השניים מהמלוכה. אנה פסטרנק, האחראית לכתבה, ציינה את משקלה של מידלטון ואף רמזה בצורה ברורה על כך שזה משדר מצוקה. "קייט נהייתה רזה מדי, בצורה מסוכנת - ממש כמו הנסיכה דיאנה".

 

מארמון קנזינגטון מיהרו לשחרר הצהרה רשמית זועפת, ימים ספורים לאחר פרסום הכתבה וטענו כי מדובר ב"כתבה המלאה באי דיוקים וייצוגים כוזבים", וכמו כן הכחישו כל טענה המרמזת על כך שמידלטון מרגישה מותשת בעקבות עומס העבודה המוגבר שנבע מפרישתם של הדוכסים מסאסקס מהמלוכה. העורך הראשי של המגזין, ריצ'ארד דנן, פרסם תגובה רשמית להצהרה המלכותית ואמר: "ארמון קנזינגטון ידע שאנו עובדים על כתבת השער 'קתרין הגדולה' כבר מספר חודשים ולמעשה ביקשנו לעשות זאת בשיתוף פעולה איתם. העובדה שהם מכחישים היא שקרית".  

 

אמש (שבת) פורסם ב"דיילי מייל" כי גם הדוכסים מסאסקס החליטו לצאת נגד כתבת השער של המגזין ושלחו מסמכים משפטיים בדרישה להסיר את הכתבות והפרופיל שנוצר למרקל תחת הכותרת "קתרין הגדולה". "זו פשוט כתבה אכזרית ומגעילה במיוחד. זו כתבה סקסיסטית ומביישת נשים", סיפר מקור מהארמון לאתר, והוסיף: "הכתבה מלאה בשקרים, אין שום אמת בטענה כי הדוכסית מרגישה מוצפת בעבודה. קייט היא אישה ביישנית מטבעה והיא עושה כמיטב יכולתה".

 

השער שעורר סערה (צילום: מגזין טאטלר)
השער שעורר סערהצילום: מגזין טאטלר

 

לטובת מי שפספס: לטובת הכתבה המדוברת שוחחה פסטרנק עם מקור אלמוני הטוען כי הוא "חבר טוב של הדוכסית", שאמר: "קייט זועמת על עומס העבודה שנפל עליה, ברור שהיא מחייכת וממשיכה להתלבש ולהתנהג כראוי, אבל היא לא רוצה את זה. היא מרגישה מותשת, ממולכדת, היא עובדת קשה כל הזמן ואין לה את היתרונות של גבולות, סופי שבוע או חגים".

 

אותו מקור אלמוני לא פספס את ההזדמנות ללבות את האש בין מידלטון לגיסתה, מייגן מרקל, כשסיפר על היחסים המעורערים בין השתיים. "וויליאם הזהיר, בצדק, את הארי מההתחלה לגבי מייגן וביקש ממנו להאט. זו הסיבה שכולם נפלו ככה, זו הסיבה לקרע בין האחים. קייט, שהייתה כל כך קרובה להארי, ניסתה להרגיע את הרוחות אבל הנאמנות שלה תמיד תהיה לוויליאם".

 

"עזוב מאמי, תשאיר את זה לי" (צילום: mega)
"עזוב מאמי, תשאיר את זה לי"צילום: mega

 

לפני סיום נציין כי זו לא הפעם הראשונה שפסטרנק מצליחה להסתכסך עם משפחת המלוכה. פעם נוספת זכורה במיוחד הייתה בשנת 1994, אז פרסמה הסופרת את ספרה "נסיכה מאוהבת", שם גוללה את הרומן הסוער שניהלה הנסיכה המנוחה דיאנה עם קצין הפרשים ג'יימס יואיט, זה שנטען לא פעם בעבר כי הוא אביו הביולוגי של הנסיך הארי

 

מזכרת מהשערוריה הקודמת (צילום: AP)
מזכרת מהשערוריה הקודמתצילום: AP
 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018