ריחו"ל

בעקבות ההאשמות על בריונות: כוכבת "גלי" פוטרה מעבודתה

ימים קשים עוברים על ליאה מישל. כוכבת "גלי" עומדת במרכז גל האשמות של שחקנים שעבדו איתה בעבר וטוענים שהתנהגה אליהם בנבזיות ובבריונות. כעת היא משלמת את המחיר - הכוכבת פוטרה מעבודתה כפרזנטורית של חברת מזון, וחברים מהעבר מנתקים איתה קשרים

פוטרה בעקבות ההאשמות. ליאה מישל (צילום: GettyImages)
פוטרה בעקבות ההאשמות. ליאה מישלצילום: GettyImages

 

ליאה מישל לומדת על בשרה שמעשים רעים – סופם לרוב להגיע על עונשם. הכוכבת עלתה אתמול (ג') לכותרות בהקשר שלילי במיוחד, לאחר שציוץ שלה התומך במאבק השחורים בארה"ב גרר שרשרת תגובות משחקנים שעבדו איתה בעבר והאשימו אותה בביריונות כלפיהם. כעת מגיעות ההשלכות למעשים – בעקבות ההאשמות, מישל פוטרה מתפקיד הפרזנטורית של חברת משלוחי המזון HelloFresh.

 

החברה צייצה: "HelloFresh לא נותנת יד לגזענות או אפלייה מכל סוג. אנחנו עצובים ומאוכזבים ללמוד על הטענות נגד ליאה מישל. אנחנו לוקחים אותן ברצינות, ומסיימים את שיתוף הפעולה שלנו איתה, החל מרגע זה".

 

הודעות הפיטורים הגיעה לאחר שגולשים רבים צייצו לחברה ודרשו ממנה לנקוט בצעדים בנוגע לשיתוף הפעולה איתה. החלטת החברה התקבלה על ידי הגולשים בדעות חלוקות – היו ששיבחו את הצעד בעוד אחרים זעמו על כך שהחברה ממהרת לשפוט ולפטר את מישל רק על סמך האשמות לא מבוססות: "מה קרה לזכאי עד שתוכח אשמתך?", כתב להם אחד הגולשים. אחרים כעסו שהחברה רוכבת על גל ההאשמות וזורקת את מישל מתחת לגלגלי האוטובוס כל כך מהר.מסתבר שעל הסט היא הייתה יותר כמו סו סילבסטר (צילום: Gettyimages)
מסתבר שעל הסט היא הייתה יותר כמו סו סילבסטרצילום: Gettyimages

 

כאמור, השערורייה במרכזה עומדת כעת מישל החלה לאחר ששחקנית שעבדה איתה בעונות האחרונות של "גלי", סמנתה ווייר, האשימה אותה בבריונות כלפיה: "זוכרת שהפכת את עבודת הטלוויזיה הראשונה שלי לגיהנום עלי אדמות? כי אני לעולם לא אשכח. אני חושבת שאמרת לכולם שאם תהיה לך ההזדמנות, 'תחרבני בפאה שלי', בין שאר הדברים הטראומתיים והמפלים שגרמו לי לחשוב מחדש על הקריירה ההוליוודית שלי", כתבה לה.

 

הציוץ של ווייר גרר שרשרת ציוצי הזדהות וסיפורים דומים של שחקנים שעבדו עם מישל, קיבלו ממנה יחס רע או שחזו בה מתנהגת ברשעות לאחרים. השחקן אלכס ניוול, שגילם את יוניק בעונות האחרונות של הסדרה, הגיב לה עם גיף האומר: "תראי לה מה זה". כשאחד מעוקביו רמז שמדובר בשקרים, ניוול הזועם ענה: "אין לנו סיבה לשקר אחרי שש שנים". מאוחר יותר הוא פירט על תחושותיו: "כשחברים שלי עוברים משהו טראומתי, אני חווה את זה גם. כך עובדת חברות. אם אתם לא מבינים את זה, אתם חלק מהבעיה".

סמנתה ווייר (צילום: GettyImages)
סמנתה וויירצילום: GettyImages

 

שחקנים נוספים שהביעו תמיכה בציוץ של ווייר המשיכו לשתף בחוויותיהם. דביאר סנייל שהתארח באחד הפרקים סיפר שהיא לא נתנה לו לשבת עם צוות השחקנים באותו השולחן, ולאחר מכן הוסיף: "ההודעה שלה החזירה לי את רגשי הנחיתות שהרגשתי על הסט בגללה. אני לא הולך לוותר לה על זה שהיא צבועה ומתנהגת כאילו איכפת לה". לינוקס, שעבד בסדרה בתור ניצב, כתב: "היא צרחה על הצוות ופעם אחת גרמה לפיטורי אחת הניצבות, בלי סיבה אמיתית. מאוחר יותר היא גילתה שמדובר באחיינית של ברברה סטרייסנד, ומיד החזירה אותה וביקשה לדבר עם דודה שלה".

 

והיו גם כאלה שלא הגיבו בעצמם, אך תמכו במאשימים בדרכים אחרות – הזמרת אריאנה גרנדה והשחקנית קיקי פאלמר, שכיכבו לצד מישל בסדרה "מלכות הצעקה", הורידו לה עוקב מהאינסטגרם, בעוד השחקנית אביגייל ברסלין, שכיכבה גם היא לצד מישל באותה סדרה, עשתה לייקים למספר ציוצים שתקפו את מישל. השחקן מרסל ספירס, שעבד עם מישל בסדרה "ראש העיר" (ששרדה עונה אחת בלבד ובוטלה ב-2018), עשה גם הוא לייקים לציוצים דומים, כולל לציוץ ששאל אותו: "אני מניח שאתה מזדהה עם הדברים, בהתחשב בזה שעבדת איתה?".

 

שחקן נוסף מהסדרה, ברנרד ג'ונס, כתב לשחקנית "גלי", אמבר ריילי: "שומעת?", על ציוצים משועשעים שצייצה בעקבות ההאשמות. לאחר מכן הוא גם עשה לייק למעריץ שפרסם תמונה ערוכה של שחקני "ראש העיר", ממנה מישל נחתכה, ולמעריץ נוסף שכתב: "מחכה לתמוך בשחקנים בסדרה טובה יותר שלא תכלול אותה".

 

הורידה לה עוקב. אריאנה גרנדה (צילום: Gettyimages)
הורידה לה עוקב. אריאנה גרנדהצילום: Gettyimages

חיוכים, אבל רק כלפי חוץ. כוכבי הסדרה "גלי" (צילום: GettyImages)
חיוכים, אבל רק כלפי חוץ. כוכבי הסדרה "גלי"צילום: GettyImages

טוב, אז שיהיה לך בהצלחה עם כל זה (צילום: GettyImages)
טוב, אז שיהיה לך בהצלחה עם כל זהצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018