רכילות+

אייל גולן ודניאל גרינברג הביאו לעולם בת משותפת

זה קרה: דניאל גרינברג ילדה את בתה הבכורה בבית החולים קפלן. הבייבי החדשה, מיאל, תצטרף לשלושת ילדיו של גולן - ליאם, אלין ויאן

הורים מאושרים! אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)
הורים מאושרים! אייל גולן ודניאל גרינברגצילום: אינסטגרם

 

מתנה לשבת: הזמר אייל גולן (49) ודניאל גרינברג (26) הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם בת ראשונה משותפת, ששמה בישראל מיאל. הלידה התרחשה הלילה (שבת) בבית החולים "קפלן".

 

הבשורה המשמחת מגיעה לאחר שבחודש מרץ האחרון, כשבוע לפני שצעדו השניים לעבר החופה, בישרה גרינברג קבל עם ואינסטגרם כי היא בהיריון. "תודה לך בורא עולם, הדבר הכי טוב שיכולתי לבקש", כתבה וצירפה תמונה של בדיקת ההיריון החיובית שביצעה.

 

בדיוק לפני שנה, באוגוסט 2019 ובמהלך חופשה משותפת בקפריסין גולן כרע ברך והציע לגרינברג נישואים. החתונה הנוצצת התקיימה שבעה חודשים לאחר מכן, בחודש מרץ האחרון, כשנגיף הקורונה התפרץ לחיינו. השניים, שתכננו חתונה מפוארת עמוסת סלבס, נאלצו לשנות את התוכניות ונישאו בחתונה מצומצמת לעיניהם של בני המשפחה וכמה מחבריהם הטובים ביותר. רגע אחרי החופה, גולן וגרינברג יצאו אל העיתונאים שבחוץ והזמר פנה למצלמות ואמר: "אני רוצה להודות לכולם שבאו. היינו צריכים להקטין את החתונה למאה איש בגלל הוראות משרד הבריאות, אבל מסתבר שהאנשים שנמצאים כאן היו איתנו בשמחה שלנו. אני כמובן מצטער בפני כל האנשים שלא יכלו להגיע אבל אנחנו אנשים שרוצים שכולם יהיו בריאים ושלמים והרפואה והבריאות של עם ישראל חשובה לנו יותר מהכל ושמחים עם מי שהגיע".

 

מבית החולים "קפלן" נמסר כי במזל טוב בשעה 02:04 לפנות בוקר ילדה דניאל גרינברג, אשתו של אייל גולן, תינוקת בריאה במשקל 3.360 ק״ג בסיוע מסור ומקצועי של צוות המיילדות בחדר הלידה.

 

אייל גולן אמר: "כל ילדיי נולדו בבית החולים קפלן שהוא בית עבורנו, ואני רוצה להודות בחום לצוות הרפואי על העזרה הרבה לפני ובמהלך הלידה שעברה בצורה נעימה וטובה. התוצאות מדהימות".

 

הרי את. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אלוני מור)
הרי את. אייל גולן ודניאל גרינברגצילום: אלוני מור
 

 

מאז הבשורה על ההיריון והחתונה המצומצמת השניים הספיקו לעבור משבר זוגי קצר כשבחודש יולי האחרון גרינברג הסירה את כל התמונות המשותפות שלהם מחשבון האינסטגרם ובמקביל שהתה במלון בלב תל אביב במשך מספר ימים עם כמה מחברותיה הטובות. גרינברג הכחישה כי היחסים בין השניים עלו על שרטון וחזרה לביתם המשותף לאחר כמה ימים.

 

עבור גולן זה יהיה ילד רביעי, אחרי ליאם (16) ואלין (14) שנולדו לו ולאשתו לשעבר, אילנית לוי, ויאן (5), בנו המשותף עם הדוגמנית  רוסלנה רודינה. עבור גרינברג מדובר בבת ראשונה.

 

מיאל? אני אל. דניאל גרינברג עם הרכה הנולדת (אינסטגרם)
מיאל? אני אל. דניאל גרינברג עם הרכה הנולדתאינסטגרם

 

יפיופה בואי אלי! אייל גולן ובתו הטרייה (אינסטגרם)
יפיופה בואי אלי! אייל גולן ובתו הטרייהאינסטגרם


הורים לבת ראשונה משותפת (צילום: ענת מוסברג)
הורים לבת ראשונה משותפתצילום: ענת מוסברג

ככה זה התחיל (צילום: אינסטגרם)
ככה זה התחילצילום: אינסטגרם

 

ברכות! (צילום: אינסטגרם)
ברכות!צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018