החברה הכי טובה של מייגן מרקל מואשמת בגזענות

ג'סיקה מולרוני הואשמה בגזענות ואף פוטרה מהנחיית תוכנית ריאליטי לאחר שנקלעה לעימות עם בלוגרית אפרו אמריקאית. "מייגן נחרדת מכך שהיא נקלעה לבלגן הזה, הן לא יוכלו להישאר חברות"

יחזיקו מעמד? ג'סיקה מולרוני ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages )
יחזיקו מעמד? ג'סיקה מולרוני ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

בסוף השבוע האחרון, חברתה הטובה של מייגן מרקל, הסטייליסטית ג'סיקה מולרוני, פוטרה מתוכנית הריאליטי שלה !I Do, Redo בנטפליקס, זאת לאחר שהואשמה בגזענות כשהתנהגה בבוטות ואף איימה שתדאג לסיים את הקריירה של הבלוגרית סשה אקסטר. "אני כל כך רגילה להיות שקופה בפלטפורמה הזו אבל היום אני פותחת משהו שרודף אחריי בשבוע האחרון. הרגשתי שזו הונאה מוחלטת לאחר שנלחמתי למען שוויון גזעי והשתמשתי בקול שלי כאן, ובמקביל נתתי לאישה לבנה להשתיק אותי מאחורי דלתות סגורות", אמרה הבלוגרית האפרו אמריקאית, והוסיפה: "אני יודעת שאני מסתכנת ואני יודעת שאני חשופה לביקורת, בריונות והשלכות שישפיעו על עבודתי, אבל עם זאת עליי לומר את האמת שלי. אני אדמם למוות אם הילדה שלי אי פעם תצטרך להתמודד עם בורות כזו".

 

במהלך הסרטון שהעלתה אקסטר היא הפנתה אצבע מאשימה למולרוני, "דמות קנדית מאוד מוכרת", שלטענתה התנהגה אליה בצורה איומה ואף שלחה לה מכתב מאיים ביום רביעי האחרון. "אני לא קוראת לג'סיקה גזענית, אבל מה שאומר זה שהיא מודעת היטב לעושרה, לעוצמה שלה וליחס המועדף שהיא מקבלת בזכות צבע עורה". בעקבות סרטון הווידאו של הבלוגרית רשת CTV פיטרה את מולרוני מתוכנית הריאליטי שלה והבהירה: "ההתנהלות של אחת המגישות שלנו, ג'סיקה מולרוני, מתנגשת עם המחויבות שלנו לגיוון ולשיוויון".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מולרוני, מצידה, הבינה כי הפרשה לא הולכת להסתיים בטוב, וניסתה למזער נזקים כשפרסמה פוסט מתנצל ברשתות החברתיות. "לא התכוונתי בשום צורה לסכן את פרנסתה של סשה, הייתה לנו מחלוקת וזה יצא מכלל שליטה ואני מצטערת", אמרה והוסיפה: "האירועים שהתרחשו בימים האחרונים הבהירו שיש לי הרבה עבודה לעשות. אני מבינה היום, יותר מתמיד, איך עצם היותי אישה לבנה ומיוחסת מציבה אותי לפני כל כך הרבה אנשים, במיוחד אלה השייכים לקהילה השחורה. אני לא יכולה לשנות את העבר אבל אני יכולה לעשות את חלקי על מנת להצליח בעתיד".

 

הסטייליטסית התייחסה גם להחלטת רשת CTV לפטר אותה במיידי מתוכנית הריאליטי שלה, ואמרה: "אני מכבדת את החלטת הרשת והחלטתי לקחת צעד אחורה מההתחייבויות המקצועיות שלי בשלב זה. אני אנצל את הזמן הזה עדי ללמוד ולהתמקד במשפחה שלי. אני מתחייבת להמשיך לתמוך ולפעול נגד גזענות ואעשה כל שביכולתי על מנת לתקן את הטעות הזו".

 

הסתבכת, חמודה. מולרוני (צילום: אינסטגרם)
הסתבכת, חמודה. מולרוניצילום: אינסטגרם
 

 

נזכיר כי בימים אלה ארצות הברית בוערת בעקבות מותו הטרגי של ג'ורג' פלויד, שנחנק למוות על ידי שוטר לבן שריתק אותו לקרקע וחנק אותו. אזרחי ארצות הברית יצאו בהמוניהם לרחובות, כוכבי הוליווד התגייסו למען פלויד והמלחמה בגזענות, וכמוהם גם חברתה הטובה של מולרוני, הדוכסית מייגן מרקל, שנאמה בפני תיכוניסטים בתיכון בו היא למדה בלוס אנג'לס. "לא הייתי בטוחה מה אוכל להגיד לכם. רציתי להגיד את הדברים הנכונים אבל הייתי מאוד עצבנית, פחדתי מאוד שיקטלו את זה, אבל הבנתי שהדבר הלא נכון היחיד שאפשר לומר - זה לא לומר כלום".

 

באותו נאום מרקל שיתפה את התלמידים בזיכרון קשה המלווה אותה מהילדות, לאחר שהשחקן רודני קינג ספג מכות איומות. "הייתי בת 11 או 12, בדיוק לפני שהתחלתי את לימודיי בתיכון, אז החלו המהומות בלוס אנג'לס, שנגרמו על ידי מעשה גזענות חסר טעם. אני זוכרת שהיה עוצר ואני זוכרת שברחתי הביתה ובנסיעה ראיתי אפר נופל מן השמים, הרחתי את העשן שהיה בחוץ וראיתי אנשים רצים מהבניינים סוחבים תיקים ושקיות. אני זוכרת שראיתי גברים בחלק האחורי של הטנדרים מחזיקים אקדחים ורובים. הגעתי הביתה והסתגרתי בפנים וראיתי את העץ, שתמיד היה שם, חרוך לחלוטין. והזיכרונות האלה לא נעלמים".

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כעת, לאחר שמולרוני ספגה ביקורות קשות בעקבות התנהגותה הגזענית, מקורבים לדוכסית רומזים כי החברות של השתיים בסכנה. מקורב לדוכסית סיפר ל"דיילי מייל" כי מלרוני מיהרה לצלצל למייגן על מנת להזהיר אותה ולעדכן אותה מראש, ואף סיפר כי השיחה בין השתיים הייתה קרירה ומתוחה. "מייגן נחרדת מכך שהיא נקלעה לבלגן הזה. היא חוזרת ואומרת שג'סיקה לא גזענית אבל הדרך שבה היא טיפלה בנושא הזה הייתה שוברת לב", סיפר מקורב נוסף והבהיר כי "מייגן כבר לא תוכל להמשיך להיות חברה שלה".

 

מולרוני כזכור נשאה בגאון את התואר ה"החברה הכי טובה של מרקל" עד לאחרונה, והדוכסים מסאסקס סומכים עליה בעיניים עצומות בכל הנוגע לבנם, ארצ'י, ואף השאירו אותו בחזקתה כשטסו ללונסון. מרקל עדיין לא התייחסה בצורה פומבית לסקנדל של מולרוני, שגררה אותה לתוך זה למורת רוחה והשתמשה בה במסגרת רצף ההתנצלויות שהוציאה והזכירה שהחברה הכי טובה שלה לא לבנה.

 

מחפשת בייביסיטר חדשה לארצ'י. מייגן מרקל (צילום: אינסטגרם)
מחפשת בייביסיטר חדשה לארצ'י. מייגן מרקלצילום: אינסטגרם

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018