ריחו"ל

"ג'וני דפ היה מחוץ למדינה כשאמבר הרד נפצעה"

התפתחויות נוספות במלחמה הבלתי נגמרת בין השחקן לגרושתו, והפעם - אחראית התחזוקה בבניין טוענת כי הסימנים על פניה של הרד נוצרו בגלל שהפילה את המפתחות לפיר המעלית בזמן שדפ לא היה בכלל במדינה

הסיפור שלא נגמר. ג'וני דפ ואמבר הרד (צילום: Gettyimages)
הסיפור שלא נגמר. ג'וני דפ ואמבר הרדצילום: Gettyimages

 

נראה שהדרמה בין ג'וני דפ לגרושתו אמבר הרד רחוקה מלהסתיים, ולפי החשיפות האחרונות - עושה רושם שהרד הסתבכה קצת יותר מדי: ימים ספורים לאחר שפורסם כי דפ מאשים את הרד בכך שניהלה רומן משולש עם קארה דלווין ואילון מאסק בזמן שהשניים היו יחד, הפעם זה תורה של אחראית התחזוקה בבניין בו השניים התגוררו לשפוך עוד קצר אור על הפרשה שמטרידה את הוליווד למעלה מארבע שנים.

 

לטענתה של האחראית טרינטי קורין אספרזה, למרות שהרד טענה כי נפגעה בצד הימני של פניה, הסימן היה בצד שמאל וזה היה נראה כמו חבורה בלחי ושני סימנים של אצבעות סביב צווארה. "אמבר הפילה את המפתחות שלה לפיר המעלית. היו לה חבלות על הצוואר ופלסטרים וכך היא קיבלה את הסימנים שהיו עליה", אמרה האחראית בת ה-57, ואם זה לא מספיק חמור, לטענתה של אספרזה דפ אפילו לא היה במדינה כאשר הרד נפצעה. עוד הוסיפה כי את הסימנים ראו רק שבועיים לאחר שהרד האשימה את דפ בכך שזרק עליה את הטלפון הנייד שלו ופצע אותה

 

"מסתבר שאמבר הרד נפגעה, לכאורה, ביוני 2016, אז היו לה סימנים בצורת אצבעות על צווארה, זרוע חבולה וחבורות על הפנים. האדם היחיד שאנחנו בטוחים שלא עשה זאת הוא ג'וני דפ, שהיה מחוץ למדינה במשך שבועיים", טען אדם וולדמן, עורך הדין של דפ.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

רגע לפני שננקה את דפ מכל אשמה, נציין כי במאי 2016 הרד הגישה תלונה נגד דפ בטענה כי הוא התעלל בה ואף גרם לה לחשוש לחייה. שלושה חודשים לאחר תלונתה של השחקנית פורסם סרטון וידאו שלא השאיר מקום לספק בו נראים השניים כשהם עומדים במטבח ודפ בועט בדלתות, מקלל, מנפץ בקבוק יין ותוקף את הרד. ולפי איך שזה נראה, האלימות בין השניים החלה הרבה קודם.

 

בהודעת טקסט ששלח דפ לחברו, פול בטאני, בשנת 2013 הודה השחקן בכך שהוא מגזים עם האלכהול, עם הסמים וגם בכך שהוא פוגע בהרד. "זה מכוער. ימים בלי אוכל, אבקות (קוקאין), חצי בקבוק וויסקי, וודקה עם רד בול, כדורים, שני בקבוקים של שמפניה במטוס ומה אתה מקבל? פרצוף כועס, צורח גסויות ומעליב כל זו** שמתקרבת. סיימתי. אני מוציא את הזעם שלי על זו שאני אוהב. אני זקן מדי בכדי להיות הבחור הזה, אבל כדורים זה בסדר".

 

הודעה מטרידה מאוד שלחת לחבר שלך (צילום: getty images)
הודעה מטרידה מאוד שלחת לחבר שלךצילום: getty images

 

ולא רק דפ הודה בהתעללויות. בחודש פברואר האחרון פרסם ה"דיילי מייל" שיחה בין בני הזוג שהוקלטה בטלפון של השחקנית במהלך טיפול זוגי שעשו השניים בשנת 2015. בהקלטות הודתה הרד שהרביצה לדפ, ככל הנראה במריבה שהתרחשה ערב לפני. הרד ניסתה להסביר ש"רק רצתה לסטור לו" אבל משהו התפקשש בדרך. "אני מתנצלת שלא סטרתי לך כמו שצריך, אבל הכיתי אותך. מותק, לא נתתי לך אגרוף. אני לא יודעת בדיוק באיזו זווית הייתה היד שלי, אבל אתה בסדר. לא פגעתי בך, לא נתתי לך אגרוף. הרבצתי לך". דפ מצידו ביקש ממנה שלא תאמר לו שאין זה מרגיש לקבל אגרוף, והרד ענתה בציניות: "כן, אני יודעת, הלכת מכות הרבה פעמים, עשית את זה הרבה, אני יודעת".

 

עוד אמר דפ בהקלטה: "עזבתי אתמול, אני נשבע לך, פשוט בגלל שלא יכולתי להתמודד עם עוד מכות, אלימות פיזית של שנינו. אם היינו ממשיכים עם זה, זה היה הופך לממש רע. וכבר אמרתי לך פעם, אני פוחד פחד מוות שאנחנו זירת פשע כרגע", ואילו הרד מצידה הגיבה לחששותיו, ואמרה: "אני לא יכולה להבטיח לך שלא ארביץ לך יותר. אלוהים, אני כל כך כועסת לפעמים שאני פשוט מאבדת זה".

 

נראה לנו שאת בצרות, גברת. הרד (צילום: Gettyimages)
נראה לנו שאת בצרות, גברת. הרדצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018