ריחו"ל

אמבר הרד מודה שהיכתה את ג'וני דפ: "לפעמים אני פשוט מאבדת זה"

בהקלטות ישנות שנחשפו כעת, אמבר הרד נשמעת מודה שהיכתה את ג'וני דפ: "אני לא יכולה להבטיח לך שלא ארביץ לך יותר. אלוהים, אני כל כך כועסת לפעמים שאני פשוט מאבדת זה"

הקלטות מפלילות. אמבר הרד וג'וני דפ (צילום: Gettyimages)
הקלטות מפלילות. אמבר הרד וג'וני דפצילום: Gettyimages

 

סאגת הנישואים המתוסבכים של ג'וני דפ ואמבר הרד מסרבת להסתיים. אחרי שהשניים האשימו אחד את השנייה באלימות והתעללות, כשכל אחד מכחיש את ההאשמות של האחר - כעת יצאו לאור הקלטות של הרד, בהן היא מודה שאכן היכתה את הכוכב.

 

האתר Daily Mail פרסם שיחה בין בני הזוג, שהוקלטה בטלפון של הרד במהלך טיפול זוגי שעשו השניים ב-2015, מספר חודשים לפני שנפרדו. בהקלטות נשמעת השחקנית מודה שהרביצה לדפ, ככל הנראה במריבה שאירעה ערב לפני כן, אך מנסה לתרץ זאת בכך שבסך הכל ניסתה לסטור לו ולא לתת לו אגרוף כפי שטען שעשתה: "אני מתנצלת שלא סטרתי לך כמו שצריך, אבל הכיתי אותך. מותק, לא נתתי לך אגרוף".

 

הרד ממשיכה ומסבירה לבעלה דאז: "אני לא יודעת בדיוק באיזו זווית הייתה היד שלי, אבל אתה בסדר. לא פגעתי בך, לא נתתי לך אגרוף. הרבצתי לך". כשהוא מבקש ממנה שלא תגיד לו איך ההרגשה לקבל אגרוף, היא עונה לו בסרקסטיות: "כן, אני יודעת, הלכת מכות הרבה פעמים, עשית את זה הרבה, אני יודעת". בהמשך היא אומרת לו: "אתה כזה תינוק. תתבגר לעזאזל, ג'וני".

 

דפ מצידו, נשמע אומר בהקלטות: "עזבתי אתמול, אני נשבע לך, פשוט בגלל שלא יכולתי להתמודד עם עוד מכות, אלימות פיזית של שנינו. אם היינו ממשיכים עם זה, זה היה הופך לממש רע. וכבר אמרתי לך פעם, אני פוחד פחד מוות שאנחנו זירת פשע כרגע". היא עונה לו: "אני לא יכולה להבטיח לך שלא ארביץ לך יותר. אלוהים, אני כל כך כועסת לפעמים שאני פשוט מאבדת זה".

 

"אני לא יודעת בדיוק באיזו זווית הייתה היד שלי, לא נתתי לך אגרוף. הרבצתי לך", הרד מסבירה לדפ (צילום: Gettyimages)
"אני לא יודעת בדיוק באיזו זווית הייתה היד שלי, לא נתתי לך אגרוף. הרבצתי לך", הרד מסבירה לדפצילום: Gettyimages

 

עוד בשיחה, הרד מאשימה את דפ בכך שהוא אף פעם לא נמצא בסביבה ובכך שהוא בורח בכל פעם שהם מתחילים להתווכח. הוא עונה לה שאין לו ברירה אלא ללכת: "אני לא מתכוון להיכנס איתך לאלימות פיזית, הרבצת לי אתמול. אני לא זה שזורק סירים וכל מיני דברים על עצמי". הרד משיבה לו: "זה שונה. זה לא אותו הדבר. זה שאני זורקת סירים ומחבתות לא אומר שאתה לא יכול לדפוק לי בדלת". דפ נשמע מפציר בהרד: "אם הדברים הופכים לפיזיים, אנחנו חייבים להיפרד. אנחנו צריכים להתרחק זה מזו, אם זה לשעה, 10 שעות או יום שלם... כדי שלא נהרוג אחד את השנייה".

 

השיחה ביניהם דווקא מסתיימת ברוח מפויסת: "בואי נעשה כל מה שאפשר כדי לתקן את מה ששבור... אני אוהב אותך ורוצה שתהיי אשתי. אני רוצה להיות בעלך, ולהיות בעל טוב". היא עונה לו: "אני אוהבת אותך. אני יודעת שאנחנו יכולים להיות ממש טובים יחד".

 

כאמור, השניים נפרדו חודשים ספורים לאחר מכן, שנה וחצי לאחר שהתחתנו, כאשר הרד הוציאה נגד דפ צו הרחקה, בטענה שזרק עליה טלפון נייד שפגע בפניה. לאחר מכן פורסמו תמונות שלה חבולה והודלף סרטון בה דפ נראה צועק עליה וזורק דברים בחדר. באוגוסט 2016 השניים הגיעו להסכם גירושים, בו קיבלה הרד 7 מיליון דולר, אותם תרמה לצדקה.

 

לאחר שפורסמו ההקלטות, מעריציו של דפ פנו לטוויטר כדי לקרוא לחפותו של הכוכב וצייצו בהמוניהם #JusticeForJohnnyDepp.

 

זה שאני זורקת סירים ומחבתות לא אומר שאתה לא יכול לדפוק לי בדלת" (צילום: Gettyimages)
זה שאני זורקת סירים ומחבתות לא אומר שאתה לא יכול לדפוק לי בדלת"צילום: Gettyimages

 

הרד הפכה בשנים האחרונות לפעילה למען זכויות נשים ופעלה רבות למען העלאת המודעות לאלימות נגדן. ב-2019 דפ תבע את הרד על סך 50 מיליון דולר, לאחר שזו כתבה במאמר שפירסמה: "הפכתי לדמות ציבורית שמייצגת התעללות בתוך המשפחה, והרגשתי את זעם הציבור נגד נשים שמעזות לדבר".

 

הרד אמנם לא ציינה במאמר את שמו של דפ, אך השחקן טען כי נרמז בו שהוא זה שהיכה אותה, מה שפגע בתדמית ובקריירה שלו. "גברת הרד היא לא קורבן של התעללות. היא עבריינית", נטען בכתב התביעה שהגיש נגדה דפ. "היא היכתה אותי, בעטה בי ונתנה לי אגרופים" טען הכוכב וסיפר שהיא זרקה עליו חפצים שפגעו בגופו ובראשו, כולל בקבוקים כבדים, נרות בוערים, שלטי טלוויזיה ופחיות צבע שפצעו אותו. הרד השיבה לתביעה בתגובה של 300 עמודים, בהם כינתה אותו "מפלצת", טענה שהוא היה זה שתקף אותה וסיפרה על מקרי האלימות לכאורה שחוותה, כולל צילומים חבורות ופציעות על גופה שנגרמו לטענתה כתוצאה מהם.

 

בשנה שעברה דלפו תמונות מ-2015, בהן נראה דפ שוכב על אלונקה עם אצבע חבושה, פצוע לאחר תקרית אלימה בה הרד לכאורה זרקה עליו בקבוק זכוכית וכיבתה עליו סיגריה.

 

הסיפור הזה, מן הסתם, רחוק מלהסתיים. נמשיך לעקוב.

 

דפ פצוע בבית החולים (צילום: Mega)
דפ פצוע בבית החוליםצילום: Mega


הרד חבולה, כביכול מידיו של דפ
הרד חבולה, כביכול מידיו של דפ

 

צילום: TMZ

צילום: TMZ

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018