ריחו"ל

דיווח: אביה של אמבר הרד איים לירות בג'וני דפ

במסמכים משפטיים מדיוני התביעה של ג'וני דפ נגד אשתו לשעבר, אמבר הרד, מספר אחד העדים כי אביה של הרד איים בפניו כי הוא עומד לירות בדפ, מכיוון שהרס לבתו את הקריירה

הסיפור שאינו נגמר. אמבר הרד וג'וני דפ (צילום: Gettyimages)
הסיפור שאינו נגמר. אמבר הרד וג'וני דפצילום: Gettyimages

  

סאגת הגירושים המרירים של ג'וני דפ ואמבר הרד עדיין בעיצומה, ועושה רושם שאף עשויה לזכות בטייטל "הסיפור שאינו נגמר". בני הזוג התגרשו אמנם לפני שנתיים, אך כעת נמצאים במרכזה של תביעה במסגרתה השחקן דורש מאשתו לשעבר לשלם לו 50 מיליון דולר בגין השמצות ולשון הרע, לאחר שהרד טענה שהיכה אותה והתעלל בה (מבלי להזכיר את שמו) בטור דיעה שפרסמה בשנה שעברה בעיתון וושינגטון פוסט. כעת עולה ממסמכים מהדיונים המקדימים בתיק שמתקיימים בימים אלו, כי אביה של הרד איים לירות בדפ – כך טוען איש שנהג לעבוד עבורם.

 

דיוויד קילאקי, בעל מוסך שהיה אחראי לטיפול במכוניותיהם הקלאסיות של בני הזוג, העיד מטעמו של דפ וסיפר שהרד התנהגה אליו בבוטות וכי אביה איים בפניו שיירה בדפ.

 

לפי המסמכים המשפטיים, קילאקי סיפר שהרד ואביה התנהגו כלפיו בעוינות לאחר שהבהיר להם שעליהם להתחיל לשלם בעצמם על תיקוני הרכבים, וכי לא יוכלו להעביר את התשלומים דרך ההנהלה של דפ: "את התגובה שקיבלתי מאמבר אפשר רק לתאר כעוינת בצורה קיצונית. ניסיתי להבהיר לה שאני לא מעוניין להתערב בסכסוך בינה ובין מר דפ. בשלב מסוים היא אמרה לי: 'בן ז**ה, אתה דופק אותי'".

 

נתקל ביחס עוין מצידה של הרד ואביה. דיוויד קילאקי (צילום מסך)
נתקל ביחס עוין מצידה של הרד ואביה. דיוויד קילאקיצילום מסך

 

קילאקי סיפר שהרד אמרה לו שבית המשפט קבע שדפ אמור לשלם את כל ההוצאות שלה, ולכן הוא צריך לפנות אליו עבור התשלומים. לאחר שנתקל ביחס רע מצידה במהלך כמה שיחות, קילאקי הפסיק לתקשר איתה וזמן קצר לאחר מכן שמע מאביה במקום – גם הוא זעם ופצח בשלל קללות ולכלוכים על דפ, על כך שהוא מאלץ אותו לשלם ומכיוון שהרס את הקריירה של בתו. האב אמר לקילאקי: "כשאתפוס אותו, אכסח אותו" ו"אני מטקסס, לגברים בטקסס יש אקדח 45 מ"מ, וג'וני הולך לפגוש את שלי מקרוב". קילאקי סיפר שאמר להרד האב שהוא נשמע שיכור, על כך הגיב: "אולי באמת, ואני אתקע את הבקבוק בישבן שלך".

 

לאחר שקילאקי סיים להעיד, עורך דינו של דפ אמר בבית המשפט כי עדותו מוכיחה שאמבר האשימה את השחקן בהתעללות מסיבות כלכליות: "כסף הוא הסיבה שהרד העבירה את אחותה וארבעה משתפי פעולה נוספים לאחוזה של דפ מבלי שייאלצו לשלם שכר דירה. כסף הוא הסיבה שהרד חתכה לדפ את האצבע כשזרקה עליו בקבוק וודקה לאחר שביקש ממנה לחתום על הסכם ממון. כסף הוא הסיבה לכך שאמבר הרד האשימה את מר דפ בהתעללות ביום בו הודיע לה שהוא מתכוון להתגרש ממנה. כסף הוא הסיבה בגללה אבא של אמבר הרד איים להרוג את ג'וני דפ".

לגברים בטקסס יש אקדח 45 מ"מ, וג'וני הולך לפגוש את שלי מקרוב". אמבר הרד ואביה דיוויד (צילום: Getty Images)
לגברים בטקסס יש אקדח 45 מ"מ, וג'וני הולך לפגוש את שלי מקרוב". אמבר הרד ואביה דיווידצילום: Getty Images

 

 

עורכי דינה של הרד מצידם, טענו שעורכי דינו של דפ מנסים לעכב את המשפט מבלי להציג ראיות קונקרטיות: "מר דפ מנסה לבסס את התיק על תכנים של 'הוא אמר/היא אמרה', אבל גברת הרד מעדיפה משפט קצר שיבוסס על האמת ועל מסמכים רפואיים שדפ מסרב להגיש".

 

בית המשפט אמור להתחיל לדון בתיק באוגוסט הבא, לאחר שנדחה בחצי שנה בעקבות העיכוב של דפ בהגשת מסמכים העוסקים בהתמכרות שלו לאלכוהול וסמים. הרד מבקשת לנצח במשפט על ידי הוכחה כי דפ מכור להם ונהג להכות אותה על בסיס קבוע – טענות שהוא מכחיש בתוקף.

 

צילום: TMZ

צילום: TMZ

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

טוב, התשתם אותנו (צילום: gettyimages)
טוב, התשתם אותנוצילום: gettyimages

מחכים ומצפים לסיום הסאגה! (צילום: Gettyimages)
מחכים ומצפים לסיום הסאגה!צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018