ריחו"ל

אבי בנה של אליזבת' הארלי התאבד

מקורביו של מפיק הקולנוע סטיב בינג סיפרו כי היה בדיכאון מאז התפרצות הקורונה. שמו עלה לכותרות לאחר שב-2001 אליזבת הארלי נכנסה ממנו להיריון, והוא בתגובה ניסה להתנער מאחריות

התאבד בקפיצה מבניין מגוריו. סטיב בינג (צילום: GettyImages)
התאבד בקפיצה מבניין מגוריו. סטיב בינגצילום: GettyImages

 

סטיב בינג, בן זוגה לשעבר ואבי בנה של הדוגמנית אליזבת' הארלי, התאבד אתמול (ב') בגיל 55. מקורביו מספרים שבתקופה האחרונה סבל מדיכאון בגלל החוסר בקירבה אנושית מאז שהתפרצה הקורונה.

 

בינג, נצר לאחת המשפחות העשירות בארה"ב, היה מפיק קולנוע, תסריטאי ופילנטרופ. בגיל 18 ירש 600 מיליון דולר מסבו ליאו, שהיה איש נדל"ן עשיר בשנות ה-20 של המאה הקודמת ובנה בנייני יוקרה בניו יורק. בעקבות הירושה שקיבל, בינג פרש מלימודיו באוניברסיטת סטנפורד שם למד קולנוע. הכסף שירש פיצה על חוסר ההשכלה, ובינג החל לעבוד בתעשייה, להפיק סרטים ולכתוב תסריטים. בעבר סופר שבתחילת שנות ה-90 שכר חדר במלון בל אייר היוקרתי, ונשאר לגור בו במשך תשע שנים.

 

בינג קיבל את עיקר חשיפתו כשנכנס למערכת יחסים רומנטית עם הארלי ב-2000, זמן קצר לאחר שהכוכבת נפרדה מהשחקן יו גרנט לאחר 13 שנות זוגיות. מערכת היחסים של השניים נמשכה פחות משנה, אך במהלכה הארלי נכנסה להיריון, דבר שנודע לשניים רק לאחר שנפרדו.

 

סטיב בינג ואליזבת' הארלי (צילום: GettyImages)
סטיב בינג ואליזבת' הארליצילום: GettyImages

 

בינג התנער מאבהותו ושיחרר הצהרה לעיתונות שבה אמר שמערכת היחסים שלהם לא הייתה אקסקלוסיבית ושזו החלטה של הארלי להיות אם חד הורית. הוא ניסה לטעון שהוא לא באמת האב, אך בדיקת אבהות שעשה קבעה אחרת. באפריל 2002 הארלי ילדה את בנם דמיאן. בינג סירב להיות עימו בקשר ולאחרונה נטען שהשניים מעולם לא נפגשו.

 

האב ובנו מעולם לא נפגשו. אליזבת' ודמיאן הארלי (צילום: אינסטגרם)
האב ובנו מעולם לא נפגשו. אליזבת' ודמיאן הארליצילום: אינסטגרם

 

זמן קצר לפני מערכת היחסים שלו עם הארלי, בינג הכניס להיריון גם את שחקנית הטניס המצליחה ליסה בונדר. בונדר הייתה באותו זמן במאבק מול בעלה לשעבר, המילארדר המנוח קירק קרקוריאן, לו הייתה נשואה 28 ימים בלבד, בניסיון להוכיח שהוא אבי העובר שנשאה. קריקוריאן חשד שבינג הוא האב ושכר בלש פרטי שציטט לשיחות הטלפון שלו וחיטט בפח הזבל שמחוץ לביתו, משם הוציא חוט דנטלי וערך בעזרתו בדיקת אבהות פרטית שאכן הוכיחה את חשדותיו.

 

ב-2018 נודע שאביו של בינג, סבו של דמיאן, התכוון לנשל אותו ואת קירה, בתה של בונדר, מכספי ירושה של קרן שהקים בשנות ה-80 עבור נכדיו העתידיים. הקרן מציינת כי נכדים שנולדו מחוץ לנישואים או כאלו שלא גרו בבית המשפחה במשך זמן רב לא יקבלו את הכסף, אך בשנה שעברה קבע בית המשפט כי שני ילדיו של בינג זכאים לקבלו. 

 

אז אב מסור בינג הוא לא היה, אך תורם נדיב כן – ותרם במהלך השנים עשרות מיליוני דולרים לעמותות ואירגונים שונים. בין בנות זוגו לשעבר נמצאות גם שרון סטון, אומה תורמן ונעמי קמפבל.

 

במצבי מצוקה, יש מי שמקשיב: סה"ר- סיוע והקשבה ברשת - www.sahar.org.il

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית - 1201

בשביל החיים - סיוע למשפחות שיקיריהן התאבדו - 03-7487771 

סטיב בינג ואליזבת' הארלי (צילום: GettyImages)
סטיב בינג ואליזבת' הארליצילום: GettyImages

סטיב בינג (צילום: GettyImages)
סטיב בינגצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018