רכילות+

תבעה וזכתה: רמי ורד יפצה את אביבית בר זוהר באלפי שקלים

לאחר שכתב עליה בטוויטר שהיא "נראית כמו הפומפה שאני פותח איתה סתימות בכיור", אביבית בר זוהר תבעה את הקומיקאי רמי ורד בגין לשון הרע על סך 146,000 שקלים. כעת הכריע בית המשפט לזכותה של בר זוהר

 

מקווים שהמסר ברור. אביבית בר זוהר ורמי ורד (צילום: אלירן אביטל וענת מוסרבג)
מקווים שהמסר ברור. אביבית בר זוהר ורמי ורדצילום: אלירן אביטל וענת מוסרבג

 

רגע לפני הבחירות לכנסת ה-21 שנערכו בחודש אפריל 2019, פרסמה אביבית בר זוהר סטורי בחשבון האינסטגרם שלה ובו קראה לאזרחים לצאת ולהצביע עבור בנימין נתניהו: "אם גם אתם רוצים מדינה ימנית, קומו לקלפי ושימו מח"ל. אני מתחננת. בנימין נתניהו זקוק לנו יותר מתמיד. הצביעו מחר מח"ל. זה או מדינה ימנית או שמאלנית", כתבה. בתגובה לדבריה, הקומיקאי רמי ורד צייץ בחשבון הטוויטר שלו ציוץ שלימים כנראה יתחרט עליו, שבו כתב בין השאר: "היא נראית כמו הפומפה שאני פותח איתה סתימות בכיור. הגיוני שיוצא לה ביבי מהפה".

 

בר זוהר לא נשארה חייבת ותבעה את ורד בגין לשון הרע על סך 146,000 שקלים. היום (א') נמסר פסק הדין לצדדים, בו קבע השופט כי על ורד לשלם לבר זוהר כ-14,000 שקלים תוך 30 ימים.

 

עו"ד בנימין מלכא שייצג את בר זוהר אמר: "התביעה הוגשה בגין פרסום לשון הרע. היה זה בתקופת מערכת הבחירות (הראשונה...) שמר ורד בחר לבוז לאביבית ולעשותה ללעג בעיני הבריות, תוך שהוא פוגע בה באופן אישי, והכל משום שדעותיה שונות מדעותיו. כל ניסיון להציג את הפרסום כסאטירה או כ'הבעת דעה', התברר בבית המשפט כטענות סתמיות. בית המשפט היה נחוש ונחרץ לקבוע כי מדובר בפרסום לשון הרע.

 

"התביעה הוגשה בחודש מאי בשנת 2019, וההליך נמשך למעלה משנה, בין היתר בשל הליך גישור שלא צלח ועליו לא ארחיב מטעמי חיסיון. אני רוצה לברך על ההחלטה החד משמעית של בית המשפט. ישנם כאלה שמבחינתם כבוד האדם הוא אפר ועפר וניתן 'להתחבא' מאחורי מסך מחשב או טלפון נייד, לבזות ולהשפיל - לא עוד".

 

תגובתו של רמי ורד: "לדעתי בית המשפט הנכבד טעה בפסיקתו, אך אני נמנה על החלק בעם שמאמין במוסד השיפוט ומקיים החלטות בית משפט גם כשאינן צודקות ו/או מוצאות חן בעיני".

אף אחד לא ידבר עליה ככה. אביבית בר זוהר (צילום: אמיר מאירי)
אף אחד לא ידבר עליה ככה. אביבית בר זוהרצילום: אמיר מאירי

מילים שוות כסף. רמי ורד (צילום: רפי דלויה)
מילים שוות כסף. רמי ורדצילום: רפי דלויה

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018