פפראצי

רגע לפני הלידה: סופי טרנר מדגמנת בטן היריון

כוכבת "משחקי הכס" ובעלה ג'ו ג'ונאס נתפסו בעדשת הפפראצי ברחובות לוס אנג'לס, כשיצאו לסיבוב עם הכלבים, ההורים וכמובן - מצוידים במסכות

מה את מחפשת שם? סופי טרנר (צילום: Mega)
מה את מחפשת שם? סופי טרנרצילום: Mega

 

השחקנית סופי טרנר, סאנסה סטארק מ"משחקי הכס" בשבילכם, נתפסה השבוע בעדשת הפפראצי ברחובות לוס אנג'לס, כשהיא מדגמנת היריון מתקדם ובייבי באמפ למופת. טרנר ובעלה, הזמר ג'ו ג'ונאס, הצטרפו להוריה של השחקנית, סאלי ואנדרו טרנר, וכולם יחד יצאו לסיבוב עם הכלבים, כשהם מצוידים במסכות ונשמעים לכללי הבטיחות.

 

בקרוב הורים! טרנר וג'ו ג'ונאס (צילום: Mega)
בקרוב הורים! טרנר וג'ו ג'ונאסצילום: Mega

 

כזכור, הידיעה על ההיריון של מלכת הצפון יצאה בפברואר השנה, ולמרות שהשחקנית לא אישרה את הדברים, ג'ונאס והיא לא הכחישו, והטיולים היומיים שלהם ברחבי לוס אנג'לס הציגו בטן תופחת מיום ליום. אגב, בחישוב מהיר, טרנר צפויה ללדת את ילדה הראשון בקרוב מאוד.

 

חבר טוב של השחקנית סיפר למגזין Entertainment Tonight כי היא לא יכולה לחכות לרגע בו תהפוך לאמא. "ג'ו וסופי מתרגשים מאוד מכך שיהפכו להורים בקרוב והם נהנים מההכנות ומנסים להישאר פעילים ומקפידים על טיולים רגליים. כל משפחת ג'ונאס מצפה להרעיף אהבה על התינוק החדש".

 

ואיך הכוכבת ההריונית מעבירה את הזמן בהסגר? בריאיון עם קונאן אובריאן סיפרה טרנר כי היא דווקא די מרוצה מהמצב. "אני די אוהבת את זה, אני בחורה מופנמת, אני אוהבת את הבית. אם הייתי יכולה להישאר כל היום בבית הייתי עושה את זה, אז זה נהדר בשבילי", אמרה טרנר, והוסיפה: "למעשה, זה נראה שהכל מסתדר לטובתי. ג'ו הוא פרפר חברתי ואני תמיד נאבקת להשאיר אותו איתי אז זה מעולה". 

 

"אמא, את תבואי לישון אצלי בהתחלה, כן?" (צילום: Mega)
"אמא, את תבואי לישון אצלי בהתחלה, כן?"צילום: Mega

 

זמן איכות משפחתי. טרנר, הוריה וג'ו ג'ונאס (צילום: Mega)
זמן איכות משפחתי. טרנר, הוריה וג'ו ג'ונאסצילום: Mega

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018