ריחו"ל

"אל תעשה את זה": הרגעים האחרונים בחייו של בנג'מין קיאו

בת זוגו של בנג'מין סטורם קיאו, נכדו של אלביס פרסלי ששם קץ לחייו כשהוא בן 27 בלבד, הייתה לצידו ברגעיו האחרונים. עדי ראייה סיפרו שהייתה היסטרית ופחדה ממשפחתו. "הם ישנאו אותי, הם יאשימו אותי"

 

כואב הלב. בנג'מין סטורם קיאו וליסה מארי פרסלי (צילום: אינסטגרם)
כואב הלב. בנג'מין סטורם קיאו וליסה מארי פרסליצילום: אינסטגרם

 

גילויים חדשים על מותו הטרגי של נכדו של אלביס פרסלי נחשפים: שעות ספורות לאחר שנודע על מותו של בנג'מין סטורם קיאו בן ה-27, נודע כי בת זוגו דיאנה פינטו, נכחה בחדר ברגעיו האחרונים. פינטו, מתאמת הפקה עבור רשת פוקס, מסרה את גרסתה למשטרה המקומית ובאתר "הדיילי מייל" נחשף כי צרחה לעברו של קיאו "אל תעשה את זה", רגעים ספורים לפני שירה בעצמו.  

 

אחת השכנות של פרסלי, שהתגורר באחוזה יוקרתית בקלבסאס, סיפרה לדיילי מייל כי פינטו הייתה היסטרית כשתוחקרה על ידי המשטרה. "היא כל הזמן חזרה ואמרה 'אני לא מאמינה שזה קרה, אני לא מאמינה שהוא עשה את זה לעצמו", סיפרה והוסיפה כי דיאנה פוחדת מהתגובה של המשפחה שלו. "היא אמרה 'הם הולכים לשנוא אותי' ו'הם יאשימו אותי במה שקרה'. אני חושבת שהיא הרגישה אשמה". 

 

צעקה שלא יעשה זאת. בנג'מין סטורם קיאו ודיאנה פינטו (צילום מסך)
צעקה שלא יעשה זאת. בנג'מין סטורם קיאו ודיאנה פינטוצילום מסך

 

שכנים נוספים שהיו במקום סיפרו כי מהבית נשמעו קולות של מסיבה עד השעה אחת בלילה ושעתיים וחצי לאחר מכן, בסביבות השעה שלוש וחצי, שמעו צעקות מחרידות מהאחוזה. לטענתם, המשטרה הגיעה שעות לאחר מכן, לקראת השעה שש בבוקר.

 

שכן נוסף שהגיע למקום סיפר לאתר כי בנג'מין ופינטו נהגו להגיע יחד לאחוזה לעיתים קרובות והוסיף כי להערכתו השניים ניהלו מערכת יחסים בשנתיים האחרונות. עוד הוסיף ואמר כי אמו של קיאו, ליסה מארי פרסלי (בתו של אלביס פרסלי) לא הייתה בבית כשזה קרה ולמעשה היא לא הגיעה לאחוזה בכלל בשבועות האחרונים.

 

שעות לאחר מותו, הגיעו בני המשפחה לאחוזה והתכנסו יחד. "מדובר במשפחה מאוד פרטית", סיפרה שכנה נוספת לאתר. "הם יוצאים מגדרם כדי להפנות את הגב ואפילו לא לנופף לשלום א משהו. ולא בגלל שהם גסי רוח, הם פשוט לא רוצים שאנשים ידעו מי הם". אלכסנדר פרייברג, שכן נוסף בשכונה, אמר: "זו טרגדיה אמיתית וזה הפתיע את כולם. כולם המומים. אולי עכשיו נשמתו תנוח בשלווה סוף סוף".

  

דומה לסבא. קיאו (צילום: אינסטגרם)
דומה לסבא. קיאוצילום: אינסטגרם

 

במקרה שאדם בסביבתכם נמצא במשבר ועלול להיות אובדני, אל תהססו - עודדו אותו לפנות לעזרה מקצועית והדגישו את חשיבות פנייה זו. נסו לסייע לו לפנות לאנשי מקצוע בקהילה או לגורמי תמיכה ארציים כגון ער"ן בטלפון 1201 או באתר סה"ר .

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018