ריחו"ל

"המתעללת האמיתית היא אמבר הרד"

הקרב המשפטי בין ג'וני דפ לאמבר הרד נמשך והפעם, עדויות חדשות רומזות שהאחראי לחבורות על פניה של הרד הוא המיליארדר אילון מאסק. "הוא הגיע לפנטהאוז של דפ בשעות הלילה המאוחרות, כשג'וני לא היה בבית", מסרו עובדי האחזקה של הבניין

"לאן הכנסתי את עצמי". ג'וני דפ (צילום: Gettyimages)
"לאן הכנסתי את עצמי". ג'וני דפצילום: Gettyimages

המשך הקרב המשפטי בין ג'וני דפ לאמבר הרד: בדיון שנערך אתמול (ב') בבית המשפט המקומי בלונדון, הועלו אישומים חדשים נגד הרד, שלטענתו של עוזרו האישי של דפ - התעללה בו פיזית ונפשית.

 

סטיבן דויטרס, מי שהיה עוזרו האישי של השחקן בתקופת נישואיו לשחקנית, טען כי הרד היא "בחורה סוציופתית והמתעללת האמיתית במערכת היחסים ביניהם". דויטרס התייחס לתקרית אלימות (לכאורה) בין הרד לבת זוגה לשעבר, הצלמת טסייה ואן רי, בשנת 2009, אז תפסה הרד את ידה של רי בחוזקה. על פי הדיווחים, באותה התקופה הוגשו נגד הרד אישומים בדבר אלימות במשפחה. במהלך הדיון הוקראו חלק מהודעות הטקסט ששלח דויטרס, שמתייחסות לשכנה של הרד לשעבר, שנאלצה להתמודד עם צעקות מכיוון דירתן של הרד ורי באותה תקופה - "עד שזו כבר נהייתה בעיה רצינית לגור לידן".

 

"זונה סוציופתית, מזויפת, ערמומית וחסרת כישרון", האשים דויטרס את הרד וטען כי היא "התעללה בג'וני פיזית ונפשית במשך שנים". עוד כתב העוזר האישי באחת ההודעות כי הוא "הופתע לגלות כי היא זו שהגישה צו הרחקה זמני לדפ". דויטרס, שכיום מתפקד כנשיא בכיר בחברת ההפקה של דפ, מסר הצהרה כתובה וטען כי הוא מעולם לא שמע את הרד טוענת לכך שהיא קורבן להתעללות וכמו כן מעולם לא ראה עליה פגיעות פיזיות.

 

יום חדש - בנדנה חדשה. אמבר הרד (צילום: Gettyimages)
יום חדש - בנדנה חדשה. אמבר הרדצילום: Gettyimages
 

 

בנוסף, במהלך הדיון הוצגה ראיה נוספת, תמונה של דפ ספק מעולף ספק ישן, כשצנצנת גלידה הפוכה על רגליו ומלכלכת את כולו. בניגוד לניסיונות של עורכת הדין של "הסאן" להציג זאת כעוד מקרה קלאסי של שיכרות ועילפון הנובע מסמים, דפ הסביר כי באותה תקופה עבד כ-17 שעות ביום ובמקביל הסכים כי עליו להתאשפז במכון גמילה. "הייתי עייף מאוד, נרדמתי. הגלידה נשפכה לי על הרגל ואמבר צילמה את זה והראתה לי את זה למחרת תוך כדי שהיא אומרת לי 'תראה מה עשית' ומכריזה כי זה פתטי".

 

אדם עייף עד עילפון (צילום: Gettyimages)
אדם עייף עד עילפוןצילום: Gettyimages

 

עוד טענה שהעלה השחקן בהלך הדיון היא כי הסימנים על פניה של הרד נגרמו מהמיליארד אילון מאסק, איתו ניהלה איתו רומן לכאורה. הטיעונים החדשים מגיעים משני אנשי צוות מהבניין היוקרתי של דפ, בו התגוררו השחקן וגרושתו. בהצהרת ווידאו של קצין הביטחון של הבניין אלחנדרו רומרו וטרינטי אספרזה, אחראית התחזוקה של הבניין, סיפרו השניים כי הם לא ראו סימנים על פניה של הרד לאחר שהאחרונה טענה כי דפ השליך לעברה את מכשיר הסלולרי שלו, והדגישו כי השחקנית הייתה ללא כל איפור.

 

אספרזה הוסיפה כי ביום שישי ה-27 במאי פגשה את הרד וראתה חתך אדום מתחת לעין ימין וסימנים אדומים סביב עיניה וטענה כי גם ב-4 ביוני, שבועיים לאחר שדפ עזב את הפנטהאוז, היא פגשה את הרד וראתה פציעות נוספות - חבורה בצד השמאלי של פניה, וסימני אצבעות על צצווארה. כשנשאלה על ידי הצוות המשפטי של שפ היכן שהה השחקן באותה התקופה ענתה "מחוץ למדינה". לאחר מכן נשאלה עם מי הרד הייתה באינטראקציה באותה התקופה, וענתה: "אילון מאסק. הוא הגיע לפנטהאוז של דפ בתקופה שהוא נעדר".

 

רומרו, קצין הביטחון של הבניין, אישר את דבריה של אספרזה, ואמר כי מאסק הגיע בשעות הלילה המאוחרות, כמה פעמים בשבוע, בתקופה שדפ לא היה בבית.

 

סימי החבלה על פניה של הרד (צילום: Mega)
סימי החבלה על פניה של הרדצילום: Mega

 

כל זה, כאמור, היה אתמול, אבל היום אנחנו ביום חדש שמביא איתו התפתחויות חדשות. בדיון שהתקיים בשעות הבוקר נחשפו הודעות ששלח השחקן לד"ר דיוויד קיפר, בהן כתב כי אשתו כינתה אותו "זקן עצוב" צעקה שהקריירה שלו גמורה והוסיפה כי הוא "ימות לבד", תוך כדי שקראה לו "שמן".

 

"אני פשוט לא יכול לחיות כך יותר, היא מלאה בעצמה. סיימתי. לא עוד! העלבונות הבלתי פוסקים, ההשפלות, ההתנהגות המזלזלת שוברת את הלב. היא מתנהגת בצורה מרושעת. היחס המזעזע והארור שלה לגבר שהיא אמורה לאהוב יותר מכל".

 

דפ המשיך: "הדבר האמיתי היחיד הוא האובססיה שלה לעצמה. היא חשובה הרבה יותר, היא כל כך רוצה להצליח, נואשת לתהילה, כנראה זו הסיבה לכך שאני פה. ועדיין, היא פוגעת בי כשהיא אומרת איזה זקן בודד ועצוב אני".

 

לדוכן העדים הגיעה היום גם טרה רוברטס, מנהלת האחוזה של דפ באיי הבהאמס, שנקראה להעיד במשפט. "מעולם לא ראיתי את ג'וני, שהוא אדם חביב בצורה יוצאת דופן, במצב של אלימות או אגרסיביות כלפי אמבר או כל אדם אחר. בתגובה להצהרתה, עורכת הדין ווס הציגה וידאו של דפ בו הוא נראה מתרוצץ בחדר ובועט בארון. "האם את מסכימה שזה מראה צד אחר של ג'וני?", ואילו רוברטס השיבה: "לא".

 

העלילה מסתבכת (צילום: Gettyimages)
העלילה מסתבכתצילום: Gettyimages

 

מלקולם קונולי, שעבד אצל דפ ובני משפחתו כ-16 שנה, סיפר על היום בו הרד חתכה לדפ את האצבע (לכאורה). קונולי אמר כי לקראת השעה 13:30 קיבל שיחה בהולה מראש צוות האבטחה של הכוכב שהורה לו להיכנס לרכב במהירות ולנסוע לחלץ את ג'וני. "שמעתי צעקות וכשפתחתי את הדלת, שלא הייתה נעולה, ראיתי את ג'וני בכניסה, כשהוא ואמבר צועקים אחד על השנייה. היא לבשה סוג של כותונת לילה ואני צעקתי לג'וני שיבוא איתי. אחזתי לו בזרוע ומשכתי אותו החוצה, אבל הוא התנתק ממני. אחזתי בו שוב ובסוף הצלחתי להוציא אותו משם. השארתי את דלת המכונית פתוחה וכשיצאנו החוצה ג'וני אמר לי 'תראה את האצבע שלי, היא כרתה אותה. ריסקה לי את היד בעזרת בקבוק וודקה'. ראיתי את האצבע שלו וזה היה נראה נורא".

 

קונולי הוסיף, ואמר: "כמה רגעים לאחר מכן אמבר הופיעה והתקרבה למכונית, צורחת ובוכה, שואלת את ג'וני האם הוא מתכוון פשוט להשאיר אותה ככה. היא החלה להגיד לו שהיא אוהבת אותו ושאלה אם הוא הולך לסיים את הקשר שלהם. היא לא דיברה בהיגיון, רגע אחד התחננה שלא יעזוב אותה ורגע אחרי צעקה עליו. היא הייתה היסטרית לחלוטין ופחדתי שהיא תזרוק חפצים על ג'וני או עליי, כפי שראיתי שהיא עשתה בעבר. פעם אחת היא זרקה עליו מזלג, פעם אחת זה היה מצית ופעם אחרת פחית קולה. ידעתי שאנחנו חייבת ללכת משם כמה שיותר מהר". לדבריו, דפ לא חזר לביתו במשך כמה ימים ונשאר בדירתו של קונולי.

לא נשקר, אנחנו כבר לא יודעים למי להאמין (צילום: Gettyimages)
לא נשקר, אנחנו כבר לא יודעים למי להאמיןצילום: Gettyimages


בימים יפים ושקטים. אמבר הרד וג'וני דפ (צילום: Gettyimages)
בימים יפים ושקטים. אמבר הרד וג'וני דפצילום: Gettyimages

  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018