רכילות+

הנשים בחייו של ג'וני דפ

הזוגיות הבתולית עם וינונה ריידר והקעקוע שנשאר לנצח, הסמים שעשה עם קייט מוס והמחווה לשרילין פן בסרט "פלאטון": ג'וני דפ נמצא בעיצומו של קרב אכזרי נגד גרושתו אמבר הרד, אך מי היו שם לפניה? הרשימה המלאה

האיש והנשים. ג'וני דפ (צילום: Gettyimages)
האיש והנשים. ג'וני דפצילום: Gettyimages

 

השחקן ג'וני דפ לא יורד מהכותרות וגם הפעם, לצערנו, זה לא בגלל תפקיד קולנועי חדש ומרגש אלא בגלל הזוגיות האלימה (כך מסתבר) עם אשתו לשעבר, השחקנית אמבר הרד. בימים אלו, אחרי ארבע שנים של דרמות, שערוריות והאשמות, השניים התייצבו בבית משפט מקומי בלונדון לטובת הליך משפטי מכוער שיימשך שלושה שבועות. רגע לפני שהלכלוך מחדר המיטות של השניים מציף את אתרי החדשות וכל שמץ של זיכרון מתוק מאליל הנעורים שלנו יימחק לשמע הדברים הקשים שיעלו במשפט, חזרנו אל ג'וני דפ שאהבנו. מסמל מין נוסטלגי לשחקן מזדקן שנאבק בתואר "גבר מכה": אלו היו הנשים בחייו של דפ.

 

שום זכר לסמל המין שהיית (צילום: Gettyimages)
שום זכר לסמל המין שהייתצילום: Gettyimages

 

בשנת 1984, ג'וני דפ בן ה-21 גילם את תפקידו הקולנועי הראשון בסרט האימה "סיוט ברחוב אלם". התפקיד לא היה גדול, אך הפוטנציאל היה שם במלואו, ורגע אחרי הוא השתתף בשלל סרטים שהביאו לו את התואר אליל נעורים. מ"שטח פרטי", דרך "נער שוליים" ועד לפריצה הגדולה ב"מספריים של אדוארד" – שם גם הכיר את ווינונה ריידר, עליה נרחיב מיד.

 

דפ הפך במהרה לחביב הנשים והיה מונוגמיסט סדרתי. בגיל 20 בלבד הוא נשא לאישה מאפרת בשם לורי אן אליסון, אך הקשר החזיק מעמד פחות משנתיים, ובשנת 1985 בני הזוג התגרשו. זמן קצר לאחר מכן דפ הציע נישואים לשחקנית שרילין פן, אותה הכיר על סט סרט סטודנטים בשם Dummies. הוא אפילו כתב את שמה על הקסדה שלו בסרט "פלאטון", אך אחרי שלוש שנים ביחד וטבעת אירוסים אחת, השניים נפרדו.

 

בת הזוג הבאה שלו הייתה השחקנית ג'ניפר גריי, לעד בייבי מ"ריקוד מושחת". דווקא הזוגיות הזו התנהלה מתחת לרדאר, אבל הצעת הנישואים כמו גם הפרידה כעבור שנה בלבד, דווח באתרי החדשות.

 

אחת מיני רבות. ג'ניפר גריי (צילום: GettyImages)
אחת מיני רבות. ג'ניפר גרייצילום: GettyImages

 

זמן קצר לאחר שנפרד מגריי, דפ המשיך הלאה היישר לזרועותיה של השחקנית וינונה ריידר, אותה פגש על הסט של "המספריים של אדוארד". "אין דבר ב-27 שנותיי שיכול להשתוות לרגשות שיש לי כלפי וינונה", אמר השחקן המאוהב בריאיון למגזין People. כהוכחה לאהבתו, הוא לא הסתפק הפעם רק בטבעת אירוסים וקעקע את צמד המילים Winona Forever על ידו הימנית.

 

מאוהבים. וינונה ריידר, ג'וני דפ והקעקוע (צילום: Gettyimages)
מאוהבים. וינונה ריידר, ג'וני דפ והקעקועצילום: Gettyimages

 

השניים כאמור התארסו ואף נתפסו בעדשות הפפראצי כשהם עונדים טבעות אירוסים תואמות. "אנחנו יכולים לקבוע תאריך בכל רגע אבל כנראה שנחכה ונעשה זאת כשלא נעבוד", סיפר דפ כשנשאל על מיסוד הקשר ומנהלו האישי הכריז ש"הם זוג משמיים". ובכן, מסתבר שגם השמיים נופלים.

 

ריידר ודפ התחילו לצאת כשהיא הייתה בת 17 בלבד, והיא סיפרה שנים אחר כך בריאיונות שהוא היה הראשון שלה בהכל. "כשפגשתי את ג'וני הייתי בתולה טהורה, הוא שינה את זה. אני שיניתי אותו. הוא היה הראשון שלי בהכל - הנשיקה הראשונה, החבר הראשון, הסקס הראשון", סיפרה השחקנית בריאיון ל-Mirror UK. "יש לנו קשר עמוק מאוד, שום דבר לא מפריע לי", אמרה והתייחסה למערכות היחסים הקודמות שלו, והוא מצידו השתפך: "אני אוהב אותה יותר מכל דבר אחר בעולם". בני הזוג היו כמעט ארבע שנים ביחד, ויש הטוענים כי מערכת היחסים ביניהם הייתה המשמעותית ביותר בחייו והפרידה שינתה את דפ. לרעה.

 

הם נפרדו ב-1993, ושניהם העידו בהמשך כי הפרידה שברה אותם. "הוא היה כל כך מאוהב בווינונה שגם אחרי שהם נפרדו, ג'וני לא הסכים להודות שזה נגמר", סיפר מקורב לשחקן למגזין "פיפל". הבמאי טים ברטון, חבר טוב של השחקן, סיפר כי מאז הפרידה דפ לא חזר להיות אותו בחור שהיה. "זה הרגיש מוזר להיות לידו, כאילו הוא כבר לא הוא, הוא לא התנהג כמו ג'וני. זה הרגיש כאילו וינונה לקחה את נשמתו, את כל האהבה שהייתה בו", סיפר הבמאי ל-"מירור". את הקעקוע אגב, דפ לא הוריד מעולם, ורק שינה אותו מ"וינונה לנצח", ל"וינו (שיכור) לנצח"

 

למרות הפרידה, ריידר ודפ עדיין ביחסים טובים ומעידים על עצמם שהם מכבדים אחד את השנייה. השחקנית אף נחלצה לעזרתו של דפ לאחרונה בהמשך לאישומים של אשתו לשעבר, והגישה הצהרה לבית המשפט. "אני לא רוצה לקרוא לאף אחד שקרן, אבל מניסיוני ומהיכרותי עם ג'וני, זה בלתי אפשרי להאמין להאשמות המחרידות האלה", כתבה וינונה במסמכים הרשמיים וניסתה לא להאשים את הרד, ללא הצלחה. "זה מאוד מרגיז, במיוחד למי שמכירה אותו כמוני. הכרתי את ג'וני היטב, היינו זוג במשך ארבע שנים והחשבתי אותו לחבר הכי טוב שלי. מערכת היחסים עם ג'וני היא אחת ממערכות היחסים המשמעותיות שהיו לי בחיי".

 

עוד הוסיפה ריידר: "ברור לי שלא הייתי שם במהלך נישואיו לאמבר הרד, אבל הייתי פשוט בהלם ואפילו נסערת כששמעתי את ההאשמות נגדו. המחשבה על כך שג'וני הוא אדם אלים רחוקה לחלוטין מג'וני שהכרתי ואהבתי. ג'וני הוא בחור אוהב ואכפתי להפליא, הוא תמיד הגן עליי ועל האנשים שאהב. הרגשתי איתו תמיד מאוד בטוחה".

 

הפרידה שהרסה הכל. ריידר ודפ (צילום: Mega)
הפרידה שהרסה הכל. ריידר ודפצילום: Mega

 

רגע לפני הזוגיות הגדולה הבאה שלו, דפ יצא עם הקולגה לסרט "מה עובר על גילברט?" ג'ולייט לואיס וזוכת האמי אלן בארקין, אך שתיהן נשארו מאחור כשהוא הכיר את דוגמנית העל קייט מוס בשנת 1994. היא הייתה בת 20, הוא בן 31 ו"מהרגע הראשון שראיתי אותו ידעתי שנהיה יחד", אמרה מוס זמן קצר לאחר תחילתו של הרומן. השניים היו הזוג הכי נכון של הניינטיז והרעיפו אהבה זה על זו בציבור. "הם לא יכולים להניח את הידיים, השפתיים, הפה או הרגליים אחד מהשנייה", סיפר מקורב לדפ למגזין "פיפל" בשנת 1994. שמועות על כך שהשניים לא יכולים גם להניח לסמים לא הפסיקו לסבוב סביבם.

 

אלא שהתשוקה ביניהם הגיעה לעיתים לטונים צורמים, הם נקלעו ללא מעט ויכוחים סוערים ונצפו לא פעם צועקים זה על זו בעיצומו של ריב בציבור. השיא היה בספטמבר 1994, כשהשחקן ההוליוודי נעצר לאחר שהתפרע במלון "מארק" בניו יורק. על פי הדיווחים, המשטרה המקומית הוזעקה למקום ומצאה את דפ שיכור, לאחר שהרס את החדר וגרם לנזק בעלות מוערכת של כ-10,000 דולר. ההתנהגות ההרסנית הזאת חזרה לרדוף אותו לאחרונה, כשעורכת הדין של אתר The Sun עימתה אותו בבית המשפט עם דפוס ההתנהגות שלו. "מדוע השחתת את כל החדר?", שאלה השבוע במהלך המשפט, ודפ השיב: "עברו עליי כמה ימים רעים במיוחד, זו הייתה תקופה לא נעימה". עורכת הדין הקשתה: "אז רק כדי שנוודא שאנחנו מדברים באותה השפה, אתה אכן מביע את כעסך באמצעות התנהגות הרסנית?", שאלה ותהתה אם בת זוגו דאז, מוס, פחדה ממנו וממעשיו. על כך דפ השיב כי "קייט בכלל ישנה בחדר השני".

 

השניים נפרדו בשנת 1997 אך במאי 1998 הגיעו יחד לפסטיבל קאן. בריאיון שהעניקה בשנת 2012, סיפרה מוס על הפרידה מדפ: "בכיתי שנים אחרי שנפרדנו, אף אחד מעולם לא הצליח להיות שם בשבילי, ג'וני היה היחיד. כשנפרדנו באמת איבדתי את היכולת לסמוך על מישהו".

 

מקווים שהתאוששת מהפרידה. דפ וקייט מוס (AP)
מקווים שהתאוששת מהפרידה. דפ וקייט מוסAP

 

כראוי למונוגמיסט סדרתי, דפ המשיך הלאה ופגש את בת זוגו הבאה רק שבועות ספורים מאוחר יותר. הייתה זו ונסה פאראדי, זמרת שהחלה בתור ילדה כוכבת והתפרסמה כבר בגיל 14 עם הלהיט "ג'ו לה טקסי". בהמשך שיחקה בסרטים צרפתיים עד שעברה להוליווד, עבדה ויצאה עם לני קרביץ ואז הוציאה את הלהיט Be My Baby. דפ והיא החלו לצאת ביוני 1998, כשראה אותה יושבת בבר בפריז עם קבוצת חברים. "היא לבשה שמלה עם גב חשוף והבטתי בגב שלה ובצוואר שלה ואז היא הסתובבה אליי וראיתי את העיניים שלה ובום, חיי כגבר רווק הסתיימו", סיפר השחקן ההוליוודי ל"דיילי מייל".

 

השניים מעולם לא התחתנו אך שנה לאחר שנפגשו נולדה בתם הבכורה, לילי רוז דפ (21) ושלוש שנים לאחר מכן נולד בנם השני, ג'ון כריסטופר דפ השלישי (18). בשנת 2011 החלו לצוץ שמועות על פרידה בין השניים ובשנת 2012 דפ ופאראדי הודיעו על כך רשמית. לאחר הפרידה הזמרת לא מיהרה לדבר על הזוגיות של השניים ובריאיון ל"אל" הצרפתי, אמרה: "אני לא רוצה לדבר עליו. מי אמר שאמנים צריכים למכור את נשמתם ולחשוף את כל מה שקשור אליהם? החובה שלי היא לקדם את הסרטים שלי, את האלבומים שלי, אבל האם אתה יכול לדמיין איך זה מרגיש לראות אנשים אחרים עושים עניין מהכאב שלך?".

 

"מאמי תסתובבי רגע". ונסה פאראדי וג'וני דפ (צילום: Gettyimages)
"מאמי תסתובבי רגע". ונסה פאראדי וג'וני דפצילום: Gettyimages

 

ובכן, זה עבר לה מהר מאוד. כמה שבועות לאחר מכן, בריאיון ל"הארפר'ס בזאר", אמרה: "שום דבר לא בטוח אף פעם, אבל כשמשהו לא עובד טוב מההתחלה זה לעולם לא יעבוד. לפעמים את יכולה להיות במערכת יחסים מאוד אומללה, למרות שאת מאוד אוהבת מישהו - זה פשוט גורם לך לתחושת חוסר סיפוק ואת מאמינה שדברים יוכלו להשתנות אבל הם לא". נשמע חשוד לא? מנגד, בשנת 2016, ממש כשמלחמת העולמות בין דפ לאמבר הרד רק התחילה, פאראדי הביעה את תמיכתה בשחקן, הכריזה כי טענותיה של הרד שערורייתיות, ואמרה: "ג'וני הוא אדם אוהב שמעולם לא התעלל פיזית בנשים. בכל שנות נישואינו הכרתי את ג'וני, הוא מעולם לא התעלל בי פיזית וההתנהגות הזו לא מתארת כלל את האדם עמו חייתי במשך 14 שנים נפלאות".

 

"אני פה בגלל הגב". דפ וונסה פאראדי (צילום: Gettyimages)
"אני פה בגלל הגב". דפ וונסה פאראדיצילום: Gettyimages

ואז הגיעה אמבר: השניים אמנם נפגשו לראשונה בשנת 2009 על סט הצילומים של הסרט "יומן הרום", אך הרומן ביניהם החל רק לאחר שדפ ופאראדי נפרדו סופית. דפ עשה כמה מעשים דרמטיים לטובת אהובתו החדשה, החליט להפוך לטבעוני ולהתנזר מאלכוהול - לבקשתה של הרד. השניים שמרו על הזוגיות שלהם פרטית עד להופעת הבכורה שלהם על השטיח האדום בינואר 2014 וימים ספורים לאחר מכן מגזין "פיפל" דיווח כי הם התארסו. שנה לאחר מכן, בשנת 2015 נישאו בחתונה אינטימית על האי הפרטי של דפ בבהאהמס.

 

הרד, עד לאותו רגע שחקנית לא מוכרת מדי בזכות פועלה המקצועי, עלתה לכותרות בשנת 2010 כשהגיעה לאירוע מתוקשר עם בת זוג, הצלמת טסייה ואן רי. השתיים ניהלו רומן משנת 2008 ועד 2011 אך הרד מעולם לא הגדירה את זהותה המינית ואמרה לא פעם כי היא אינה מוכנה להגדיר את עצמה בדרך כזו או אחרת. "היו לי מערכות יחסים מוצלחות עם גברים ועכשיו עם אישה", אמרה והוסיפה: "אני אוהבת את מי שאני אוהבת וזה מה שחשוב".

 

ההתחלה הייתה מבטיחה. דפ ואמבר הרד (צילום: Gettyimages)
ההתחלה הייתה מבטיחה. דפ ואמבר הרדצילום: Gettyimages

 

במרץ 2015 דווח לראשונה על בעיות בין דפ והרד – השחקן צילם בשעתו את הסרט החמישי בסדרת "שודדי הקאריביים" באוסטרליה ונודע כי הוא נפצע בידו. לפי הדיווחים, דפ נפצע במהלך ויכוח עם אשתו, כשניפץ בקבוקי אלכוהול ושבר חלונות ופריטים אחרים בבית. השמועות באותן ימים היו שדפ נחתך באצבעו אך במקום לבקש עזרה ראשונה, העדיף לכתוב על המראה בבית Easy Amber (אמבר קלה להשגה) ו-Billy Bob על שם השחקן בילי בוב תורנטון, שחשד שהיא בוגדת בו איתו.

 

במאי של אותה השנה, בני הזוג נאלצו להתמודד עם דרמה משפטית חדשה, לאחר שנודע לרשויות המקומיות באוסטרליה כי השניים הביאו כלב מסוג טרייר יורקשייר באופן לא חוקי. באפריל 2016 דפ והרד פרסמו סרטון בו התנצלו על הפרת קוד הביטחון הביולוגי של המדינה לאחר שלא הצהירו על הכלבים והם לא שהו בבידוד את פרק הזמן המבוקש.

 

חודש לאחר פרשיית הכלבים, הרד הגיעה לבית משפט מקומי בלוס אנג'לס כשהיא חבולה בפניה וטענה שדפ הכה אותה וביקשה להוציא צו הרחקה נגדו. דפ מיהר להצטייד בסוללת עורכי דין וטען כי היא משקרת ומעולם לא הרים עליה יד. שלושה חודשים לאחר תלונתה של הרד, פורסם סרטון וידאו שלא השאיר מקום לספק. בסרטון נראים השניים כשהם עומדים במטבח ודפ בועט בדלתות, מקלל, מנפץ בקבוק יין ותוקף את הרד. למרות הווידאו - השחקן המשיך לטעון כי הדבר לא קרה מעולם ואפילו המשטרה לא מצאה סימן להתעללות על גופה של הרד: "אמבר דיברה עם המשטרה אבל השוטרים לא ראו כלום ובכל זאת הציעו לה עזרה ראשונה וטיפול חירום אבל היא סירבה. כמו כן השוטרים לא ראו שום דבר שבור או הרוס בבית ורק יום אחרי, או כמה ימים אחרי, אני לא בטוח, צצו לה סימנים על הפנים".

סימני האלימות על פניה של הרד (צילום מסך)
סימני האלימות על פניה של הרדצילום מסך

 

באותו חודש דפ והרד התגרשו. בהסכם הגירושים סוכם כי דפ ישלם להרד שבעה מיליון דולרים. לאחר הסכם הפשרה יצאה הודעה מכובסת במיוחד לתקשורת מטעמם של השניים: "מערכת היחסים שלנו הייתה מלאה בתשוקה ולא יציבה לעתים, אך תמיד מלאה באהבה. אף צד לא שיקר בבית המשפט ממניעים כלכליים, ומעולם לא הייתה כוונה לפגיעה פיזית או נפשית. אמבר מאחלת לג'וני את כל הטוב שבעולם, ותתרום חלק מהכסף שתקבל לצדקה".

 

אלא שמשם זה רק הלך והסלים – במרץ 2019 דפ החליט להשיב מלחמה לגרושתו ושלח תביעה נגד על סך 50 מיליון דולר בה טען כי "האשמותיה הן תרמית מתוכננת וכל מה שהיא רוצה זה לקדם את הקריירה שלה על חשבונו". בימים אלו בני הזוג לשעבר מנהלים קרב משפטי מכוער במהלכו נחשפו הקלטות ישנות בהן הרד מודה כי הכתה את דפ, ותמונות של השחקן מחוסר הכרה על הרצפה כשהשולחן עמוס בסמים, אלכוהול וכדורים מציפות את הרשת. לבית המשפט אגב, הרד הגיעה עם בת זוגה החדשה, אשת הקולנוע והטלוויזיה ביאנקה בוטי.

 

שהמשפט יעבור בשלום, אמן! (צילום: GettyImages, Ap)
שהמשפט יעבור בשלום, אמן!צילום: GettyImages, Ap

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018