ריחו"ל

אמבר הרד טוענת שג'וני דפ היכה את קייט מוס

במהלך דיון בבית המשפט טענה אמבר הרד שדפ דחף במדרגות את בת זוגו לשעבר, הדוגמנית קייט מוס. עוד סיפרה כי תקף אותה מכיוון שחשד שפלירטטה עם אישה אחרת, קרא לה "מדריכה לסבית במחנה קיץ" ושהיה כל כך מסומם עד שלא הצליח לדבר בהיגיון

ג'וני דפ בכניסה לבית המשפט (צילום: GettyImages)
ג'וני דפ בכניסה לבית המשפטצילום: GettyImages

 

ההליך המשפטי הצהוב והסנסציוני של השנה, בכיכובם של הזוג הגרוש ג'וני דפ (57) ואמבר הרד (34), ממשיך לו בלונדון, וההאשמות המטרידות והפרטים העסיסיים ממשיכים לדלוף החוצה.

 

אתמול (ג') הושמעה בבית המשפט הקלטה של השניים בה הם מאשימים אחד את השנייה בכך שנתנו זה לזו מכה עם דלת השירותים. דפ נשמע בה אומר: "ניסיתי לסגור את הדלת, היא כנראה פגעה בך באצבעות... נתת לי מכה בראש". לכך הרד מגיבה: "לא בעטתי או נתתי מכה לדלת כדי שהיא תפגע בך. זו לא הייתה הכוונה שלי". דפ שואל אותה: "לא התכוונת לחבוט בי בראש אבל התכוונת לתת לי אגרוף ללסת?", והרד משיבה: "התכוונתי להכות אותך, נזכרתי, כן התכוונתי להכות אותך".

 

כשעורכת הדין של דפ שאלה את הרד על כך שהודתה שהיכתה אותו ולא מתוך כוונה עצמית, הרד השיבה שהיא ניסתה להתנצל ולהבהיר לו שהיא לא ניסתה לפגוע בו: "התפקיד שלי היה פשוט להגיד שאני מצטערת, ולנסות לעבור לנושא אחר".

ניסתה להתנצל כדי לעבור לנושא אחר. אמבר הרד בכניסה לבית המשפט (צילום: GettyImages)
ניסתה להתנצל כדי לעבור לנושא אחר. אמבר הרד בכניסה לבית המשפטצילום: GettyImages

 

עוד דובר בדיון על תקרית שאירעה באוסטרליה במרץ 2015, אז צילם דפ סרט בסדרת "שודדי הקאריביים". הרד טענה שדפ הטיח את ראשה במקרר, חנק אותה, ירק עליה וקרע את בגדיה. היא סיפרה בבכי: "הוא תקף אותי מינית, חנק אותי, נתן לי אגרופים. הוא כמעט הרג אותי". עוד היא טענה שהכוכב מנע ממנה לצאת מביתם במשך שלושה ימים וסיפרה שהרגישה בשבי. יחד עם זאת, תמונות שסיפקו עורכי הדין של דפ הראו שהייתה לה גישה מלאה לדלת במשך כל אותו הזמן והרד אף הודתה: "יכולתי להתקשר למישהו שיגיע לקחת אותי".

 

בדיון שנערך בתחילת השבוע הודתה הרד שב-2015 נתנה לדפ אגרוף – אבל טענה שניסתה למנוע ממנו לתקוף את אחותה וויטני: "הגבתי כדי לנסות להגן על אחותי. במשך שנים הייתי שק החבטות של ג'וני, אבל מעולם לא היכיתי אותו. זו הייתה הפעם הראשונה אחרי כל השנים האלו שהיכיתי אותו בחזרה".

"הכל קול!" (צילום: GettyImages)
"הכל קול!"צילום: GettyImages

 

הרד גם טענה שדפ לא היה אלים רק איתה, אלא גם כלפי בת זוגו לשעבר, הדוגמנית קייט מוס, איתה יצא במשך שלוש שנים עד שנפרדו ב-1997: "הוא דחף אותה במדרגות. שמעתי את זה משני אנשים", סיפרה הרד והסבירה ששמעה על התקרית עם מוס זמן קצר לפני המקרה עם אחותה, ולכן הוא היה טרי בראשה כשחששה לשלומה וניסתה להגן עליה.

 

עורכת דינו של דפ לא התרשמה מטענותיה של הרד לגבי מוס והאשימה אותה בכך שזו הפעם הראשונה שהיא מזכירה את העניין: "הוספת את הפרט לגבי קייט מוס, הוא לא כלול באף מסמך. לא הזכרת מעולם שחשבת על קייט מוס באותו הזמן. את ממציאה את זה תוך כדי עדות. זו הפעם הראשונה שהזכרת את זה".

 

היה אלים גם כלפיה? קייט מוס וג'וני דפ (צילום: גטי אימג'בנק)
היה אלים גם כלפיה? קייט מוס וג'וני דפצילום: גטי אימג'בנק

 

עוד מקרה שעלה בדיון הוא סיפורה של הרד על תקרית אלימה שאירעה ביוני 2013, בה דפ, שהיה לטענתה מסומם מקוקאין, השחית קרוואן בו השניים שהו, זרק כוסות עליה, קרע את שמלתה והאשים אותה שהחביאה את הסמים שלו ושפלירטטה עם אישה אחרת: "הוא כינה אותי 'משטרת המוסר' וקרא לי 'מדריכה לסבית במחנה קיץ'", סיפרה הרד. לטענתה, דפ אף תקף את אותה אישה ואיים לשבור את ידה: "עד אז כמות הקוקאין שהוא לקח השפיעה על היכולת שלו לדבר בהיגיון והוא נכנס למצב של טירוף".


אמבר הרד (צילום: GettyImages)
אמבר הרדצילום: GettyImages

 

ג'וני דפ ואמבר הרד (צילום: Gettyimages)
ג'וני דפ ואמבר הרדצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018