אבא של מייגן מאיים: "אתראיין מדי 30 יום עד שתיצור קשר"

תומס מרקל לא נרגע מהעזיבה של בתו ושל הנסיך הארי את המלוכה, ועכשיו הוא מסלים את המאבק לראות את נכדו: "אם אחרי הריאיון הזה אני לא אשמע ממישהו תוך 30 יום, אתראיין שוב"

 

באדיבות - ITV 1

באדיבות - ITV 1

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בצל הדרמות סביב הספר הביוגרפי החדש על הנסיך הארי ומייגן מרקל, "למצוא את החופש", שצפוי לצאת לאור ב-11 באוגוסט, תומס מרקל, אביה של הדוכסית מסאסקס, ניצל את ההזדמנות כדי לטנף (שוב) על בתו. מרקל האב התראיין לתוכנית "בוקר טוב בריטניה" של רשת ITV ושוחח עם סוזנה ריד ופירס מורגן, שלטובת מי שלא בעניינים נציין כי הוא אחד משונאיה הגדולים ביותר של מייגן.

 

במהלך הריאיון מרקל האב אמר שהוא מודע לכך שהריאיון עשוי להחמיר עוד יותר את המצב בינו לבין בתו ובעלה אך למרות זאת בחר להתראיין ובאותה נשימה שיחרר הודעה מאיימת כלפי בתו: "אם אחרי הריאיון הזה אני לא אשמע ממישהו תוך 30 יום, אני נותן לזה בדיוק 30 יום - אם אתראיין שוב. 30 יום זה מספיק זמן כדי לחזור אליי. אני לא רוצה לשבת בשקט בסלון שלי למשך שארית חיי, לחכות לרגע בו מישהו מהם יצלצל או יחזור להיות איתי בקשר".

 

תומס הוסיף ואמר כי ניסה לדבר עם גרושתו, אמה של מייגן, דוריה רגלנד, אך גם היא נמנעה מלהגיב למכתביו. "לא שוחחנו בינינו בכלל, ברור לי שהיא (דוריה) נמנעת מכך וכנראה שנאמר לה לעשות זאת". ריד ומורגן ניצלו את המצב ושאלו את מרקל מה היה רוצה לומר לבתו, במידה והיא צופה בתוכנית. "הייתי אומר לה שאני אוהב אותה, שאני רוצה שנשב ונעבוד על זה. ולהארי הייתי אומר 'תהיה גבר ותטוס לכאן כדי לראות אותי ונדבר'".

 

לא ברור אם תומאס קיבל תשלום עבור הריאיון, אבל כשהופיע בתוכנית ב-2018 הוא שלשל לכיסו 7,500 ליש״ט, והרוויח סכום של חמש ספרות עבור הסרט הדוקומנטרי בכיכובו ששודר בבריטניה בשבוע שעבר.

 

מנסה את מזלו באיומים. תומס מרקל (צילום מסך)
מנסה את מזלו באיומים. תומס מרקלצילום מסך

 

בהמשך, כשתומס נשאל על האפשרות להגיע לדיונים בבית המשפט כחלק מההליך של הדוכסים מסאסקס נגד העיתונות, אמר כי זה יכול להיות נהדר ו"לפחות לראות אותם סוף סוף". מרקל הוסיף ואמר: "המכתב שנשלח אליי תואר במגזין People כמכתב אהוב שנשלח אליי. המילה אהבה מעולם לא הייתה חלק מהמכתב. מייגן טוענת שזה המכתב שלה אבל אם יש עליו חותמת בארצות הברית זה הופך אותו גם למכתב שלי. פניתי ל-Mail On Sunday, אמרתי להם להן שאני רוצה להבהיר ולפרסם חלק מהמכתב אבל הם לא חזרו אליי".

 

תומס לא סיים את הריאיון לפני ששלל כל אופציה של גזענות שהופנתה כלפי בתו, טענה מרכזית שחוזרת על עצמה מאז הפרישה של הסאסקסים מהמלוכה. "קשה לי להאמין שזה המצב. מעולם לא הייתה למייגן בעיה מבחינת הגזע שלה, אני חושבת שאנגליה ליברלית הרבה יותר מארצות הברית. אני לא חושבת שהיא חוותה בריונות בשום צורה בגלל הגזע שלה". עוד הוסיף מרקל והתייחס לפרישה של בתו ובעלה מהמלוכה: "אני חושבת שהם פגעו במלכה, הם פגעו בבני המלוכה. זה לא עובד ככה, לנסוע למדינה אחרת ולשרת את אנגליה משם. אני קצת נבוך ובעיקר מרחם על המלכה".

 

המראיין מורגן לא ויתר ושאל האם לדעתו של תומס העובדה כי הארי ומייגן טסים במטוסים פרטיים זה צביעות - כיוון שהשניים מפצירים בעולם להשתנות ולהיות טובים יותר עבור האוזון. "אני חושב שכן, זו צביעות. אם אתה מטיף לעשות משהו אתה צריך לבצע. תסתכל על אחיך הגדול (הנסיך וויליאם) וסע בתחבורה ציבורית".

 

בריאיון נוסף שהיה עם תומס סיפר האב המתוסכל כל הרצון להתפייס עם בתו, תוך כדי שהוא מזכיר כי מצבו הבריאותי לא טוב, ואמר: "אני אוהב את הבת שלי, הייתי יכול לאהוב את הנכד שלי ואני בטוח שהייתי אוהב את הארי אם הייתי פוגש אותו. אני תמיד מקווה שנוכל להתחבר בשלב מסוים - אבל הפרישה מהמלוכה גרמה לבעיות וכל מה שאני אומר גורם לבעיות. אני מאוכזב מאוד ממה שקורה. אני מאוכזב מזה שאני סבא שמעולם לא פגש את הנכד שלו ואני מתגעגע מאוד לבת שלי. זה טיפשי שזה נמשך יותר מדי זמן".  

 

כשנשאל מרקל מה היה אומר לאנשים הממהרים להעביר ביקורת על הופעותיו הציבוריות, ענה: "הייתי אומר להם לנסות להיות במקומי למשך זמן מסוים וראות איך זה, כשיש לך בן משפחה שמתעלם ממך, לא מדבר איתך. תראו איך זה מרגיש". ובכן, תומס, קשה לנו להאמין שהשינוי יגיע בעקבות הריאיון הנוכחי.

 

"אבא, אתה יכול לשכוח ממני" (צילום: Gettyimages, Channel 5)
"אבא, אתה יכול לשכוח ממני"צילום: Gettyimages, Channel 5

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018