ריחו"ל

"5,000 דולר, בלי שאלות": ריאן ריינולדס התגייס להשבת דובי אובד

ריאן ריינולדס שמע על דובי בעל ערך רגשי רב שנגנב לאישה והתגייס לעזרתה. הכוכב הציע 5,000 דולר למי שיעזור בהשבת האבדה, ואכן, מספר ימים לאחר מכן הדב הוחזר לאישה בשלום

התגייס למען הדב האובד. ריאן ריינולדס (צילום: Getty Images)
התגייס למען הדב האובד. ריאן ריינולדסצילום: Getty Images

 

ריאן רינולדס שמע על בובת דב שנגנבה – והציע 5,000 דולר למי שישיב אותו. הסיפור החל בתחילת השבוע בוונקובר, קנדה, כשהכוכב שמע על דובי שנגנב לאישה, מארה סוריאנו, שהכיל הקלטה של אימה שהלכה לעולמה בשנה שעברה לאחר שחלתה בסרטן. כשלוחצים עליו, אפשר לשמוע את האם אומרת: "אני אוהבת אותך, אני גאה בך, תמיד אהיה איתך".

 

סוריאנו סיפרה שבזמן שעברה דירה, הניחה על המדרכה תיק בו היו הדב ומסמכים שונים, ודקות ספורות לאחר מכן – התיק נעלם. לאחר שבדקה בכל התיקים ובמשאית שבה העבירו את החפצים, סוריאנו ביקשה מבעל הבניין לבדוק את מצלמות האבטחה, שם אכן גילתה שעובר אורח לקח את התיק בזמן שבני הזוג היו עסוקים בעניין אחר: "הוא וידא שאף אחד לא מסתכל עליו, לקח את התיק וברח", סיפרה.

 

 

"הדב הוא הזיכרון האחרון שיש לי מקולה של אימי", סיפרה סוריאנו כשהתראיינה לתחנת טלוויזיה מקומית בניסיון לאתר את הדב. "אני הרוסה, שבורה לחלוטין", אמרה. סוריאנו נולדה בפיליפינים ועברה עם משפחתה לקנדה כשהייתה בת 9. "המסר של הדב הוא בפיליפינית. הוא אומר 'אני אוהב אותך', אבל בשפה שלנו, כך שהוא מאוד מיוחד. אני רק רוצה למצוא אותו, זה כל מה שמעניין אותי".

 

ריינולדס (שנולד וגדל בוונקובר) ששמע על המקרה מיהר להתגייס לעזרתה של סוריאנו וצייץ: "ונקובר, 5,000 דולר למי שישיב את הדב למארה. בלי שאלות. אני חושב שכולנו צריכים שהדב הזה יחזור לביתו". לאחר שסיפורה קיבל תשומת לב ועורר הדים ברשתות החברתיות, סוריאנו הנרגשת הודתה לריינולדס ולתושבי העיר ואמרה: "אני המומה מההתגייסות של ונקובר כרגע, תודה שנתתם לי תקווה".

 


אתמול (ד') הגיעו הבשורות המשמחות כי הבובה הוחזרה בשלום לבעליה. ריינולדס שיתף תמונה שצייצה סוריאנו, בה היא מחויכת ואוחזת בדב, כשלצידה כתבה שקיבלה אותה בחזרה והודתה לכל הדואגים והעוזרים. ריינולדס שיתף את הציוץ שלה וכתב: "חדשות טובות, תודה לכל מי שהתגייס לחיפוש. לזה שלקח את הדב – תודה ששמרת עליו. ונקובר מדהימה".

 

סוריאנו סיפרה לאחר מכן שחיפשה בכל פח זבל וסימטה אפשרית, עד בסופו של דבר קיבלה הודעה מאדם זר שטען שיש לו מידע לגבי הדב. סוריאנו קבעה להיפגש איתו בתחנת הטלוויזיה שראיינה אותה לגבי הנושא, ואכן, שני גברים הגיעו למקום בשעה שנקבעה והחזירו לה את הדב. "הם הביאו לשם את הדב, והחזירו לי אותו", סיפרה לאחר מכן. ומה לגבי הפרס שהובטח? סוריאנו סיפרה שהיא שילמה לגברים סכום קטן מכספה בתור עירבון, עד שהכסף שהבטיח ריינולדס יועבר אליהם.

 


הדב הוחזר בשלום. כעת הגיע זמן התשלום (צילום: אינסטגרם)
הדב הוחזר בשלום. כעת הגיע זמן התשלוםצילום: אינסטגרם

ריאן ריינולדס (צילום: gettyimages)
ריאן ריינולדסצילום: gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018