רכילות+

שירי מימון: "יש לי שני ילדים וחצי שנה לא הכנסתי שקל לבנק"

היא נעלבה מהיחס לאמנים ("חשבתי שאנחנו חלק אינטגרלי מהמורל"), כועסת על הטענה שמי שיש לו כסף לא צריך את עזרת המדינה ("אנחנו משלמי מיסים"), מאמינה בצורך לקיים הפגנות ("לא רוצים מתווה שרק ישתיק אותנו"), ויש לה גם בקשה מיוחדת מהקהל. צפו

 

 

כמעט חצי שנה עברה מאז התפרצות הקורונה בארץ שעצרה כמעט הכול ברחבי המדינה, כולל את תעשיית התרבות. בימים אלה כוכבי הביצה מנסים לעשות כמיטב יכולתם על מנת להופיע, להתנדב ובעיקר להישאר בתודעה. הזמרת שירי מימון לא שונה מחבריה והיא אולי הספיקה לשכוח איך זה לעמוד על במה מול קהל, אך לשמחתנו היא זוכרת איך עושים פוזות למצלמה.

 

את מימון, אושיה שמעולם לא היססה להביע את דעתה על המצב, פגשנו על סט הצילומים למותג התכשיטים "רויאלטי". הזמרת שמחה מאוד לצאת מהבית, להתגנדר על הסט, אך גם הודתה שבאיזשהו מקום הרגישה נעלבת מהיחס לאמנים. "לא רואים אותנו. חשבתי שאנחנו חלק אינטגרלי מהמורל, מלהחזיק את העם", היא אומרת ומוסיפה: "אתה מבין שאולי לא וזה עצוב".

 

יכול להיות שמסתכלים עליכם כעל "העשירים".

"'אנחנו' כפי שקוראים לנו, קודם כול משלמי מיסים. וזה לא משנה כמה כסף יש לך. החברים שהופעתי איתם בשיקגו מקבלים 1,100 דולר בשבוע כי סגרו להם את התיאטרון. אני לא מצפה שיתנו לי 1,100 דולר בשבוע, אבל אני מצפה שייתנו משהו. זה לא משנה כמה כסף יש למישהו בבנק, מה שמשנה זה שהמדינה תתמוך בו. ואם במשך חצי שנה לא הכנסתי שקל לבנק, ויש לי שני ילדים ואני מפרנסת את הבית, מן הראוי שמישהו יתייחס אליי".

 

צפו בריאיון המלא עם שירי מימון בראש הכתבה.

 

מדגמנת. שירי מימון (צילום: שי פרנקו )
מדגמנת. שירי מימוןצילום: שי פרנקו

 

יש לך משהו פתייני בעיניים (צילום: שי פרנקו )
יש לך משהו פתייני בעינייםצילום: שי פרנקו

מפנטזת על  שנ"צ (צילום: שי פרנקו )
מפנטזת על שנ"צצילום: שי פרנקו

מתים עלייך! (צילום: יח"צ)
מתים עלייך!צילום: יח"צ

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018