בקרוב נסיך? בנם של הארי ומייגן יקבל תואר מלכותי

למרות התנגדותם של הדוכסים מסאסקס להעניק לבנם תואר מלכותי, ארצ'י צפוי להפוך לנסיך ביום שבו סבו, הנסיך צ'רלס, יירש את הכתר. עתידות: אין מה לדאוג, זה לא הולך לקרות בקרוב

בקרוב נסיך. הארי וארצ'י
בקרוב נסיך. הארי וארצ'י

 

למרות התנגדותם של הנסיך הארי ומייגן מרקל להעניק לבנם ארצ'י, או בשמו המלא ארצ'י הריסון מאונטבטן וינדזור, תואר מלכותי כדי לאפשר לו לחיות חיים נורמליים (עד כמה שאפשר), דיווחים מעבר לים חושפים כי ארצ'י יהפוך לנסיך ביום שבו סבו, הנסיך צ'רלס, יירש את הכתר.

 

על פי הדיווחים, ארצ'י, שהוא השביעי בתור לכתר, יהפוך להיות נסיך באופן אוטומטי כשסבו יהפוך למלך אנגליה, אך כשיגיע לגיל 18 תהיה לו האפשרות להחליט האם הוא מעוניין להמשיך להשתמש בתואר המלכותי או לחילופין לוותר עליו. נזכיר רק כי הארי ומייגן הפסיקו להשתמש בתארים המלכותיים שלהם לאחר שפרשו מהמלוכה בחודש ינואר האחרון. חודש לאחר מכן הגיע הארי לאירוע השקת חברת תיירות ידידותית לסביבה באדינבורו (סקוטלנד), שם הבהיר כי מעתה ואילך הוא רק הארי, בלי הנסיך לפני.

 

כמו כן, ברגע שיהפוך ארצ'י לנסיך יחולו עליו באופן אוטומטי חובות מלכותיות והוא יידרש לבקש את אישורו של המלך להינשא. חוק זה יחול גם על הנסיכים ג'ורג', שרלוט ולואי, ילדיהם של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, בהנחה שעד אז הנסיך צ'רלס עדיין ימלוך. נכון לרגע זה, מקורבים לסאסקסים מספרים כי הנושא אינו מטריד את הדוכסים והם למעשה עסוקים בלהתיישב בביתם החדש שרכשו בקליפורניה.

 

 

נזכיר כי בחודש מרץ האחרון מקורב לנסיך התראיין ל-Us Weekly, וסיפר על האב המסור שהוא. "הארי רוצה להגן על בנו מכל השליליות והמתח שהוא היה עלול לחוש באנגליה. הארי יודע היטב איך זה לגדול באור הזרקורים והוא רוצה להעניק לארצ'י את האפשרות לגדול ולקבל את החינוך הכי נורמלי שאפשר".

 

מתיקות שיא! ארצ'י ומייגן מרקל (צילום: אינסטגרם)
מתיקות שיא! ארצ'י ומייגן מרקלצילום: אינסטגרם

התעלפנו! (צילום: אינסטגרם)
התעלפנו!צילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018