רכילות+

דניאל גרינברג תוקפת: "סליחה שלא עליתי 30 קילו"

אשתו של אייל גולן פנתה לרשתות החברתיות כדי להודות על התמיכה שקיבלה לאחרונה, שיתפה בכמה בעלה עזר לה בחדר בלידה ולא שכחה לעקוץ עוקבות שהתרעמו על איך שהיא נראית: "סליחה שלא נראיתי מוזנחת"

"סליחה שלא עליתי 30 קילו". דניאל גרינברג (אינסטגרם)
"סליחה שלא עליתי 30 קילו". דניאל גרינברגאינסטגרם

בלילה שבין שישי לשבת אייל גולן ודניאל גרינברג הביאו לעולם בת ראשונה משותפת, מיאל. אתמול (א') עוד הספקנו לתפוס את גולן, אב לארבעה, בבית החולים כשהוא מחייך לעברנו מתחת למסכה וכבר היום (ב') השתחררה גרינברג ממחלקת היולדות בבית החולים קפלן יחד עם מיאל הקטנה.

 

הערב פנתה האם הטרייה לרשתות החברתיות כדי להודות על התמיכה שקיבלה, ובאותה נשימה גם תקפה את העוקבות שהתרעמו על איך שנראתה אחרי הלידה: "קודם כל אתחיל בתודה רבה לכולם על הברכות והאיחולים. סליחה אם לא עונה לכולם, אני עוד בשיא ההתרגשות. אמשיך בסליחה נוספת ואגע על הדרך בסוגייה מיוחדת שיום אחרי לידת בתי הבכורה נתקלתי בה ברשתות ובתקשורת.

 

 

"אז סליחה מכל הנשים הזועמות בתיוגים ובפוסטים על כך שלא התנפח לי האף או לא יצאו לי חצ'קונים בפנים בגלל ההורמונים, סליחה שלא עליתי 30 קילו וסליחה שלא נראיתי מוזנחת לפני הלידה ואחריה כפי שציפו שאראה כיאה לאישה אחרי/לפני לידה.

 

"לא, נשים יקרות, לא היה לי צוות ביוטי של לפני ואחרי, נו באמת. ולא, לא ערכתי תמונות בפוטושופ או ציירתי משהו שלא קיים. כל אישה תבחר את תהליך הלידה שלה בצורה הנכונה עבורה, נתחיל מעניין העלייה במשקל במהלך בהריון, נמשיך בטיפוח ונסיים באסתטיקה".

"סליחה מכל הנשים הזועמות". הפוסט של דניאל גרינברג (אינסטגרם)
"סליחה מכל הנשים הזועמות". הפוסט של דניאל גרינברגאינסטגרם

 

"תודה על כל שנייה שהיית איתי". דניאל גרינברג ואייל גולן (אינסטגרם)
"תודה על כל שנייה שהיית איתי". דניאל גרינברג ואייל גולןאינסטגרם
עוד שיתפה גרינברג את איך שנראתה במהלך ההריון ואת הצדדים הפחות יפים, כמו גם את העזרה שקיבלה מבעלה אייל גולן: "אהבה שלי, היית מדהים. תודה על כל שנייה שהיית איתי. גברים, אל תוותרו על להיות חלק מהתהליך הזה של האישה שלכם, היא צריכה אתכם".

לא מתנצלת על כלום. דניאל גרינברג (אינסטגרם)
לא מתנצלת על כלום. דניאל גרינברגאינסטגרם

רגע לפני. דניאל גרינברג (אינסטגרם)
רגע לפני. דניאל גרינברגאינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018