רכילות+

דניאל גרינברג: "לא מהבחורות שמפסיקות לעשן ברגע שרואות שני פסים במקלון"

האמא הטרייה לא חוששת להביע את דעתה בשום נושא. בגיליון החג של "זמנים פלוס" היא מדברת על פרשת הקטינות ("יש גברים שעשו דברים חמורים מאלה והפסיקו לדבר עליהם"), על השמועות שכישפה אותו ("הוא ישן ואני הערתי אותו ופקחתי לו את העיניים") ומה טיב היחסים שלה עם רוסלנה רודינה ואילנית לוי?

 

"הבהרתי לאייל שאין ילד בלי חתונה". דניאל גרינברג מתוך כתבת השער ל"זמנים פלוס" (צילום: דודי חסון)
"הבהרתי לאייל שאין ילד בלי חתונה". דניאל גרינברג מתוך כתבת השער ל"זמנים פלוס"צילום: דודי חסון

 

שבועיים לפני הלידה המדוברת של  מיאל, בתה הבכורה של דניאל גרינברג עם בעלה אייל גולן, היא התראיינה לכתבת השער החגיגית של "זמנים פלוס" שמתפרסמת היום (ד') ב"ידיעות אחרונות". אז, אף אחד לא יכול היה לחזות את התגובות שתגרור התמונה של גרינברג מחדר הלידה ואלו שבאו אחריה.

 

"באחת וחצי בצהריים התכוננתי לצאת לסופר, הייתי לבושה ומאופרת, ופתאום ירדו המים. ישר הזעקתי את אייל ואת אחותי, קארין. שניהם נכנסו איתי. אמא נשארה מאחורי הדלת, לא רציתי שהיא תראה אותי כאובה", משתפת גרינברג  "אמרתי שאני רוצה לידה טבעית לגמרי ואחרי הזירוז קיבלתי את הצירים הכואבים באהבה. הם כאבו כמו מלחמת עולם. משכתי עד שהגעתי לפתיחה של שש אצבעות ואז נשברתי. צעקתי 'אפידורל!' ונדמה לי שכל בית חולים קפלן שמע את הצעקה. ברגע שהאפידורל התחיל לעבוד נרגעתי, נשמתי, וכשהעבירו אותי לחדר לידה ביקשתי מאחותי את הסומק והלובלו. זה לא שהבאתי צוות ביוטי לחדר לידה, ממש לא, אבל כיוון שיש לי מודעות גבוהה לאסתטיקה רציתי להיראות יפה בפגישה הראשונה שלי עם מיאל", היא סיפרה לכתבת סמדר שיר בהשלמות לכתבה שנעשו השבוע.

 

 

לא הביאה צוות ביוטי לחדר לידה. דניאל גרינברג ואייל גולן עם התינוקת מיאל בבית החולים (אינסטגרם)
לא הביאה צוות ביוטי לחדר לידה. דניאל גרינברג ואייל גולן עם התינוקת מיאל בבית החוליםאינסטגרם

קיבלה את הצירים באהבה. גרינברג (אינסטגרם)
קיבלה את הצירים באהבה. גרינברגאינסטגרם

 

גרינברג, שכבר בנתה לה שם של מישהי שלא שומרת בבטן ולא נשארת חייבת לאף אחד, מספקת בריאיון החגיגי לא מעט פנינים. על פרשת הקטינות היא אומרת: "יש גברים שעשו דברים חמורים מאלה ואחרי שתיים-שלוש מילים הפסיקו לדבר עליהם. רק לאייל, בן אדם שעוסק כל כך הרבה במתן בסתר, לא שוכחים את הפעם היחידה שבה הוא עלה לכותרות בהקשר שלילי. למה? כי נוח לדבר עליו. יאללה, תתקדמו, שנו את הפאזה, שחררו את הבן־אדם, הוא בחיים חדשים. הבת שלו תכף בת 14, זה כבר לא מעניין".

 

מהשמועות שהיא כישפה אותו כבר נמאס לה מזמן: "כישפה-מישפה הן מילים חסרות משמעות. לא היה לי אינטרס להרחיק או לבודד אותו מאנשים, אבל יש לי אינטואיציות חזקות ומה שעשיתי עם אייל בשנתיים האחרונות הוא משהו שהיה צריך להיעשות. ראיתי מה קורה סביב בן הזוג שאני אוהבת ומותר לי להגיד את דעתי. למה שאשמור בפנים את מה שעלול להשפיע על הילדים שלי או על העתיד של בעלי? העובדה שאצל אייל נדלקו נורות אדומות מוכיחה שעד אז הוא ישן ואני הערתי אותו ב'בוקר טוב' חינני ופקחתי לו את העיניים. להרבה אנשים זה נראה מוזר שפתאום יש לצד אייל מישהי שמדברת ושעומדת על דעתה, הם לא האמינו שאייל יגיע למקום כזה רציני וככה נולד 'היא כישפה אותו' שרק הצחיק אותי. מי שמסתכל על אייל היום, בלי הרעש והצלצולים, רואה שהוא במקום הכי בריא ונכון עבורו, גם לגילו וגם לקריירה שלו. הוא היה צמא למקום הזה, אחרי שעבר כל כך הרבה דברים מטלטלים".

 

היחס שלה לאקסיות המיתולוגיות שלו נע על ציר שבין אהבה עזה ליחסים קורקטיים: "אנחנו לא חברות ולא אויבות", היא אומרת על טיב היחסים שלה עם רוסלנה רודינה. "התקשורת יצרה לנו איזה ריב מטופש שמעולם לא היה מפני שאין לנו על מה לריב. רוסלנה היא אמא של יאן ואייל הוא אבא של יאן ואני מכבדת אותה ודואגת לבן שלה". השם אילנית לוי לעומת זאת מצליח להוציא ממנה יותר רגש. "אילנית זה משהו אחר. אם אתחיל לדבר עליה לא אסיים כי אני מתה עליה. היא אישה מדהימה. מהרגע הראשון היא נתנה לי הרגשה טובה וזה מה שאיפשר לי לא להתייחס אליה בתור הגרושה של בעלי שאני אמורה לשנוא או לפחות לא לסבול".

 

|הרגשתי שאני הולכת להיות מישהי בעולם הזה". דניאל גרינברג (צילום: דודי חסון)
|הרגשתי שאני הולכת להיות מישהי בעולם הזה". דניאל גרינברגצילום: דודי חסון

 

לאורך הריאיון נראה שגרינברג, על אף גילה הצעיר, מגובשת ובטוחה בעצמה מאוד ולא נותנת לדעות של אחרים להשפיע עליה. דוגמה אחת הייתה כשהדליקה סיגריה במהלך הריאיון - בעודה בהיריון. "כן, אני לא מהבחורות המושלמות שמפסיקות לעשן ברגע שהן רואות שני פסים במקלון", היא אומרת ללא התנצלות. גם פער הגילאים בינה לבין בעלה (23 שנה) לא עושה עליה רושם: "בגיל 18 הייתי בזוגיות של שנתיים עם גבר בן 35. היינו יחד במשך כל השירות שלי, עד שטסתי לחו"ל ודרכינו התפצלו. אין לי מושג אם הוא כבר התחתן".

 

במהלך השיחה היא חוזרת לסיפור ההיכרות עם גולן שהתחיל דווקא במישור אפלטוני. "לא הייתי בראש רומנטי ובקטע של זוגיות, אז אייל אמר 'בסדר' ועשה לי את הטריק של הידיד הטוב שמוכן לעזור בכל מה שצריך. הפגישות הראשונות שלנו היו עם הוריי. לא יצאתי איתו, אבל נכנסנו לאוטו ונסענו שעה, למיתר, כדי לעשות על האש. ראיתי איזה כבוד הוא נותן להוריי וזה קנה אותי. מי שלא מכבד את הוריי זה כאילו הוא לא מכבד אותי. בפגישות אחרות ישבנו עם חברים".

 

גולן, שסיפר לא פעם בראיונות עבר שהוא כבר לא יעמוד מתחת לחופה, לא עמד בהבטחה שלו כשהציע נישואים לגרינברג באוגוסט אשתקד במהלך חופשה זוגית בקפריסין, ובחודש מרץ השניים כבר נישאו בחתונה המדוברת של השנה. "כשהפכנו לזוג אייל דיבר איתי על ילד, הוא מאוד אוהב ילדים, בתור אחד שגדל רק עם אמא הוא מייחס חשיבות רבה למשפחה, אז הבהרתי לו בצורה הכי ברורה: 'אין ילד בלי חתונה'. יש המון זוגות שבוחרים לעשות ילדים בלי חתונה, זכותם, אבל גדלתי בבית של אמא ואבא נשואים באושר ועושר, זה מה שהכרתי וזה מה שרציתי בשבילי. שמעתי את ההצהרות שלו, ובתוך תוכי ידעתי שזה הרבה דיבורים. הלב שלי אמר לי שלקראת יום הולדתו ה־50 הוא ירצה את הדבר האמיתי". 

 

התחילו כידידים סיימו מתחת לחופה. גרינברג וגולן ביום חתונתם (צילום: ענת מוסברג)
התחילו כידידים סיימו מתחת לחופה. גרינברג וגולן ביום חתונתםצילום: ענת מוסברג

  

לא כישפה אף אחד. אייל ודניאל (צילום: אינסטגרם)
לא כישפה אף אחד. אייל ודניאלצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018