רכילות+

בן או בת: מה יש ללוסי אהריש בבטן?

לאחר ששמחנו לשמוע שלוסי אהריש וצחי הלוי מצפים לתינוק משותף ראשון, הגיע גם הזמן לחשוף את מינו של העובר. אז האם צריך לקנות פיג'מה בצבע כחול או ורוד? (התשובה היא כמובן: זה לא משנה, צבעים לא צריכים להיות מזוהים עם מין כזה או אחר)

 

בדרך לילד משותף. צחי הלוי ולוסי אהריש (צילום: רפי דלויה)
בדרך לילד משותף. צחי הלוי ולוסי אהרישצילום: רפי דלויה

 

בשבוע שעבר התבשרנו כי אשת התקשורת לוסי אהריש ובעלה, השחקן צחי הלוי, מצפים לבייבי משותף ראשון. כעת הגיע הזמן לגלות גם את מין העובר - השניים עומדים להביא לעולם בן זכר. התינוק יהיה בנה הבכור של אהריש, בעוד שלוי הוא אב לבן מנישואיו הקודמים.


בני הזוג נישאו לפני כשנתיים בחתונה סודית, ודבר נישואיהם עורר לא מעט עניין ורעש, שהביאו איתם תגובות גזעניות רבות אך מנגד גם תמיכה גדולה מהקהל.

 

לפני כשנה חשפה אהריש בפוסט ברשתות החברתיות כי עברה שתי הפלות וכתבה: "לא תהיה מאושרת ממני להודיע שאני בהיריון, כי בחצי שנה האחרונה עברתי שתי הפלות. והכל בסדר, באמת. כי אני מאמינה שהכל קורה בזמן שבו הוא צריך לקרות.. להגיע למצב שבו אני צריכה להכחיש שוב ושוב שאני בהיריון זה אבסורד! צאו לי מהרחם! צאו לי מהביוץ ובחייאת תפסיקו להתעסק בהתרבות הטבעית שלי!".

 

כשפגשנו אותה לאחרונה באירוע ההשקה של HOT, היא הסבירה: "'צאו לי מהרחם' לא היה בקטע של חוסר רצון לשתף, ברור לי שאני דמות ציבורית ושיום אחד אגיע ואגיד 'שלום, היי, יש לי מה להגיד', ברור לי לחלוטין. אבל תנו לי להגיד מתי אני אומרת, שאני ארגיש מתי הזמן הנכון לספר ולהוציא החוצה". כאמור, בשבוע שעבר הגיע הרגע הזה. שיהיה בשעה טובה. 


מהממים, בשעה טובה! (צילום: רפי דלויה)
מהממים, בשעה טובה!צילום: רפי דלויה

רק בשמחות (צילום: אמיר מאירי)
רק בשמחותצילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018