רכילות+

"אף פעם לא התהפכתי, תמיד הייתי אינטרסנטית": יובל סמו מחקה את מירי רגב

זה היה עניין של זמן - בעקבות הראיון הסוער של מירי רגב בתוכניתם של אופירה אסייג ואיל ברקוביץ', סמו נכנס לנעליה של שרת התחבורה במערכון חדש, שבו היא הופכת סטייק על המנגל ומודיעה: "שיהיה ברור, מי שיתהפך עלינו, אני אשרוף אותו, ככה זה במדינת סטייקיסטן"

 

גילה גמליאל לא לבד: אחרי שהשרה להגנת הסביבה זכתה לחיקוי מוצלח במיוחד שעשתה לה השחקנית שני כהן, כעת כוכב "ארץ נהדרת" נוסף, יובל סמו, מגיב היום (א') גם הוא על אירועי הימים האחרונים בעזרת חיקוי של השרה מירי רגב, שאותה הוא מרבה לחקות במסגרת התוכנית.

 

החיקוי מגיע בתגובה לראיון של רגב בתוכנית "אופירה וברקוביץ'" ששודר ביום שישי האחרון, שבו כינתה את מנחה התוכנית איל ברקוביץ' "סטייק" ואיימה עליו: "אני אעשה את הכל, כל עוד אתה לא תתנצל בפני הליכודניקים, לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל". סמו מופיע בסרטון עם הפאה של רגב לראשו, כשהוא הופך סטייק על המנגל: "חשוב לי להבהיר את הדברים שצווחתי אצל אופירה וסטייקוביץ'. אני אדאג שברקו לא יאמן את נבחרת ישראל אם הוא לא יעשה מה שאני אגיד לו.

 

"תבינו זה לא אישי, ככה אנחנו ממנים את כולם, את מבקר המדינה, פרקליט המדינה, ראש המוסד... הלו, אתה לא תתהפך על ביבי כמו אלשיך הבנת אותי יא סטייק? והנה יש פה נקניקייה חמודה בוא נראה אם היא יכולה להיות מועמדת ליועץ משפטי, רק שלא תהפוך לנקניקיית מרגיז כמו מנדלבליט. שיהיה ברור, מי שיתהפך עלינו, אני אשרוף אותו, ככה זה במדינת סטייקיסטן. חשוב לי שתלמדו ממני, כשניסיתי להיכנס למפלגת 'העבודה', כשלא הצליח לי הלכתי ל'ליכוד', אחר כך הייתי הדוברת של ההתנתקות ואז הייתי נגד, אבל אף פעם לא התהפכתי, תמיד הייתי אינטרסנטית. פשש תראו איזה לשון יפה, כשהיא תהיה מוכנה, היא תהיה מיקי זוהר".

 

המערכון הקצר, שפורסם בחשבון האינסטגרם של "ארץ נהדרת" מתייחס כאמור לראיון שערכו אופירה אסייג ואיל ברקוביץ', עם רגב ביום שישי האחרון. השיחה הפכה במהרה לקולנית וירדה לפסים אישיים, כשרגב דרשה מברקוביץ' להתנצל על שכינה את מפלגת הליכוד "ארגון פשע" בראיון שנערך בתוכנית עם מיקי זוהר, שבוע קודם לכן. רגב טענה שבדבריו, ברקוביץ' התייחס לכל מצביעי הליכוד ולא רק למפלגה עצמה, ונזפה בו בצעקות: "תתבייש לך! אנחנו גאים, גאים שמי שמנהל את המדינה הזאת זה ראש הממשלה נתניהו, תתבייש לך! כל היום ממליך מלכים, מתהפך כמו סטייק, פעם זה כחלון, פעם זה גנץ. גנץ, הפכת אותו למשיח, איפה הוא המשיח שלך, איפה הוא יא חתיכת סטייק, איפה אתה יא חתיכת סטייק כל הזמן מתהפך, עכשיו פתאום זה בנט, יאללה מספיק". את דבריה היא חתמה באיום על כך שהיא תדאג שלא יתמנה למאמן נבחרת ישראל, ובכך עוררה סערה גדולה ברשת.

 

 

יובל סמו בתור מירי רגב (צילום: אינסטגרם)
יובל סמו בתור מירי רגבצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018