רכילות+

בייבי בום: עושים סדר בהריוניות הביצה

בעוד כמה שנים, כשנגיף הקורונה יהפוך לזיכרון נשכח (וטוב שכך) נוכל להיזכר בבייבי בום שהשתלט על הביצה באותה התקופה. מלוסי אהריש, דרך נלי תגר ועד עמית פרקש. כל הפרטים על ההריוניות של הביצה

בייבי בום בביצה! (צילום: אינסטגרם, דודי חסון ואלה אוזן)
בייבי בום בביצה!צילום: אינסטגרם, דודי חסון ואלה אוזן

 

מלבד המסכות, סגירת מכוני הכושר, המסעדות ועוד שאר ה"מכות" שהונחתו עלינו בעקבות התפשטות הקורונה, הנגיף הביא איתו גם משהו טוב - גל הריונות בביצה. במהלך החודשים האחרונים התבשרנו על מספר רב של מפורסמות שמצפות לילד פרי בטנן. כשעוד ועוד שמות הצטרפו לרשימה, החלטנו שהגיע הזמן לעשות קצת סדר בסגר, אתם יודעים, שיהיה לנו יותר קל לעקוב.

 

לוסי אהריש
בלי תמונה רשמית. לוסי אהריש וצחי הלוי (צילום: אמיר מאירי)
בלי תמונה רשמית. לוסי אהריש וצחי הלויצילום: אמיר מאירי

 

ההכרזה: בחודש ספטמבר האחרון ובדיוק שנתיים לאחר שלוסי אהריש נישאה לבחיר ליבה, השחקן צחי הלוי, נודע כי השניים מצפים לילד ראשון יחד. אהריש והלוי אישרו את הידיעה כמה ימים לאחר מכן, כשביום הולדתה של מגישת הטלוויזיה, הלוי פרסם תמונה משותפת של השניים, וכתב: "מזל טוב כפול ומכופל, אהבה שלי". הבשורה המשמחת הגיעה אחרי שתי הפלות שעברה אהריש, שעליהן דיברה בגלוי.

 

חודש: אמצע רביעי

מין העובר: זכר

חודש לידה משוער: מרץ

גנטיקה מנצחת: נאחל לילד יכולת ביטוי כמו של אימא וכישרון שירה ומשחק כמו של אבא.

 

 

קורין גדעון

מסוג הבדיקות ששמחים לקבל בהן תוצאה חיובית. קורין גדעון וחילי סורוצקין
מסוג הבדיקות ששמחים לקבל בהן תוצאה חיובית. קורין גדעון וחילי סורוצקין

 

ההכרזה: אחרי ארבע שנות זוגיות, מתוכן שנתיים כזוג נשוי, בחודש יולי האחרון חשפה קורין גדעון כי היא וחילי סורוצקין מצפים לילד משותף ראשון. מגישת הטלוויזיה פרסמה תמונה שלה ושל בעלה מציגים את תוצאות הבדיקה, וכתבה: "סוף סוף אפשר לספר! אנחנו מתרגשים כל כך". למרות שיש עוד קצת זמן (ושלא נדבר על זה שמוסדות החינוך עדיין סגורים), עולה השאלה המתבקשת לאיזה חינוך התינוקת תזכה, שהרי שסורוצקין מגיע מבית חרדי ואילו גדעון מגיעה מבית חילוני. נחכה ונראה.

 

חודש: שישי

מין העובר: נקבה

חודש לידה משוער: ינואר

גנטיקה מנצחת: תלתלים בלי גבולות ויכולות קולינריות משובחות.

 

עמית פרקש

עם בטן קטנה. עמית פרקש (צילום: אינסטגרם)
עם בטן קטנה. עמית פרקשצילום: אינסטגרם

 

ההכרזה: בסוף חודש יולי האחרון ופחות משנה לאחר שנישאו, עמית פרקש ובעלה יאיר יונס הכריזו כי הם מצפים לבייבי ראשון. כנהוג, פרקש העלתה תמונה שלה עם בטן קטנטנה ובישרה לעוקביה כי יש אפרוח קטן בדרך לעולם.

 

חודש: סוף שישי

מין העובר: נקבה

חודש לידה משוער: ינואר

גנטיקה מנצחת: מולטי טאלנט כמו אימא, שווה כמו אבא.

 

שביט ויזל

חושפת בטן על חוף הים. שביט ויזל (צילום: אינסטגרם)
חושפת בטן על חוף הים. שביט ויזלצילום: אינסטגרם

 

ההכרזה: בחודש ספטמבר האחרון וארבע שנים וחצי לאחר שהדוגמנית שביט ויזל ובן זוגה, איש העסקים אוהד בן נון, התחתנו, בישרו השניים כי הם מצפים לילד ראשון. ויזל פרסמה תמונה בחשבון האינסטגרם שלה, חשפה בייבי באמפ לתפארת, וכתבה: This Is Us. אה, וכמובן שצירפה גם אימוג'י של אפרוח קטן, למען הסר ספק. לפני כשנה, סיפרה ויזל כי התמודדה עם הפסקת היריון וחשפה זאת על מנת לעזור לנשים אחרות שעברו תהליך דומה.

 

חודש: חמישי

מין העובר: נקבה

חודש לידה משוער: פברואר

גנטיקה מנצחת: מעגלים חברתיים עוברים בגנים?

 

לירן כוהנר

מתרחבים. גיא גיאור, לירן כוהנר והבת שיה (צילום: אינסטגרם)
מתרחבים. גיא גיאור, לירן כוהנר והבת שיהצילום: אינסטגרם

 

ההכרזה: רגע לפני שבתם הבכורה שיה חגגה יום הולדת שנתיים, מלכת היופי לשעבר לירן כוהנר ובעלה גיא גיאור הכריזו כי הם מצפים לבייבי שני. זה קרה בסוף חודש אוגוסט האחרון כשהשניים העלו תמונה מחוף הים יחד עם בתם וכוהנר חשפה בייבי באמפ בבגד ים: "אנחנו גדלים", כתבה הדוגמנית וצירפה מבחר אימוג'יז המבשרים על התינוק שבדרך.

 

חודש: חמישי

מין העובר: כוהנר וגיאור בחרו שלא לדעת את מין העובר עד רגע הלידה.

חודש לידה משוער: ינואר

גנטיקה מנצחת: בלונד. נקודה

 

 

נלי תגר

לא משתפת את ההיריון הנוכחי. נלי תגר והבעל איתן (צילום: אמיר מאירי)
לא משתפת את ההיריון הנוכחי. נלי תגר והבעל איתןצילום: אמיר מאירי

 

ההכרזה: נלי תגר ובעלה איתן שריד הביאו לעולם את בנם הבכור רשי לפני שלוש שנים, ובחודש יולי האחרון פורסם שהשניים מצפים לילד שני. בניגוד למצופה השניים לא העלו פוסט עם כיתוב מרגש או תמונה של תגר עם בטן קטנה והמשיכו את חייהם כרגיל, לצד הפרסומים והבטן הגדלה מיום ליום.

 

חודש: שמיני

מין העובר: נקבה

חודש לידה משוער: דצמבר

גנטיקה מנצחת: חוש ההומור של אימא, הגובה של אבא

 

 

מירב פלדמן

מחכים בסבלנות. אסף לייבוביץ' ומירב פלדמן (אינסטגרם)
מחכים בסבלנות. אסף לייבוביץ' ומירב פלדמןאינסטגרם

 

ההכרזה: אחרי למעלה משלוש שנות נישואים, השחקנית מירב פלדמן ובעלה אסף לייבוביץ' הכריזו בחודש אוגוסט האחרון כי הם מצפים לבייבי ראשון. הבשורה כמובן לא הגיעה בדרך הכי מקורית שיש אבל למי אכפת? פלדמן העלתה תמונה של השניים, וכתבה: "אז אנחנו מצפים. בתמונה דמעות של שמחה והתרגשות, כשהתבשרנו שבעזרת השם החלום שלנו עומד להתגשם. הלב מתפוצץ מהתרגשות. הורמונלית עליך אסף". לכבוד האירוע החשוב שמציף כל אישה בים של שאלות ותהיות, יזמה השחקנית פורמט רשת חדש שאותו היא משתפת באינסטגרם, ובמהלכו מגיעה למומחים עד הבית ושואלת אותם שאלות על דברים שהיא לא יודעת לגבי ההיריון.

 

חודש: אמצע חמישי

מין העובר: לא ידוע

חודש לידה משוער: ינואר

גנטיקה מנצחת: העיניים והשיער של אימא, הייחוס המשפחתי של אבא.

 

תמונה חמה מהתנור! (צילום: אינסטגרם)
תמונה חמה מהתנור!צילום: אינסטגרם

 

אלמה דישי

מתנה לשנה החדשה. אלמה דישי (צילום: אינסטגרם)
מתנה לשנה החדשה. אלמה דישיצילום: אינסטגרם

 

בחודש יולי האחרון השחקנית אלמה דישי התארסה לבן הזוג שלה איתי פלאוט והכריזה על כך בחשבון האינסטגרם, כמובן. חודשיים לאחר מכן, בחודש ספטמבר האחרון החליטה להפתיע אותנו שוב וחשפה, קבל עם ועוקבים, שהיא בהיריון ראשון. "שבוע 21 הנה אני באה", כתבה דישי בפוסט שבו היא עושה סלפי מול המראה ומחזיקה את בטנה ההריונית.

 

חודש: חמישי

מין העובר: נקבה

חודש לידה משוער: פברואר

גנטיקה מנצחת: חיידק הבמה

 

 

טל טלמון

רגע מקסים. טל טלמון ולירן שטראובר (אינסטגרם)
רגע מקסים. טל טלמון ולירן שטראובראינסטגרם

 

ההכרזה: בחודש מרץ האחרון פרסמה השחקנית טל טלמון סרטון בחשבון האינסטגרם וסיפרה בדמעות על ניסיונותיה הכושלים להיכנס להיריון ועל התהליך שהיא עוברת יחד עם בן זוגה, כדורגלן העבר לירן שטראובר: "אני לא בהיריון, אני מתקשה להיכנס להיריון. לירן ואני בתהליכי פוריות, אז אני נפוחה ורגישה בגלל ההורמונים. נכון שהבטחתי שאדבר על דברים שקשורים בעיקר לקורונה, אבל זה גם קשור לקורונה כי כרגע הקפיאו את כל תהליכי הפוריות בבתי החולים".

 

והנה הגענו לבשורה המשמחת: בחודש ספטמבר האחרון בישרו השניים כי הם מצפים לילד ראשון יחד. כמובן שגם במקרה הזה החדשות המשמחות הגיעו מהאינסטגרם. "לפעמים חלומות מתגשמים... בא לי לצרוח תודה!" כתבה טלמון וריגשה את העוקבים ואותנו.

 

חודש: שישי

מין העובר: זכר

חודש לידה משוער: פברואר

גנטיקה מנצחת: השיער המלא של אבא אחרי גיל 40

 

תניה חי

כמעט מקוריים. תניה ושי חי (צילום: אינסטגרם)
כמעט מקוריים. תניה ושי חיצילום: אינסטגרם

 

ההכרזה: את הצעת הנישואים של שי חי לבת הזוג תניה אי אפשר לשכוח. זה קרה במהלך העונה השביעית של "האח הגדול", כשחי הציע לה להתחתן איתו מול כל עם ישראל בפריים טיים. שנה וחצי לאחר מכן זה באמת קרה והשניים נישאו כדת משה וישראל. בחודש מאי האחרון בישרו השניים כי הם מצפים לילד ראשון משותף בתמונה מתוקה במיוחד, כשתניה מניחה את ידיה על בטנו "ההריונית" של שי. "אוו מיי גאד, אנחנו בהיריון", כתבו השניים. אהבנו את המקוריות.

 

חודש: שמיני

מין העובר: נקבה

חודש לידה משוער: נובמבר

גנטיקה מנצחת: כישורי הקראטה של אבא, בהחלט דבר שנחמד לקבל

 

יש למה לצפות! (צילום: ענת מוסברג)
יש למה לצפות!צילום: ענת מוסברג

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018