רכילות+

סוף סוף זה קרה: קורין גדעון היא אמא

מזל טוב למגישת הטלוויזיה הכי מתולתלת על המסך, שהפכה לאמא לאחר שהביאה לעולם את בתה הבכורה עם בעלה חילי סורוצקין. אז איך יקראו ל"שושי" עכשיו?

 

הורים חדשים בעולם. מזל טוב לקורין גדעון וחילי סורוצקין
הורים חדשים בעולם. מזל טוב לקורין גדעון וחילי סורוצקין

 

סמסו מזל טוב למגישת הטלוויזיה קורין גדעון שהפכה הבוקר (ד') לאמא. כזכור, בחודש יולי האחרון בישרנו לכם שגדעון ובעלה חילי סורוצקין מצפים לבת ראשונה, וכעת, לאחר היריון פוטוגני במיוחד, אנחנו נרגשים לעדכן שמגישת הטלוויזיה ילדה והשניים הפכו להורים.

 

"שושי", כפי שנקראה לאורך כל החודשים האחרונים, יצאה לעולם בלידה מהירה ככל הנראה, היות וגדעון העלתה סטוריז עד 11 בלילה, ובשש בבוקר כבר העלתה את הפוסט: "תודה לאל היא כאן", והפכה את ורדה גדעון לסבתא גאה.

 

מזל טוב חמודים! קורין גדעון וחילי סורוצקין (צילום: אינסטגרם)
מזל טוב חמודים! קורין גדעון וחילי סורוצקיןצילום: אינסטגרם

 

גדעון וסורוצקין הכירו לפני כחמש שנים דרך חברים משותפים ומהר מאוד איחדו כוחות ועברו לגור יחד. בחודש פברואר 2018, במהלך חופשה באמסטרדם, סורוצקין שלף טבעת והשניים נישאו באוקטובר של אותה שנה. בראיון שהעניקה ל"פנאי פלוס" עם אמה, חודשים אחדים לפני שהכריזה על ההריון, סיפרה גדעון שהן חברות הכי טובות, אך אמה הודתה כי היא שואלת את עצמה לפעמים איך הם יגדלו את הילדים שלהם, תשובה שנהיה עדים לה בקרוב.

 

גדעון היא נציגה מכובדת של הבייבי בום בביצה שקורה בחודשים האחרונים, ותיעדה כמעט כל רגע מההיריון שלה - כמעט כמו מרב פלדמן שהביאה לעולם לפני שבוע את דני הקטנטן. כזכור, אתמול שחר פאר הביאה לעולם בת, עמית פרקש ילדה בת ואנחנו מחכים בקוצר רוח לבייבי של לוסי אהריש וצחי הלוי.


עכשיו היא אמא (צילום: אינסטגרם)
עכשיו היא אמאצילום: אינסטגרם

רגע ההכרזה על ההריון, מרגש
רגע ההכרזה על ההריון, מרגש

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018