רכילות+

אסי ישראלוף ואשתו אפרת ארליך נפרדו

כוכב "מה קשור" ואשתו החליטו להפריד כוחות באופן רשמי ואחרי 11 שנים של נישואים ישראלוף עזב את הבית. לפני מספר חודשים היו שמועות על משבר בין בני הזוג אך השניים הכחישו את הדברים

 

עצוב. אסי ישראלוף ואפרת ארליך (צילום: אינסטגרם)
עצוב. אסי ישראלוף ואפרת ארליךצילום: אינסטגרם

 

הקומיקאי והשחקן אסי ישראלוף ואשתו אפרת ארליך נפרדו אחרי 11 שנות נישואים ושני ילדים משותפים, גידי וירדנה. הבשורה על הפרידה של השניים מגיעה כמה חודשים אחרי ששמועות על משבר ביחסים החלו לצוץ בביצה, אך נהדפו על ידי בני הזוג. כעת נודע לנו כי השניים נפרדו באופן רשמי, ישראלוף עזב את הבית ועבר להתגורר בדירה נפרדת.

 

הסיפור בין השניים התחיל כשארליך, אשת פירסום, הייתה בת 30 ונדלקה על ישראלוף כשראתה אותו בטלוויזיה. היא התחילה איתו והשניים נקלעו לקשר און-אנד-אוף שפשוט לא נגמר. בריאיון לפנאי פלוס ב־2010 סיפר ישראלוף: "לא הייתה מחויבות, אבל אחרי חמש שנים אני קולט שאיך שאני לא מסובב את זה, אני איתה. שאני כל הזמן רואה את האישה המהממת הזו ואני רוצה להיות איתה".

 

חידשו נדרים רק לפני שנה וחצי. ישראלוף וארליך
חידשו נדרים רק לפני שנה וחצי. ישראלוף וארליך

 

בסוף כידוע, זה קרה: "החלטתי לתת לעצמי הזדמנות לקבל משהו טוב ואמיתי. פתאום נפתחו לי העיניים, הייתה תחושה שחמש-שש שנים התחברו למשהו אחד. בחודש התאהבתי בה והכל קרה. זה כמו היריון של חמש שנים ואז לידה". ב-2009 השניים התחתנו בתל אביב לצד החברים מהביצה ובני המשפחה. שנה לאחר מכן הביאו לעולם את בנם גידי וכשנתיים לאחר מכן את בתם ירדנה.

 

כזכור, לפני כשנה וחצי, לכבוד יום נישואיהם העשירי, החליטו השניים לעשות טקס חידוש נדרים, שבסופו של דבר נעשה בהפתעה מאחורי גבו של אסי. את טקס חידוש הנדרים ארגנה ארליך, בקפריסין, לשם הזמינה את חבריהם הטובים ביניהם שני חבריו של ישראלוף ל"מה קשור", ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי ונשותיהם, יאנה יוסף וענבל שלוי.

  

משפחה קטנה (צילום: אינסטגרם)
משפחה קטנהצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018