ריחו"ל

כוכב "שושלת טיודור" נעצר על נהיגה בשכרות

ג'ונתן רייס מאיירס עשה תאונה עם רכבו ונעצר, אך שוחרר לאחר שהפקיד 5,000 דולר בערבות. זוהי לא ההסתבכות הראשונה של השחקן הבריטי עם החוק או עם האלכוהול

עבר של התמכרויות. ג'ונתן רייס מאיירס (צילום: Gettyimages)
עבר של התמכרויות. ג'ונתן רייס מאיירסצילום: Gettyimages
 

השחקן ג'ונתן רייס מאיירס נעצר על נהיגה בשכרות במאליבו קליפורניה, לאחר שעשה תאונה עם ריכבו. השחקן האירי נעצר ביום ראשון בסביבות השעה חמש אחר הצהריים, ושוחרר בערבות עצמית של 5,000 דולר לאחר חצות של אותו היום. לפי המסמכים ששוחררו על ידי המשטרה, השחקן בן ה-43 יופיע בבית משפט ב-25 בפברואר.

 

זוהי לא הסתבכותו הראשונה של רייס מאיירס עם החוק כשהוא שיכור: כוכב "שושלת טיודור" ו"נקודת מפגש" נעצר ביולי 2018 לאחר שנכנס לוויכוח אלים במיוחד עם אשתו מארה ליין מאיירס, בזמן שניסה לעשן סיגריה אלקטרונית במהלך הטיסה - תוך כדי שהוא תחת השפעת אלכוהול. לפי הדיווחים שעלו באתרי החדשות, השחקן שטס יחד עם אשתו ובנם וולף בן השנה, החל להראות סימנים של אלימות עוד לפני שעלה על הטיסה. "לפני שעלינו למטוס היה נוסע בכיסא גלגלים, העוזר שלו ונוסע נוסף שנזקק לעזרה. הם היו ראשונים בתור אבל ג'ונתן פשוט דחף אותם ועלה למטוס לפניהם", סיפר עד ראיה שהיה במקום, והוסיף: "כשירדנו מהטיסה ראיתי את המכונית של ג'ונתן מוקפת שוטרים". הוא אף סיפר ששוחח עם איש צוות שנכח במהלך הטיסה: "הדייל אמר שאם הוא היה מודע להתנהגות של ג'ונתן לפני העלייה למטוס הוא לא היה מאפשר לו לעלות לטיסה". נוסעים נוספים סיפרו כי במהלך הטיסה השחקן היה שיכור וקילל את אנשי הצוות ואת אשתו.

 

"בשלב מסוים ג'ונתן קם והחליט שהוא רוצה ללכת לשירותים כדי לעשן את הסיגריה האלקטרונית שלו וכשהדיילת אמרה לו שהוא לא יכול לעשות את זה הוא התפרץ, צעק והתנהג בצורה איומה", סיפר נוסע נוסף שנכח בטיסה. ממשטרת לוס אנג'לס נמסר כי מאיירס הכחיש כי ניסה לעשן במטוס אך הודה בהתנהגותו וכתוצאה מכך שוחרר ללא תשלום קנס.

 

עם אשתו, מארה ליין מאיירס (צילום: Gettyimages)
עם אשתו, מארה ליין מאיירסצילום: Gettyimages

עם בנם, וולף (צילום: Gettyimages)
עם בנם, וולףצילום: Gettyimages

 

שנה לפני כן, בספטמבר 2017, דווח כי השחקן בעל העבר של מאבק בהתמכרויות, אישפז את עצמו במוסד גמילה מאלכוהול, לאחר שנים שלא נגע במשקה אך "נפל" לטיפה המרה לאחר שאשתו הפילה את עוברם. ב-2011, דווח כי הוא ניסה להתאבד על ידי נטילת מנת יתר של גלולות.

 

אתמול (ג'), העלתה אשתו וידאו שלו עם בנם בבריכה, בניסיון לשדר "עסקים כרגיל". בפוסט שהעלתה לאינסטגרם, כתבה מארה ליין: "עוד רגעים שמחים. אני מרגישה שכל כך הרבה רגעים לא טובים שלנו מוצאים את דרכם לרשת, זה הוגן לחלוק גם רגעים מאושרים כדי שכשוולף יהיה גדול, הוא יוכל לחפש ולמצוא את הרגעים האלו". היא גם הוסיפה וכתבה: "מחר הוא יום חדש. תודו על הברכות שבחייכם". 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018